הבלוג של כרמל מילנר-סער

picanteria

צלמת סטילס, עיתונאית במאקו+מעריב. מנהלת תוכן ומדיה חברתית. בעלת העסק- הערך המוסף- כרמל מילנר-סער. אוהבת בני אדם, בעלי חיים, טבע, מילים וקולינריה. חיה באושר עם בת זוג מדהימה ושתי כלבות שהן החיים- מייפל וג'ינג'ר. לינק לדף... +עוד

צלמת סטילס, עיתונאית במאקו+מעריב. מנהלת תוכן ומדיה חברתית. בעלת העסק- הערך המוסף- כרמל מילנר-סער. אוהבת בני אדם, בעלי חיים, טבע, מילים וקולינריה. חיה באושר עם בת זוג מדהימה ושתי כלבות שהן החיים- מייפל וג'ינג'ר. לינק לדף העסק: https://www.facebook.com/Haerech.hamusaf/ לינק לדף הפרטי: https://www.facebook.com/carmel.saar

עדכונים:

פוסטים: 143

החל מינואר 2017

חברת sodastream הישראלית בקמפיין גאווה עולמי וחשוב

19/06/2018

חברת sodastream הישראלית, נחשבת כבר שנים לחברה מהפכנית והפכה במרוצת השנים למותג המים המוגזים (סודה), המוביל בעולם. כמישהי שידועה כחובבת סודה וגם נמנית על הקהילה הגאה, נמלאתי שמחה ואף תחושת נצחון, כשנחשפתי לקמפיין הגאווה העולמי שלה- “LOVE IS LOVE”.

הקמפיין המרגש והחשוב של sodastream, שעלה בישראל ובעוד כ-45 מדינות נוספות במקביל, לרגל חודש הגאווה העולמי, עלה במטרה להעלות את המודעות לחופש הבחירה ולקבלת כל אדם וכל משפחה באשר הם. החברה השיקה מארז בקבוקי הגזה רב פעמיים מעוצבים ומדליקים למדי, המציגים משפחות חד מיניות. מדובר ב-2 בקבוקי ליטר להורים בני אותו המין (אמהות/ אבות) ובקבוק מיני של חצי ליטר, של ילד/ה. הבקבוקים ארוזים בתוך מארז יפייפה מקרטון המעוצב כבית ומעביר את מסר האהבה והקבלה האוניברסלי: “הבית הוא המקום שבו האהבה שלך נמצאת” או באנגלית: “Home is where your love is”. אגב, במארז הנשים, אישה אחת מבין השתיים היא כהת עור ובמארז הגברים ישנו גבר היפסטר מדליק. ככה, לשם גיוון.

רוצה לעלות אליי לסודה? צילום: יח"צ

רוצה לעלות אליי לסודה? צילום: יח”צ

במסגרת הקמפיין שלטובתו הוקם אתר מכירה גלובלי, הופק גם סרטון אנימציה נוגע ללב שלי אישית עשה לשחרר דמעה בזוית העין. אם חשבתי שהעיצובים מקסימים, הסרטון בכלל הציף אותי באהבה ובשמחה. בסרטון מוצגים גבר ואישה המבלים אחה”צ שגרתי בפארק עם שתי ילדות קטנות שאוכלות גלידה ומתנדנדות בנדנדה. אחת מהילדות נופלת מהנדנדה ואחד המבוגרים חש לעזרתה ואף מנחם אותה. בסיום הפעילות שלהם, המצלמה מלווה אותם בדרך חזרה הביתה. עד כאן הכל אכן רגיל ושגרתי ואז: מהפך. הגבר והאישה מתפצלים, כל אחד עם הילדה שלו וממשיכים בדרכם לשני בתים נפרדים, שבכניסה אליהם, ממתין לכל אחד/ת בן/בת זוגו ואז עולה הסלוגן: “Love is love”.

דמעתי השתחררה בדיוק בשלב הזה, אני שבימים אלה נמצאת עם זוגתי בתהליך ארוך ומורכב בדרך לילד ראשון, מצאתי עצמי בוכה משמחה שיש חברות מדהימות שכאלה, שקבלת האחר והאהבה לקהילה הגאה היא נר לרגליה. לא כי הגיע חודש הגאווה ולא כי זה מתבקש בשנת 2018, אלא כי זה בא מהלב וזה לגמרי אמיתי ולא נעשה משום שזה “טוב לעסק”. דבר שקורה לצערי בהמון עסקים אחרים, שבמהלך השנה נרתעים מהבעת תמיכה פומבית בקהילה הגאה ואף סולדים ממנה ואז באירועי הגאווה מראים לנו חנופה מהי ותולים בכניסה לעסק שלהם דגל צבעוני ומזמין, כי זה נחמד להתפרנס בחודש יוני עתיר החגיגות מהקהילה הגאה ומתיירות גאה. מי ייתן ויהיו עוד ועוד עסקים שיבינו שב-2018 השונה הינו מי שנמנע מלקבל את האחר/ת ויחבקו את הקהילה מהמקום הכי אמיתי ואף עסקי, כמי שמהווים כוח צרכני גדול ועולה.

כל ההכנסות קודש לעמותת אבות גאים צילום: יח"צ

כל ההכנסות קודש לעמותת אבות גאים צילום: יח”צ

 

דניאל בירנבאום- מנכ”ל Sodastream העולמי בהתייחסו לקמפיין המדובר: “אנחנו חברה המחבקת בחום את כל הדתות והמגדרים וכולנו תקווה שהיוזמה הזאת תסייע לנו להפיץ מסר של אהבה וסובלנות”. פייר, התרגשתי ומיד רציתי להזמין אותו לכוס סודה עליי. :)

כחובבת עסקים עם אג’נדה חברתית בכלל וכחובבת סודה בפרט, הקמפיין הזה בשנת 2018 הוא משמח ומרגש, אך לגמרי לא מובן מאליו לצערי. בימים בהם עסקים וחברות גדולות ומוכרות עדיין מסרבות לפרסם, להעלות קמפיינים או להביע תמיכה והזדהות בקהילה הגאה בפומבי באתרים ובאמצעי התקשורת השונים, שמא הכנסתם תפגע, בגלל לקוחות מסוימים שלהם שלא יתחברו לכך, אני יותר מגאה בכך שסודהסטרים, חברה ישראלית מובהקת שמצליחה כבר שנים בכל העולם עולה עם כזה קמפיין שבצידו שני ערכים מוספים משמעותיים. 1. ערך מוסף סביבתי שהרי כל בקבוק רב פעמי של החברה, מהווה חלופה לכ-4000 בקבוקי פלסטיק חדש פעמיים/פחיות שצורכת משפחה ממוצעת (גאה או סטרייטית), בישראל על פני 3 שנים. 2. ערך מוסף מרגש במיוחד הוא שכל ההכנסות ממכירת מארזי בקבוקי המשפחות הגאות, הן קודש לעמותת “אבות גאים” שאני מאד אוהבת. זוהי עמותה התומכת במשפחות של הורים בני אותו המין בישראל ובהשגת שיווין זכויות לכלל ההורים במדינת ישראל.

המהדורה המוגבלת והגאה תימכר ב-99 ש”ח דרך האתר הייעודי: www.sodastreampride.com או במוקד המכירות בטלפון- *9880.

מייפל וג'ינג'ר שלנו ממתינות למהדורה הכלבלבית צלמת: כרמל מילנר-סער

מייפל וג’ינג’ר שלנו ממתינות למהדורה הכלבלבית צלמת: כרמל מילנר-סער

בימים האחרונים הסתבר לי שאהבת שתיית סודה שהייתה פעם אולי נחלתם של בני השישים פלוס, כבר מזמן לא כזו ורבים/ות מבני גילי וצעירים/ות מכך, אוהבים עד מאד את המשקה המבעבע ולא רק ליד האספרסו שלהם. באופן אישי, עוד מהילדות הכרתי את מכשיר הסודהסטרים במטבח של הוריי וכמובן שעד היום הם משתמשים בו, בגרסה המשופרת והחדשה שלו. גם לזוגתי ולי יש על השיש את המכשיר המדובר. סודה קרה טבעית וטרייה שאני מכינה לעצמי כשאני חוזרת הביתה מפגישות ביום חם, היא דבר נפלא, זוגתי מעדיפה את הסודה שלה עם סירופ דיאטטי ענבים.

חברת סודהסטרים קיימת כבר למעלה מ-100 שנים ומייצרת אלטרנטיבה אמיתית לבקבוקי השתייה המוגזים הנמכרים בחנויות. זהו פתרון ביתי ואלגנטי להפיכת מים למוגזים. נוח, משתלם ואף שומר על הסביבה.
אל תפספסו את הסרטון המרגש: 

https://www.youtube.com/watch?v=q9L7RDibYjw&feature=youtu.be

משפחות גאות בקמפיין של סודהסטרים צילום: יח"צ

משפחות גאות בקמפיין של סודהסטרים צילום: יח”צ

 

אז, רוצה לעלות אליי לסודה? ;ׂ)
לדף הפייסבוק: https://www.facebook.com/SodaStreamIL/
לרכישת מארז הגאווה: https://sodastreampride.com/

עוד מהבלוג של כרמל מילנר-סער

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 2 years
תצוגה מקדימה

מחוברים לחיים עצמם

העונה החדשה והשמינית של מחוברים, רחוקה מלהיות מהנה. לא, זה לא אומר שאני לא אוהבת אותה או ממליצה לא לצפות בה, להיפך. יש תוכניות שלא נועדו רק לבדר אותנו. לאחר צפייה בארבעת הפרקים הראשונים, אני מבינה שזוהי כנראה העונה הכי...

תגובות

פורסם לפני 2 years
תצוגה מקדימה

אלף נשיקות מתוקות בשני שלבים בלבד

השנה הכנתי לעצמי משלוח מנות.. משלוח מנות לילדה שהייתי. לכולנו יש שלל זיכרונות ילדות, בכל הקשור לפורים, זיכרונות הילדות שלי מהחג השמח והמבדח מכל, מעולם לא היו להיט. לא כל כך אהבתי להתחפש, בדיעבד, מבינה שהקונספט של להיות...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה