הבלוג של כרמל מילנר-סער

picanteria

צלמת סטילס, עיתונאית במאקו+מעריב. מנהלת תוכן ומדיה חברתית. בעלת העסק- הערך המוסף- כרמל מילנר-סער. אוהבת בני אדם, בעלי חיים, טבע, מילים וקולינריה. חיה באושר עם בת זוג מדהימה ושתי כלבות שהן החיים- מייפל וג'ינג'ר. לינק לדף... +עוד

צלמת סטילס, עיתונאית במאקו+מעריב. מנהלת תוכן ומדיה חברתית. בעלת העסק- הערך המוסף- כרמל מילנר-סער. אוהבת בני אדם, בעלי חיים, טבע, מילים וקולינריה. חיה באושר עם בת זוג מדהימה ושתי כלבות שהן החיים- מייפל וג'ינג'ר. לינק לדף העסק: https://www.facebook.com/Haerech.hamusaf/ לינק לדף הפרטי: https://www.facebook.com/carmel.saar

עדכונים:

פוסטים: 143

החל מינואר 2017

Gurus- כפכפים אקולוגיים עם ערך מוסף

12/06/2018

כל מי שמכיר/ה אותי יודע/ת שלא סתם בחרתי לפני כ-9 שנים לקרוא לעסק שלי “הערך המוסף”. בעסק, כמו בחיים אני תמיד מחפשת את המעבר. שירות שרואה את הבן אדם שמעבר ללקוח/ה, חוויה שתותיר חותם מעבר להנאה הרגעית ובכל הקשור למוצרים, תמיד אהבתי וחיפשתי לרכוש מוצרים שהם לא רק אופנתיים, יפים או נוחים, אלא נותנים ללקוח/ה ערך מוסף. 
כפכפי gurus קרדיט צילום: יח"צ

כפכפי gurus קרדיט צילום: יח”צ

לפני כשבועיים, חיפשתי לזוגתי ולי כפכפי קיץ חדשים ומדליקים, מה שקרוי בישראל שלנו: “נעלי אצבע”. לא חסרות חברות שמייבאות או מייצרות בעצמן, כפכפים ממותגים, מדליקים וכאלה שכולם/ן מתהדרים בהם בימי הקיץ החמים.
לאחר שראיתי את הקולקציה החדשה של החברות הידועות והפופולריות שכולנו מכירים/ות, הגעתי במקרה לאתר של כפכפי gurus.
מעולם לא שמעתי קודם לכן את שמם ובטח שלא ראיתי תמונות שלהם. נדלקתי מיד על המראה הלא סטנדרטי ואף ייחודי שלהם. מעבר לצבעוניות, מדובר בכפכפים ללא רצועות כפי שכולנו מכירים/ות, אלא כאלה שיש בהם רק עיגול גדול עם לוגו החברה שאליו בעצם מוכנסות האצבעות ועוד מעין רצועת צמיד שתפקידה לאחוז את כף הרגל בתוך הכפכף ביציבות ובנוחות. אני כמובן תמיד אוהבת לקרוא על החברה ועל פועלה ובעיקר לדעת מהיכן מגיע המוצר וממה הוא עשוי. במקרה של gurus, הסיפור היה מעניין וסימן לי מיד שאני את הכפכפים שלנו לקיץ הקרוב, כבר מצאתי. אגב, הכפכפים מתאימים גם לגברים.
לא לנשים בלבד קרדיט צילום: יח"צ

לא לנשים בלבד קרדיט צילום: יח”צ

נוחות, אקולוגיות וסופר אופנתיות קרדיט צילום: יח"צ

נוחות, אקולוגיות וסופר אופנתיות קרדיט צילום: יח”צ

מדובר בחברה צעירה, אותה הקימו פרם וג’ו, הודיים אמריקאים. באחד מביקוריהם המשפחתיים בהודו, הם נתקלו בדגם הכפכף ההודי המסורתי ומיד הבריק בראשם/ן לעשות לו טוויסט מודרני. אקולוגיה הייתה בראש מעייניהם, לכן בחירת החומרים לכפכף ולאריזתו נעשו מאוד בקפידה. בטוחה שקוראיי/ותיי בכלל וקוראיי/ות הטבעוניים/ות והשומרים/ות על איכות הסביבה בפרט, ישמחו לקרוא שהכפכף עצמו עשוי גומי טבעי מעץ הגומי, בתהליך שכמובן לא פוגע בעץ. השקיות בהן הכפכפים נשלחים עשויות יוטה וכל אריזות הקרטון, מתקני התלייה והתוויות עשויות גם הן קרטון ממוחזר. מעבר לפן האקולוגי של המוצר, פרם וג’ו לקחו את האידאולוגיה האקולוגית צעד אחד קדימה, והתחברו לארגון Trees For The Future. הארגון מלמד קהילות חלשות ונחשלות ברחבי העולם, להתפתח ולהתקדם בעזרת חקלאות בת קיימא. מה זה אומר? יערות מאכל, רעיון שנועד להוציא את אותן משפחות ממעגל העוני.
מכל כפכף שנמכר, הם תורמים עץ ל – Trees For The Future וזאת על מנת להמשיך את מעגל הנתינה ולתת ערך מוסף לעבודתם/ן. 
אם תרצו לקרוא על הארגון: http://trees.org/
עיצוב שמבוסס על הכפכף ההודי המסורתי קרדיט צילום: יח"צ

עיצוב שמבוסס על הכפכף ההודי המסורתי קרדיט צילום: יח”צ

כמובן שהסיפור המקסים אודות הכפכפים והרעיון שמאחוריהם לא הספיק לי וביקשתי להגיע ליבואנים של כפכפי gurus. לשמחתי גם לסיפור של מי שהתבררו כיבואניות הרשמיות והיחידות בארץ, התחברתי בחיוך. מדובר על אמא ובת- יפעת ודורון סופר. יפעת אגב, הוציאה בימים אלה ממש ספר שנקרא: “להבין, לבחור, לבשל זה פשוט” (הוצאת צמרת), ספר שכל כולו מסע מרתק ומרהיב של בריאות בין המזונות השונים. http://www.netbook.co.il/Book.aspx?id=10193

“שמי דורון ואני בת 22. כרגע לומדת הדרכת רכיבה טיפולית. ואימי, יפעת היא מטפלת בתזונה ובצמחי מרפא.  מטעמי אידאולוגיה אני משתדלת לא לקנות דברים העשויים מעור. אז כהרגלי חיפשתי סנדל/ כפכף נחמד לקיץ שלא עשוי מעור. כשנתקלתי בgurus ובסיפור שלהם, ממש התאהבתי וביקשתי שישלחו לארץ עבורי במשלוח מיוחד (המשלוחים היו אז רק בתוך ארה”ב). לאחר שקיבלתי את הכפכפים, בעצם הגיע גם הרעיון להביא אותם לארץ. החלטנו שזה יהיה פרויקט משפחתי, להביא משהו שהוא שונה ובעל ערך מוסף עצום. לקדם צרכנות אחרת, חושבת ומתחשבת. ל-gurus יש אג’נדה: “אנחנו נותנים בחזרה”. שם התאהבתי והחלטתי שאני פשוט חייבת להעביר את זה הלאה. gurus הם כפכפים אקולוגיים ומתכלים העשויים גומי טבעי. הם מחזיקים את הרגל, קלילים ונוחים ובאים בשלל צבעים ועיצובים ייחודיים. הם עוצבו בהשראת דגם סנדל הודי עתיק בן 5,000 שנה , אבל מה שיפה בהם באמת הוא העובדה שכל כפכף שאתם קונים, החברה שותלת עץ בעבורו. אנחנו ב-Gurus ישראל, רוצים להביא שינוי ולחנך לעולם טוב ו”ירוק” יותר. המטרה שלנו היא לשמור על הכדור והטבע היפיפה שלנו ולהשאיר “טביעת רגל” נקייה ככל שאפשר. לכן מעבר לכפכפים הידידותיים לסביבה, אנו משתדלים להשתמש בחומרים מתכלים, ממוחזרים וידידותיים לסביבה החל מהתוויות ועד לשקית אריזת הכפכפים. המקור של gurus מגיע מהעצים וכפי שלקחנו חשוב לנו גם להחזיר לטבע וביחד איתכם/ן להמשיך לשמור על איכות הסביבה ולהביא לשינוי. קנו זוג, אנחנו נשתול עץ.  בשבילנו זה תענוג לקדם מוצר בעל כל כך הרבה השקעה ומחשבה מאחוריו”. מסכמת דורון. בת 22 בלבד אבל מלאת קסם וחזון.

אתם/ן תקנו gurus, הם ישתלו עץ  קרדיט צילום: יח"צ

אתם/ן תקנו gurus, הם ישתלו עץ קרדיט צילום: יח”צ

כמה פעמים קניתם/ן בארץ או הזמנתם/ן מחו”ל נעלי אצבע/ כפכפים לקיץ שנקרעו באמצע בילוי בבריכה? שהורידו צבע כששטפתם/ן אותם אחרי הים? שהותירו על כפות הרגליים שפשופים, אדמומיות ואף כאב בשל החומר מהם עשויים?

זוגתי ואני ניסינו את כפכפי gurus ומעבר לכמה שהם יפים ובאמת ייחודיים בנוף כפות הרגליים בבריכה או בים בעונה החמה, דעו שהם מאד נוחים (זוגתי הייתה סקפטית בתחילה לגבי העיגול אליו נכנסות האצבעות, אך התבדתה), בעלי צבעים עמידים, איכותיים ומספקים הליכה נוחה ויציבה בתוכם. אין לי ספק שבגלל יופיים והסיפור שמאחוריהם הם לגמרי עשויים להפוך לדבר המדליק הבא שישזוף את עיניכם/ן בקיץ הזה.
תוכלו להשיג את הכפכפים באתר בלבד (לעיתים הן גם מוכרות אותם בפסטיבלים שונים). ההזמנה מהאתר נוחה ומהירה והכפכפים מגיעים הביתה בתוך כמה ימים עם שליח או בדואר רשום, לבחירתכם/ן.  ניתן להשיג לגברים ולנשים, בצבעים ודגמים מגוונים ובמידות- 36-45. 
אני מוצאת שבכל קיץ אני נועלת נעלי אצבע/ כפכפים גם ביומיום ולא רק בבריכה או בים, מצפה כבר לחנוך את ה-gurus כתום מנגו שלי.
מוכנות לקיץ צלמת: כרמל מילנר-סער

מוכנות לקיץ צלמת: כרמל מילנר-סער

 

לאתר:  https://www.gurusisrael.co.il/

לדף הפייסבוק: https://www.facebook.com/gurusisrael/

עוד מהבלוג של כרמל מילנר-סער

תצוגה מקדימה

הכי סינית, הכי קלאס- המסעדה הוותיקה שלא מפסיקה להפתיע

מזה כמעט 29 שנים, פועלת במרכז הרצליה מסעדה אסייתית יוצאת דופן. היא איכותית, משפחתית ואותנטית, אבל יותר מכל, למרות הוותק הרב, היא מקפידה כל העת להתעדכן ולהתחדש, הן בעיצוב המסעדה והן בגיוון התפריט. צ'יינה קלאס, אחת המסעדות...

תצוגה מקדימה

מומלץ בחום- מתכון לארטיק ביתי לכלבים/ות

ימים חמים וקשים עוברים עלינו, מילא אנחנו, מחוברי/ות המזגנים במשרד ובבית, חובבי/ות השייקים, הארטיקים, הגלידות ושאר המצננים. מה עם ההולכים/ות על ארבע? ובמקרה הזה, הכלבים/ות? קבלו פינוק כייפי ליום/ סופ"ש חם במיוחד! :) זוגתי...

תגובות

פורסם לפני 2 years

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 2 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה