הבלוג של כרמל מילנר-סער

picanteria

צלמת סטילס, עיתונאית במאקו+מעריב. מנהלת תוכן ומדיה חברתית. בעלת העסק- הערך המוסף- כרמל מילנר-סער. אוהבת בני אדם, בעלי חיים, טבע, מילים וקולינריה. חיה באושר עם בת זוג מדהימה ושתי כלבות שהן החיים- מייפל וג'ינג'ר. לינק לדף... +עוד

צלמת סטילס, עיתונאית במאקו+מעריב. מנהלת תוכן ומדיה חברתית. בעלת העסק- הערך המוסף- כרמל מילנר-סער. אוהבת בני אדם, בעלי חיים, טבע, מילים וקולינריה. חיה באושר עם בת זוג מדהימה ושתי כלבות שהן החיים- מייפל וג'ינג'ר. לינק לדף העסק: https://www.facebook.com/Haerech.hamusaf/ לינק לדף הפרטי: https://www.facebook.com/carmel.saar

עדכונים:

פוסטים: 143

החל מינואר 2017

גיליתי מחדש את מעצב השיער הכי מוכשר באזור השרון

27/03/2018

עבור מרבית הנשים, בחירת הספר/ית חשובה ובעלת משקל רב, כמעט כמו בחירת בן/ בת זוג לחיים או לפחות כמו בחירת פסיכולוג/ית.

נסו להגיד לחברה הכי טובה שלכן לנסות את הספר שלכן, זו לא תהיה משימה קלה. מי שמתרגלת לידי אמן, לספר/ית מקצועי/ת ומרוצה תמיד מהתוצאה, לא תמהר להחליף אותו/ה כל כך מהר ולרוב תמצא עצמה נאמנה לו במשך שנים רבות, לא לפני שתפנה אליו את כל משפחתה הקרובה והמורחבת.

לשמחתי בורכתי בשיער שופע, בריא ומלא מסוג גלי, שלא מצריך פן, החלקה או כל פתרון כימי אחר, פרט לצבע אחת לחודש וחצי בממוצע.

זוגתי לעומת זאת בורכה בתלתלים מהממים, אך בשנים האחרונות בחרה להחליק את שיערה בשלל שיטות מתקדמות והטיפול שלה בשיער דורש תחזוקה רציפה ומוצרים מקצועיים.

צבעונית צלמת: כרמל מילנר-סער

צבעונית צלמת: כרמל מילנר-סער

ב-12 השנים האחרונות הייתי אצל ספר מופלא ברמת השרון, בני, אותו עזבתי בצער, לאחר שעבר לעבוד אצל ספר אחר כשכיר, אני ועמית נהנות בשנתיים האחרונות מספר מוכשר בשם ארז שהפך לחבר, שמספרתו ממוקמת ממש מתחת לבניין שלנו. מאחר שמצד אחד אני נאמנה מאד לבעלי/ות מקצוע ובכלל ומצד שני, אני חובבת שינויים וחידושים, מצאתי עצמי רגע לפני החג, נזכרת בספר אחר שהכרתי כשהייתי נערה ומאז גדל, פרח והתפתח.

יגאל לובטון- האיש והכישרון צלמת: כרמל מילנר-סער

יגאל לובטון- האיש והכישרון צלמת: כרמל מילנר-סער

יגאל לובטון, בן 44, במקור מגני תקווה וכיום מתגורר בת”א, הוא ספר ומעצב שיער וותיק ומקצועי ובעלים של אחת המספרות המצליחות הנושאת את שמו ונמצאת במרכז הרצליה, עירי האהובה. אשתו עובדת לצידו במספרה בחלק משעות הפעילות ומנהלת את המקום ביד רמה ועם המון מסירות ואהבה.

אני מכירה את יגאל בעצם מהיותי נערה, אז הוא עבד אצל אחיו הגדול אריה, במספרה מתחת לבניין שלי.

בשנת 88 אחיו אריה שגדול ממנו ב-12 שנים, פתח את המספרה הראשונה שלו, יגאל, שכבר בגיל 13 היה בורח מבית הספר ועובד בתור חופף, החל לעבוד אצלו והתאהב בתחום. הם עבדו יחד עד לסגירת המספרה בשנת 95. כיום יש לאריה מספרה בבעלותו גם כן בהרצליה.

יגאל, שחף ולירן מטפלים בעמית צלמת: כרמל מילנר-סער

יגאל, שחף ולירן מטפלים בעמית צלמת: כרמל מילנר-סער

כנערה אני זוכרת עצמי הולכת אליהם ומתפנקת בתספורות משוגעות ותמיד יוצאת עם חיוך. יש נשים שעבורן ביקור במספרה הוא הכרח או אפילו טרחה, אצלי זה תמיד היה פינוק והזמנה לשינוי.

לאחר סגירת המספרה, יגאל המשיך לעבוד כשכיר ובשנת 99 הפך לבעלים של המספרה הראשונה שלו. לאט לאט צבר לקוחות רבים ובעיקר רבות שהמשיכו לבוא אליו שנים ואף עברו איתו למספרה הנוכחית ברחוב סוקולוב 6 בהרצליה.

יגאל ואני צלמת: כרמל מילנר-סער

יגאל ואני צלמת: כרמל מילנר-סער

המספרה הזו קיימת כבר 12 שנים וללא ספק, רואים שהוא הגיע למנוחה ולנחלה. המספרה גדולה ומצוידת בציוד מקצועי לרוב, היא מזמינה, מרהיבה בעיצוב שלה (קרדיט ליגאל עצמו) והפכה עם הזמן למקום של משפחה וחברים/ות. לקוחות קבועים בשלל הגילאים, כל הטיפולים שרק תוכלו לחשוב עליהם ושירות חלומי.

עמית המוחלקת ואני הצבועה בהמתנה צלמת: כרמל מילנר-סער

עמית המוחלקת ואני הצבועה בהמתנה צלמת: כרמל מילנר-סער

קבעתי עם יגאל להגיע לצבוע את שיערי ואף להסתפר מעט אחרי זמן רב שלא עשיתי זאת וזוגתי הצטרפה אליי להחלקה ותספורת.

במספרה קיבלו את פנינו מלבד יגאל, שני עובדיו, שחף ולירן (שהשתחרר לא מזמן מצה”ל), רואים שהם נבחרו על ידו בקפידה ומעבר לשירות מקסים, הם התבררו מאוחר יותר כמקצוענים ביותר.

במספרה תוכלו למצוא המון ספייס, לא מעט כיסאות נוחים לטיפול בלקוחות, ציוד מהמתקדם שראיתי וגם מוצרים רבים ומקצועיים מסדרת label m המובחרת של טוני וגיא, מעצבי העל מלונדון, אליהם נוסע יגאל שלוש פעמים בשנה להשתלמויות מקצועיות.

תוך כדי תנועה צלמת: כרמל מילנר-סער

תוך כדי תנועה צלמת: כרמל מילנר-סער

במספרה אין רגע דל, זו רוצה צבע, ההיא רוצה החלקה וזו בכלל רוצה גוונים משוגעים בכחול סגול. בשנים האחרונות המספרה שלו הפכה לנשים בלבד, אחרי שבצמוד לה, נפתחה על ידו מספרה נוספת שמציעה תספורות גברים וילדים בלבד.

על אף שעבר מספר מקומות, נראה כי הגיע הביתה ועימו המשיכו והוסיפו להגיע לקוחות רבות, חלקן כבר עזבו את הרצליה ומגיעות אליו במיוחד מגבעתיים, ת”א ואפילו מודיעין. המספרה מרגישה כמו המקום הכי טבעי עבורו, הוא אומר ומשדר כל כולו עיצוב שיער ואומנות. יודע לומר שהתחום הזה לא קל בכלל ושורד בו ואף מצליח רק מי שבאמת בא באהבה.

למרות הוותק שלו בתחום, הוא נותר יצירתי ומגניב כמו שזכרתי אותו, אם תרצו לדעת מה הטרנד הכי לוהט בתחום ואיזו החלקה או מוצר חדש רק הפציעו בישראל, הוא לגמרי האחד שידע לומר לכם/ן.

אחרי צבע ותספורת צלמת: עמית מילנר-סער

אחרי צבע ותספורת צלמת: עמית מילנר-סער

זוגתי עושה כבר שנים החלקת קראטין, אך לאחר שלמד את שיערה הדליל והדק, הציע באופן חד משמעי לעבור להחלקה אורגנית. מעולם לא שמענו על הסוג הזה, שמה של ההחלקה הוא: Youdiva והיא חדשה יחסית בארץ, אך תופסת תאוצה מהר. מדובר על החלקה המבוססת על חלבון, החלקה שאינה כוללת חומרים שורפים ומזיקים, ללא פורמלדאיד (כן כן, מהמילה פורמלין), חומר שנמצא במרבית ההחלקות וגורם נזק לשיער עם הזמן. שחף ביצע את ההחלקה בפיקוחו של יגאל והוא היה מאד עדין ומקצועי.

עמית ואני החלטנו שבאנו קצת לשנות ולהתפנק ושאנחנו מפקידות את שיערנו בידי האומן שלו. במהלך ההחלקה עמית לא סבלה מצריבות בעיניים או מריח רע שנדף מהחומרים, יצוין גם שבמקרה הזה, חופפים את השיער מכל החומרים ומייבשים ואין צורך לחכות חמישה ימים לחפיפה שלו, מספיקים יומיים. כך שהתוצאה החלקה יותר והבריאה יותר לא רק שימחה אותה מאד, אלא העובדה שלא הייתה צריכה במשך ימים להימנע מחפיפה וללכת עם שיער שומני ולא גמיש (שלא לומר המראה הדבוק לקרקפת שתמיד הצחיק אותנו) כמו לאחר החלקת קראטין.

איתי לעומת זאת היה פשוט אף יותר, בחרנו ביחד צבע חדש וקצת יותר בוהק מהרגיל, בגלל הקיץ שבפתח. אני צובעת כבר שנים את שיערי לגוון אדמדם, אך הבעיה איתו היא שלעיתים כשהוא מתחיל לדהות יש בו מעט כתמתם שאיני אוהבת ובנוסף, יש לצבע אדום בכל גווניו נטייה לדהות הרבה יותר מהר מכל צבע אחר.

מאוהב במקצוע ובלקוחות צלמת: כרמל מילנר-סער

מאוהב במקצוע ובלקוחות צלמת: כרמל מילנר-סער

בחרנו יחד צבע בוהק בלי טיפת ג’ינג’י- שהוא שילוב של שני גוונים והוא מיד כמובן צייד אותי בשמפו מיוחד מסדרת label m שמומלץ לשיער שעבר צביעה ושומר על הצבע יותר זמן ואף בוהק יותר. לירן שרק השתחרר מהצבא ועובד ממש מהיותו נער בתחום, צבע את שערי במיומנות שלא תבייש ספר עם וותק של 20 שנה בתחום. ויש במספרה פטנט שראיתי לראשונה, במקום מגבת ששמים אחרי חפיפה או כשמורחים צבע יש מעין מוצר מסיליקון שמלבישים סביב הצוואר ויש בו מעין מרכז כובד שלא מאפשר למגן הזה לזוז תוך כדי ההמתנה ואת לא יוצאת עם חולצה וגב ספוגים במים או עם צבע שנזל תוך כדי כי המגבת זזה לך. הצבע שלי יצא מדויק וממש בגוון לו ייחלתי, דבר שבמספרות אחרות לא תמיד קורה בפעם הראשונה.

שתינו הפקדנו את המשך הטיפול בנו בידי יגאל שעשה לנו תספורת מעט קצרה מהרגיל וחשנו מיד בשינוי המיוחל. אין דבר שיותר משמח אותנו משינויים לקראת החג.

בילינו סה”כ במספרה כשלוש שעות, שכן מעבר להחלקה וצבע שלוקחים זמן, פינקו את שיערנו עם חפיפה ארוכה וכיפית וגם מסכה מעולה של שיבולת שועל ודבש של   , label m,  עם ריח אלוהי, היא לא רק הופכת את השיער ריחני ורך כמו משי, היא גם מגנה עליו מנזקי הצבע. שמה אולופלקס ומיד אימצנו בקבוק שלה עבור שתינו. הצבע הוא של חברת Pure identity של יניב שושן ואין בו ppd- שהוא הגורם העיקרי לאלרגיה שנשים מסויימות מפתחות לצבע. המסכה המדוברת, גם היא מבית label m, שהפכו מוכרים ונמכרים מאד בישראל, בשל איכותם והבית המקצועי שלהם- מעצבי השיער האנגליים טוני וגיא.

האווירה במספרה הייתה כל העת רגועה ושמחה, מוסיקה נעימה ברקע, תחושה שאף אחד לא לחוץ בזמן וכולם פה אך ורק בשבילנו (למרות שהגענו כמעט בסופו של יום). על אף שזו לפעמים עבודה תובענית וסיזיפית, הרגשנו שעבור יגאל אין דבר כזה שגרה או שחיקה ושמדובר כאן באיש מקצוע של ממש עם ידי אומן, שמתייחס לעבודתו לא כאל עבודה אלא כמעין שליחות. הוא מדהים עם אנשים ומאד לבבי ושירותי, מסביר, מייעץ ובעיקר קשוב לרצונות של כל לקוחה ולקוחה באשר היא, (והוא ללא ספק, גם בעל המראה הכי מגניב ומשוקע).

מגוון השירותים הניתנים במקום הוא רחב והמחירים הוגנים בהחלט. לא בכדי, השם יגאל לובטון הפך שם נרדף למקצועיות ולאיכות והוא הפך בשנים האחרונות לאחד ממעצבי השיער והספרים המובילים והמדוברים באזור השרון בכלל ובהרצליה בפרט, עם מספרה מתקדמת ומאובזרת שבה תנועה גדולה ובלתי פוסקת של לקוחות מרוצות.

ותגידו שכרמל שלחה אתכן… :)

בתמונה: 1 מעצב שיער שמח ו-2 לקוחות סופר מרוצות צלמת: כרמל מילנר-סער

בתמונה: 1 מעצב שיער שמח ו-2 לקוחות סופר מרוצות צלמת: כרמל מילנר-סער

 

מספרת יגאל לובטון- רחוב סוקולוב 6- הרצליה.

שעות פתיחה- ימים: א’,ג’,ד’,ה’- 9:00-20:00 שישי- 9:00-15:00 ימי שני- סגור

טלפון לבירורים ולקביעת תורים: 09-95855391

 

 

 

 

 

 

עוד מהבלוג של כרמל מילנר-סער

תצוגה מקדימה

זה הסתיו עם המרק- מרק אפונה עשיר עם בצקניות טבעוניות מחיטה מלאה

בימינו לא צריך לחכות יותר לחורף שיפציע, כדי להוציא מהבוידעם את מתכוני המרקים הכי טובים שלנו. בחוץ קצת מתקרר וכבר בא לנו איזה מרק מהביל ומנחם, כזה שיפיץ בבית ריחות מופלאים ויחמם את הבטן, כמו אז כשהיינו ילדים ועלה קצת החום/...

תגובות

פורסם לפני 1 year

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 2 years
תצוגה מקדימה

Lofra- איטלקי לוהט במטבח שלכם/ן

אחד הדברים שישראלים/ות הכי אוהבים/ות לקראת החגים ובעיקר לקראת חג הפסח הקרב ובא זה להתחדש. כשמשדרגים את הבית במוצר חדש, איכותי ושימושי, נדמה שתוך רגע גם התחושה שלנו משתדרגת, מעצם הרכישה, מהיופי ובעיקר מההתרגשות האופפת...

תגובות

פורסם לפני 11 months

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה