הבלוג של סופרסונס

SUPERSONAS

מיזם סופרסונה פועל למנף נשים מובילות לעמדות השפעה ויצוג מאוזן ושיוויוני בכל שדרות העשייה הישראלית

עדכונים:

פוסטים: 70

החל מיוני 2015

אני הולכת לעשות לכם טובה גדולה ולפקוח לכם את העיניים. אחרי שתתעוררו, אתם תכריזו על סדר יום חדש, שישפיע לאין ערוך על שורת הרווח שלכם בנוגע לחמישים אחוז מלקוחותיכם: ציבור הנשים

06/12/2015

ארנק

צילום: istock

מר ארז ויגדומן, איש השנה, מר רון חולדאי, ראש העיר שלי, מר איתן אדמון מנכ”ל גלובס שאני נמנית בין קוראיו בתשלום כבר עשרות שנים, מר משה מרי מנכ”ל נספרסו ששתיתי כבר אלפי קפסולות מבית היוצר שלך, נותני חסות יקרים, אני אישה, אני מייצגת 50% מאוכלוסית ישראל , אני, הנשים שנעדרות מוועידת ישראל 2016.
נותני חסות / בעלי המאה / בעלי הדיעה
שמי חנה רדו, יזמית, מנהלת בכירה בענף הפרסום. אני הולכת לעשות לכם טובה גדולה ולפקוח לכם את העיניים. אחרי שתתעוררו, אתם תכריזו על סדר יום חדש, שישפיע לאין ערוך על שורת הרווח שלכם בנוגע לחמישים אחוז מלקוחותיכם: ציבור הנשים. אבל רגע, בואו נתחיל מההתחלה.
השנה נפתחה ועידת ישראל לעסקים עם 186 משתתפים, מתוכם 150 גברים ו36 נשים. ב -8 פאנלים מתוך 28 אין נשים בכלל, אמנם שיפור בהשוואה לשנה שעברה אעפ”כ, ודאי תסכימו איתי שהתפלגות של 80% דוברים ו20% דוברות הם נתונים – איך לומר זאת – מבישים.

מארגני ועידת ישראל מגייסים מימון לוועידה מחסויות בסכומים של מאות אלפי שקלים שרק חברות גדולות וחזקות יכולות להרשות לעצמן. חברות כמו טבע, אל על, בנק הפועלים, פלאפון ופסגות, בעלי המאה שהחסות מקנה להם גם זכות לנאום בוועידה.אני פונה אליכם, אותם בעלי מאה, נותני החסות המובילים, שאנחנו הנשים צרכניות רציניות ומשמעותיות שלכם, להוביל מהלך פורץ דרך שיגרום לנוכחות שוויונית של נשים וגברים כבר בוועידת ישראל 2016. בתמורה לחסותכם הקבועה, יבחר כל אחד מכם את המנהלת המובילה בארגונו שתשמש דוברת לוועידה. באותה הזדמנות, אתם תודיעו שמתן החסות לוועידה תהיה מותנית בכנס על טהרת השוויון המגדרי, ברוח ובמעש.

כדי שתבינו את חשיבות העניין אדגים את המשמעות על עצמי: אני, אישה, משקיעה אחוז ניכר מכספי בבית ההשקעות פסגות, אבל בוועידה אני רואה רק את מנכ”לה. האין בכל פסגות בכירה אחת לישועה שתוכל להרביץ בנו תורה? אני אישה, טסה רק בחברת התעופה הלאומית אל על, אולם בוועידה אני רואה רק את מנכ”לה. האין באל על אף אישה שיכולה לעמוד על במה, לשתף אותי בידיעותיה ולשאת דברי טעם? מנהלי בנק הפועלים, שיכון ובינוי ופלאפון (דרך בזק) כחברות ציבוריות אתם יודעים שאנחנו הנשים (כמו גם הגברים) לקוחות שלכם דרך השקעות הפנסיה שלנו, אז איך זה שבועידה הזאת יש רק גברים המדברים מטעמכם ואף לא אישה אחת?

חייבת לציין את טבע נותנת החסות היחידה שבחרה באישה לעמוד על הבמה. כבוד לארז ויגודמן .

 יותר נשים דוברות בוועידת ישראל פירושו יותר מושא להזדהות בקרב נשים, שפירושו גידול במספר הלקוחות הנשיים תוך שמירה על נאמנותן. באותו אופן, הדרת נשים יוביל במוקדם או במאוחר לנטישת לקוחות. נשים מהוות 50% מאוכלוסיית ישראל. מן הראוי שנשים תהיינה 50% מכל צמתי וההחלטה בישראל, ובהם גם וועידות וכינוסים, במיוחד אלה הממתגים עצמם של ישראל.

נותני חסות יקרים, אתם בעלי המאה, אתם גם בעלי הדיעה ואנחנו הנשים 50% מהלקוחות שלכם, ואנחנו בדרך כלל משלמות מחיר מלא ובזמן, תגרמו לכך שבשנה הבאה נהיה 50% לפחות.

נכון להיום אני מסתכלת עליכם ועל הועידה ומתביישת בעיקר בשמכם.

נ.ב. גברים יקרים, גם בעסקים המשאב הכי חשוב והכי זמין בו אתם מתעקשים לא להשתמש הוא הנשים.

 

הכותבת היא חנה רדו. משנה ליו”ר מקאן ת”א, יו”ר מקאן וואלי, יו”ר ומייסדת פרסונה

עוד מהבלוג של סופרסונס

תצוגה מקדימה

חמש סיבות מדוע האלופה במיל' אורנה ברביבאי צריכה להיות מפכ"לית המשטרה

1. כי אלברט איינשטיין טען ש"אי שפיות הוא לעשות את אותו הדבר שוב ושוב ולצפות לתוצאות שונות". משטרת ישראל בעשור האחרון בכלל ובכהונתו של המפכ"ל היוצא דנינו בפרט, הגיעה לשפל...

תגובות

פורסם לפני 5 years
תצוגה מקדימה

נעמה לא הייתה סמל, היא הייתה אישה אמיתית

  נעמה היא חברה שלי, והיא היתה חברה והשראה עוד הרבה לפני שידעתי איך היא נראית. ככה זה כשיש לך אישיות קורנת  וכשאת לא ממהרת להחצין את עצמך. ככה זה כשאת נעמה. בקבוצות...

תגובות

פורסם לפני 5 years
תצוגה מקדימה

אמא משקיעה: לא אמת מוחלטת.

שבועון לאישה, שלום, נתקלתי היום בפוסט שלכן להלן שדן בסוגייה הרת גורל שעניינו "חמישה סימנים לכך שאת אמא משקיעה": בהתחלה שאלתי את עצמי אם זה אמיתי. אחר כך שאלתי את עצמי אם...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה