הבלוג של perlstiker

perlstiker

עדכונים:

פוסטים: 27

החל מספטמבר 2017

pixie

חיכיתי למחזור.

כשהוא הגיע ספרתי ימים, וביום ה-12 התחלתי בבדיקות. כל בוקר: בדיקת דם ובדיקת זקיקים.

ביום השלישי קיבלתי טלפון דחוף מהמזכירה- להודיע לבית החולים שיכינו מנה אחת, כי זה קורה עכשיו. ביקשתי לחכות עוד יום. ואז קיבלתי טלפון דחוף מהרופא בעצמו, שממליץ עכשיו, כי לפי הבדיקות הביצית יוצאת עכשיו, וכמובן שזאת החלטה שלי. אבל עדיף עכשיו. ויתרתי על תחושת הבטן שלי, שאמרה מחר, ונסעתי לאיכילוב.

בארבע אחה”צ, 3 וחצי שעות אחרי שחזרתי, התחלתי להרגיש התכוצויות חזקות בצד. רק אז הביוץ החל. היתה לי הרגשה שפספסתי הפעם; וכמוני, גם הביצית הזאת לא תפגוש אף בלונדיני.
אחרי שבועיים של תהייה ותקווה, וללא אזהרות- המחזור הגיע. למה לא הקשבתי לעצמי.
הרופא התקשר בערב, אחרי שכתבתי לו שהקבוצה שלנו נחלה הפסד בסיבוב הראשון, ומה ההוראות להמשך.
הוא נתן לי 2 אפשרויות- להשתמש בהורמונים להגברת הביוץ, או לעשות הפריה חוץ גופית. לדבריו- הקופה מכסה את שניהם. הוא המליץ על הפריה. הסביר שזריקת הורמונים יכולה לגרום להבשלה של יותר מביצית אחת, וזה אומר תאומים, ואנחנו לא רוצים תאומים. כן רוצים. אבל לא. קבענו שאחזיר לו תשובה בראשון.
במוצאי שבת דיי נסגרתי על מה אני מעדיפה, אבל הודעתי לו רק בראשון בערב. ואז הוא שלח לי מייל, שהזמן האחרון לתשובה היה בבוקר, וגם את החודש הזה פספסתי.
היום היה לי תור לרופא, לעדכונים וחתימות על לא יודעת מה. גם אותה פספסתי, כי לא הצלחתי להקדים את התור.
רבותיי זה סבוטאג’!
הפיקסית הקטנה שלי הלכה לישון, וכל התוכניות שלי מתפקששות.

הלו! להתעורר שם! ליידי לאק אל תישני לי עכשיו.

מישל אמרה שזה יקרה, אבל בזמן הנכון.
הזמן הנכון היה כשהחלטתי. כי חשבתי וחשבתי, ותכננתי, ואחרי שנה החלטתי, ואז זה היה הזמן הנכון. גם המזל המיועד ליום הלידה היה מושלם.

עולה בי תחושה ישנה, שעלתה לפני הרבה שנים. תחושה כזאת שאני מסתובבת בעולם, מחליטה החלטות, בוחרת בדרך ולאן לפנות, אבל אני לא באמת זאת שנוהגת ברכבת החיים שלי. אני יכולה להמשיך לתכנן, זה לא ישנה הרבה. בשורה התחתונה, אני כלי משחק ביד היושבת במרומים. אני שחקנית בסרט שהיא כתבה לי. שחקנית ולא תסריטאית.
ויתרתי על זוגיות, אם יקרה יקרה ואם לא, אז לא.
ויתרתי על משפחה נורמלית ומסודרת, כי אם יקרה – נורמאלי זה כבר לא יהיה.
עכשיו לוותר על ילד בלונדיני עם עיניים ירוקות, ושם שמוכן ומחכה לו כבר שנים. אם יקרה- אז זה לא לפי התוכנית שלי (ובטח יהיה לו שיער שחור ואף מוזר).

עכשיו סופרים עוד 3 שבועות.

עוד מהבלוג של perlstiker

תצוגה מקדימה

סער

חזרתי לאפליקציה. אחרי דקות ארוכות של החלקה שמאלה הופיע סער. היי אתה חתיך.... אבל צעיר. אבל חתיך. טוב ימינה. בטח לא יצא כלום אבל לא יכולה להשמיל אותו... חתיך מדיי בשביל השמאל....

תגובות

תגיות:

פורסם לפני 3 years
תצוגה מקדימה

החלטה החשובה בחיי

כן או לא כן או לא שנה שאני דוחה את ההחלטה. עד עכשיו החלטתי לא להחליט, חשבתי שיש לי עוד קצת זמן. עכשיו גם הזמן הזה נגמר. עכשיו מחליטים. תהל בת 8. תמיד חשבתי שיהיו לי עוד...

תגובות

פורסם לפני 3 years
תצוגה מקדימה

מתחילים עכשיו

הבוקר יש לי פגישה באיכילוב. לא יודעת למה. פשוט קבעתי. אז לפני חודש. התקשרתי רק להתעניין, כמו שהתעניינתי באסותא, בסופראם, באסף הרופא, ובלינסון. האישה בצד השני שלחה אותי...

תגובות

פורסם לפני 2 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה