הבלוג של perlstiker

perlstiker

עדכונים:

פוסטים: 27

החל מספטמבר 2017

בחירה
הבוקר יש לי פגישה באיכילוב.
לא יודעת למה. פשוט קבעתי. אז לפני חודש.
התקשרתי רק להתעניין, כמו שהתעניינתי באסותא, בסופראם, באסף הרופא, ובלינסון. האישה בצד השני שלחה אותי לאתר האינטרנט לקרוא. רציתי לדבר עם מישהו, אז היא פשוט קבעה לי תור. תור לתחילת תהליך. אצלהם מדברים רק בתחילת התהליך.
קצת חששתי. אז הזזתי את התור בשבועיים. השלמתי את הבדיקות. וזהו. עברו 4 שבועות, והנה היום הגיע. הפגישה.
החלטתי להפסיק לחשוב על מה יהיה. מה שלא יקרה, אני אסתדר. ואני גם לא אגלה לאף אחד. פשוט יום אחד יראו. ואם ישאלו, אני ממש לא אספר מאיפה.
כמו שורד אמרה- האבא לא בתמונה ושום דבר מעבר.
כמו שאורלי אמרה- לאנשים לא אכפת ממך. פשוט תגידי להם מה שהם רוצים לשמוע. גם אם תשקרי, לאף אחד לא אכפת באמת, ואף אחד לא יקדיש הרבה מחשבה אחרי. אם זה נשמע משעמם הם גם לא ימשיכו לחפור. פשוט תגידי להם מה שהם רוצים לשמוע, ותגידי כן על כל מסקנה שלהם ותשני נושא.
אני שונאת לשקר. בייחוד לאנשים שאני אוהבת. אבל אני שונאת יותר שמתעסקים בעניינים שלי וחופרים לי ונותנים לי עצות.
הכי אני שונאת עצות של אנשים. אנשים שחושבים שהם יודעים ומבינים משהו. שמספרים לי איך אני צריכה לנהל את החיים ומה אני צריכה לעשות, בשעה שהחיים שלהם זה בלאגן אחד שלם. אבל העיקר שאני מספקת להם רגע קטן של התנשאות.
ואז אני מתחילה לדחות את העצות האלה (בהתחלה בעדינות, אח”כ בעצבים) ואז הם נעלבים כי אני גם יכולה לדחוף להם לפרצוף אמיתות שהם לא רוצים לדעת, ולהקטין להם את האגו לפסיק בחלל ואז כל האווירה נהיית לא נעימה כזאת, ואני הולכת כי לא נעים לי, וכולם כועסים, ואז מדברים עלי שאני כזאת או אחרת, וכולם ברוגז לעולמים. אז אני מניחה שאורלי צודקת. עדיף פשוט לומר להם מה שהם רוצים לשמוע. תקראו לזה לשקר. אני קוראת לזה לשרוד מתחת לרדאר.
אז הנה עכשיו אני מתלבשת ומתאפרת, כמו בכל יום, ומכינה אוכל, ושולחת את תהל לבית הספר, כמו כל יום, אבל היום הזה, יהיה כבר התחלה של משהו אחר.
היום הראשון של החיים שבחרתי.

עוד מהבלוג של perlstiker

תצוגה מקדימה

סער

חזרתי לאפליקציה. אחרי דקות ארוכות של החלקה שמאלה הופיע סער. היי אתה חתיך.... אבל צעיר. אבל חתיך. טוב ימינה. בטח לא יצא כלום אבל לא יכולה להשמיל אותו... חתיך מדיי בשביל השמאל....

תגובות

תגיות:

פורסם לפני 3 years
תצוגה מקדימה

החלטה החשובה בחיי

כן או לא כן או לא שנה שאני דוחה את ההחלטה. עד עכשיו החלטתי לא להחליט, חשבתי שיש לי עוד קצת זמן. עכשיו גם הזמן הזה נגמר. עכשיו מחליטים. תהל בת 8. תמיד חשבתי שיהיו לי עוד...

תגובות

פורסם לפני 3 years
תצוגה מקדימה

הפעם הראשונה שלי

חיכיתי למחזור. כשהוא הגיע ספרתי ימים, וביום ה-12 התחלתי בבדיקות. כל בוקר: בדיקת דם ובדיקת זקיקים. ביום השלישי קיבלתי טלפון דחוף מהמזכירה- להודיע לבית החולים שיכינו מנה אחת, כי זה קורה עכשיו. ביקשתי לחכות עוד יום. ואז...

תגובות

פורסם לפני 2 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה