עדכונים:

פוסטים: 8

החל מדצמבר 2013

הרצון להפתיע את האהובים ביותר הוא רצון טבעי שקיים בתרבות מאז ומעולם ומתגלם בדרך כלל יחד עם מחווה, המסמלת את הרגשות העזים כלפי האדם הנבחר. הבעת רגש בצורה של מחווה, מהווה התרגשות עצומה מצד אלו להם מיועדת המחווה ועל כן, על מנת לסמל בצורה הטובה ביותר את מכלול הרגשות ההדדיים, מומלץ להגביר את אפקט ההפתעה.

12/02/2014

הרצון להפתיע את האהובים ביותר הוא רצון טבעי שקיים בתרבות מאז ומעולם ומתגלם בדרך כלל יחד עם מחווה, המסמלת את הרגשות העזים כלפי האדם הנבחר. הבעת רגש בצורה של מחווה, מהווה התרגשות עצומה מצד אלו להם מיועדת המחווה ועל כן, על מנת לסמל בצורה הטובה ביותר את מכלול הרגשות ההדדיים, מומלץ להגביר את אפקט ההפתעה.

משלוח פרחים היא אחת המחוות המרגשות והמפתיעות , שיכולים להעניק בני האדם אחד לשני, גם בגלל הסמליות והאופי החגיגי של הזרים הפרחוניים וגם בגלל האופן שבו ניתן הזר. עצם העובדה כי הזר מגיע במשלוח לא מזוהה, יוצר אפקט הפתעה מבורך אשר ישמח את האהובים ביותר, בין אם מדובר ברעייה, אם, חברה טובה או מכרה ותיקה.

מתי נהוג להעניק משלוחי פרחים ואילו זרים כדאי לבחור לכל אירוע?

משלוח פרחים רומנטי ליום האהבה

יום האהבה הוא סיבה למסיבה עבור האוהבים ומאורע מיוחד בו הם יכולים לחגוג את היותם זוג, החולק יחד יחסים קרובים, שמאפשרים להם ללכת יחד לאורך מסלול החיים המורכב. בישראל, השמחה גדולה ומכופלת מכיוון שחוגגים את יום האהבה פעמיים בשנה, גם בחג האהבה הלועזי, הלא הוא הוולנטיינז דיי וגם בטו’ באב, חג האהבה העברי. כפילות מאורעות אלו היא אמנם סיבה למסיבה, אך יכולה להקשות על בני הזוג למצוא מחווה מקורית אחד כלפי השני.

משלוח פרחים הוא המתנה האולטימטיבית לימים שכאלה וגם קל נורא לגוון בזרים אשר שולחים ובמחוות אשר מצרפים אליהם. מומלץ בימים מלאי אהבה אלו, לבחור בזרי פרחים בעלי גוון אדמדם או וורדרד, שנחשבים לצבעים רומנטיים ואינטימיים. כמו כן, בדרך כלל שולחים את הפרחים במשך היום, בזמן שהמאושרת או המאושר נמצאים במהלך יום עבודה ולכן, צריך לבחור זר שיהיה קל לאחוז בו. אם אתם תושבי גוש דן , חנות פרחים במרכז, יכולה להציע לכם מגוון של זרים לבחירה וכך תוכלו להיות מקוריים בשני ימי האהבה המבורכים.

משלוח פרחים ייחודי לימים מיוחדים

מלבד יום האהבה מקובל להעניק משלוחי פרחים בימים מיוחדים אחרים כמו ימי הולדת, ימי נישואין, יום השנה ויום המשפחה. חשוב לדעת להתאים את אופי הזר ואת המחוות המצורפות אליו בצורה המתאימה ליום הספציפי, על מנת להפוך את משלוח הפרחים למתנה מושלמת עוד יותר.

  • יום הולדת – ביום ההולדת של האנשים הקרובים, אין דבר כזה יותר מידי מחוות ועל כן, זר פרחים חגיגי ומושקע, בעל צבעוניות עזה ומשמחת יהיה רעיון מצוין ומבורך. כמו כן, רצוי להוסיף אל הזר כרטיס ברכה נחמד עם כמה מילות אהבה והערכה, מה שיוכל לשמש כזיכרון לאחר מכן.
  • יום נישואין או יום השנה – בדומה לימי האהבה, גם יום נישואין או יום השנה לציון הקשר הזוגי הוא סיבה מצוינת להעניק משלוח פרחים. באופן זה, מבנה הזר ואופיו נתונים לחלוטין לבחירה ומומלץ להתאים את הזר אל מקבלת או מקבל המחווה. כלומר, אם בן או בת הזוג אוהבים מחוות גדולות או צנועות, עדיף להזמין זר שכזה בהתאמה, מה שיראה להם שהושקעה מחשבה במשלוח הפרחים.
  • יום המשפחה – יום המשפחה הוא יום חגיגי הנחגג בישראל פעם בשנה והוא נותן את האפשרות להעניק לאהובים עלינו ביותר, הלא הם ההורים, הוקרת תודה והבעת אהבה והערכה. משלוח פרחים הוא מתנה נהדרת להורים, שסביר להניח רגילים לקבל זאת רק בימים בעלי אופי רומנטי. מומלץ לצרף הקדשה מרגשת ואם אפשר, גם לקפוץ לביקור קצר.

משלוח פרחים חגיגי לבשורה טובה

מלבד בן או בת הזוג ומלבד ההורים, מומלץ להעניק משלוחי פרחים בעת “בשורות טובות”. בשורות אלו הם למעשה אירועים משמחים שקורים בחייהם של האהובים והקרובים אל האדם, ובאמצעות משלוח פרחים ניתן להראות ולהביע את ההשתתפות בשמחה. אירועים אלו יהיו בדרך כלל קידום בעבודה, קניית בית חדש, פתיחה של עסק, הריון ולידה ועוד.

במקרים אלו ניתן לשלוח זר חגיגי המורכב מכמה סוגי צמחים ובעל מגוון רחב של צבעים, אשר ישרו אווירה חגיגית ומשמחת. כמו כן, ניתן לצרף אל המשלוח מרכיבים נוספים כמו שוקולדים איכותיים, כרטיסי ברכה משמחים ואף מתנות ייעודיות ליולדות טריות כמו פירות, מגבות ודובונים או בקבוק שמפניה במקרה, של בית חדש ועסק בתחילת דרכו.

עוד מהבלוג של perfumenia

תצוגה מקדימה

סיקור מקצת ריחות בשמים שהושקו בארץ במהלך 2013

השנה החולפת הייתה אולי אחת השנים המבושמות והריחניות ביותר שידענו מזה עשור. לצד מותגים חזקים ששולטים ביד רמה במצעדי מכירות הבשמים כבר תקופה ארוכה, נחתו בארצנו...

תגובות

פורסם לפני 6 years
תצוגה מקדימה

הקשר בין ריחות בשמים למצב רוח שלנו

הבשמים המודרניים אמנם לא היו פה מאז ומעולם, אבל אין ספק שמשחר האנושות הם שימשו אותנו למטרות שונות. במקרא ניתן למצוא אזכורים רבים למיני בשמים שונים ששימשו בעיקר...

תגובות

פורסם לפני 6 years

בשמים וריח: היכן הכי משתלם לנו לקנות

האופן שבו עובד ופועל חוש הריח משפיע על בני האדם רבות, מה שגורם לתגובות תחושתיות ורגשיות. חוש הריח, בהיותו חוש הנקשר ישירות אל המוח, ללא צורך בעיבוד, יכול לגרום לכך שאם אדם מאמץ ריח מסוים של בושם, סביר להניח שמכריו ואוהביו...

תגובות

פורסם לפני 6 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה