עדכונים:

פוסטים: 8

החל מדצמבר 2013

זרי פרחים ומשלוחי פרחים הם מחווה מרגשת המביעה רגש, הבעת תודה, אינטימיות ואהבה ונהוג לשלוח אותם בימים מיוחדים כמו יום נישואין, יום האהבה, יום הולדת ויום המשפחה. מרבית האנשים אינם מכירים את סוגי הפרחים, אפיונם ואת עיקרון השזירה והצבעוניות וכאשר הם מעוניינים לשלוח זר פרחים לאדם הקרוב אליהם, ההחלטה תעשה בעיקר על פי התרשמות ויזואלית.

01/02/2014

זרי פרחים ומשלוחי פרחים הם מחווה מרגשת המביעה רגש, הבעת תודה, אינטימיות ואהבה ונהוג לשלוח אותם בימים מיוחדים כמו יום נישואין, יום האהבה, יום הולדת ויום המשפחה. מרבית האנשים אינם מכירים את סוגי הפרחים, אפיונם ואת עיקרון השזירה והצבעוניות וכאשר הם מעוניינים לשלוח זר פרחים לאדם הקרוב אליהם, ההחלטה תעשה בעיקר על פי התרשמות ויזואלית.

אך משלוח פרחים לחברה, לאם, ליולדת טרייה או לאדם שקרוב אליכם, לא חייב להיבחר רק על פי התרשמות ויזואלית והוא מכיל בתוכו מספר אלמנטים ייחודיים אחרים, שיאפשרו לכם להפוך את משלוח הפרחים לאישי, אינטימי וייחודי. סוגי הצמחים השונים, אופן שזירתם והעטיפה שלהם, יכולים גם הם לעזור לכם לעבות את המחווה לאדם המיוחד ולהעניק לו מתנה נפלאה וזיכרון נצחי.

על מנת שתדע לבחור נכון, להלן מדריך מקוצר שיעזור לכם להתאים את האדם לפרח ולבחור זר פרחים ייחודי לכל אירוע.

משלוח פרחים קלאסי ואלגנטי

בין אם אתם מעוניינים להזמין משלוח פרחים לחברה או לאישה, או בין אם אתם מעוניינים להזמין משלוח ליולדת טרייה או לקרוב משפחה, מומלץ שתתאימו את סוג הזר והמראה שלו, אל האדם לו הוא מיועד. זרי פרחים יכולים להיות מרשימים ומפוארים ויכולים להיות צנועים וקלאסיים, גם באופן שזירתם וגם בצבעוניות המרכיבה אותם.

  • התאמה לאופי – אם אתם מייעדים את משלוח הפרחים לאדם צנוע, שמובך בקלות ממחוות גדולות, אשר יכולות לגרום לו לחוסר נכונות, משלוח פרחים קלאסי ואלגנטי יהיה פיתרון מצוין עבורכם. אם אתם תושבי גוש דן, אתם מוזמנים להגיע לשושנית ולהתרשם ממגוון הזרים המצויים שם.
  • סגנון הזר – מומלץ לבחור בזר בעל היקף מצומצם, שיורכב משזירה עדינה ובאופן שיהיה קל לאחוז בו ולהסתובב עימו. הצבעים המומלצים במקרים כאלו יהיו לבן, ירוק, ורוד וצהוב, שנחשבים לקלאסיים ומתונים ויאפשרו לכם לשקף את העובדה שחשבתם על מקבל המשלוח בעת ההזמנה.
  • התאמה לאירועים – זר צנוע וקלאסי יהיה מתאים יותר לאירועים אינטימיים ולהבעת מחווה אישית כמו במקרים של יום האהבה, יום הולדת, יום נישואין, חגיגה פרטית של אירוסין ואפילו יום האם והמשפחה. הסגנון הצנוע והמינימאלי של זרי פרחים אלו, יתאים במיוחד להבעת רגש חזק ואישי ועל כן, מומלץ להשתמש בו לאירועים בעלי אופי דומה.

משלוח פרחים צבעוני ומפואר

במקרה של זרי פרחים חגיגיים המיועדים לאדם שכזה או לאירוע בעל אופי דומה, אתם יכולים להרשות לעצמכם להתפרע ולבחור בזרים מרשימים ומפוארים, עתירי צבעוניות וקסם ובעלי היקף מכובד. אם אתם תושבי המרכז, משלוח פרחים לגבעת שמואל או משלוח פרחים לגבעתיים, יוכלו לענות על הצרכים שלכם ולהציע לכם זרים מרשימים ומהממים ביופיים, על פי בקשתכם ולכל מטרה

  • התאמה לאופי – בניגוד אל משלוח הפרחים הקלאסי, ישנם אנשים שאישיותם היא מוחצנת וססגונית ומומלץ שכך גם יהיה זר הפרחים שישלח אליהם. סגנון זה ישקף את הנועזות של האדם האהוב והססגוני וישקף את ההשקעה וההערכה שלכם אליו.
  • סגנון הזר – משלוחי הפרחים הצבעוניים והמפוארים, יורכבו מפרחים בעלי מראה מגוון ומיוחד ומצבעוניות עזה, המשלבת כחול, כתום, אדום, ירוק ולבן. מומלץ במקרים אלו לבחור שזירה מעניינת, שגם תהיה נוחה לאחיזה, אך גם תהיה מרשימה ותמשוך תשומת לב.
  • התאמה לאירועים – משלוחי פרחים בסגנון זה יוכלו להתאים לאירועים חשובים כמו הענקת מתנה ליולדת הטרייה, מחווה לחנוכת בית או חגיגת יומולדת. הסגנון הנוצץ של זרי פרחים אלו, יכול לשקף ולהתחבר אל חגיגיות האירוע המיוחד ועל כן, מומלץ להשתמש בזרים ססגוניים לאירועים של פעם בחיים.

עוד מהבלוג של perfumenia

תצוגה מקדימה

סיקור מקצת ריחות בשמים שהושקו בארץ במהלך 2013

השנה החולפת הייתה אולי אחת השנים המבושמות והריחניות ביותר שידענו מזה עשור. לצד מותגים חזקים ששולטים ביד רמה במצעדי מכירות הבשמים כבר תקופה ארוכה, נחתו בארצנו...

תגובות

פורסם לפני 6 years
תצוגה מקדימה

הקשר בין ריחות בשמים למצב רוח שלנו

הבשמים המודרניים אמנם לא היו פה מאז ומעולם, אבל אין ספק שמשחר האנושות הם שימשו אותנו למטרות שונות. במקרא ניתן למצוא אזכורים רבים למיני בשמים שונים ששימשו בעיקר...

תגובות

פורסם לפני 6 years

בשמים וריח: היכן הכי משתלם לנו לקנות

האופן שבו עובד ופועל חוש הריח משפיע על בני האדם רבות, מה שגורם לתגובות תחושתיות ורגשיות. חוש הריח, בהיותו חוש הנקשר ישירות אל המוח, ללא צורך בעיבוד, יכול לגרום לכך שאם אדם מאמץ ריח מסוים של בושם, סביר להניח שמכריו ואוהביו...

תגובות

פורסם לפני 6 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה