הבלוג של pelegfithouse

pelegfithouse

בקי פלג בעלת בית הכושר פלג בתל מונד, נשואה+3 ממושב חרות בשרון. להיות ספורטיבי זה קודם כל בראש, ספורט מחזק, מחטב, מרזה אבל קודם כל בריא לגוף ולנפש. נתראה בבית הכושר פלג :)

עדכונים:

פוסטים: 2

החל ממאי 2019

לאחר שלושה ילדים וכלב לא רציתי ילד רביעי

29/05/2019

לא רציתי ילד רביעי.

בגיל 30 הספיקו לי שני בנים מדהימים מלאי אנרגיה שדאגו שאהיה בתנועה כל הזמן.

רציתי כל כך בת שתסגור את החבילה, התאמצתי, הכנתי שיעורי בית חצי שנה של מדידות ורישומים והכנות ואז הגיעה הנסיכה המיוחלת.

הרגשתי שזהו עשיתי את שלי בתחום המשכיות הגזע והגיע הזמן לעצור.

הגיע הזמן לעצמי, לבנייה שלי, לאחר שנים של שינוי סדרי עדיפויות לטובת המשפחה וגידול הילדים, הגיע הזמן שלי.

לאחר שנים של התעסקות עם הבית, המשפחה, הבעל והילדים לא הספיק לי לאנרגיות והחלטתי כן להביא לעולם בייבי חדש- בית הכושר פלג.

בית הכושר פלג

בית הכושר פלג

לומר שהבייבי החדש היה מתוכנן וחיכיתי לו שנים, לאכזבתכן אולי אומר שלא, את בית הכושר פלג הקמתי כשנוצרה הזדמנות להתקדם בחיי הקריירה שלי.

לאחר שני תארים בשיווק ועבודה מ- 7:00 -19:00 כמנהלת מותג בחברה גדולה (שהייתה עבודה מעניינת ומאתגרת כאחד), ולאחר הולדת בני בכורי עם בעיה רפואית החלטתי לשנות מסלול.

לאחר שנתיים של מאבק עם הטיפול בבני, בתקופה זו גם איבדתי את אבי למחלת הסרטן הארורה, ובעודי נאבקת עדיין בבניית קריירת השיווק שלי החלטתי לעשות הסבה מקצועית.

את ההשראה להסבה המקצועית לתחום הספורט קיבלתי מחברת ילדות שהיינו כמו אחיות יחד תמיד ספורטיביות.

כבר לא היינו בקשר טוב כמו אז אך בכל אופן תחום עיסוקה החזיר אותי שנים אחורה להיותי נערה ספורטיבית ומלאת אנרגיה ורציתי גם.

בעודי בסמסטר האחרון של התואר השני עם שני ילדים ומשרת שיווק, הוספתי לחיי גם לימודים בווינגייט כי חבל על הזמן.

התחלתי בקטן כשכירה ואז כעצמאית עם קבוצות קטנות במושב שלי וכשאיתרתי הזדמנות לגדול ולהתפתח לקחתי אותה בשתי הידיים.

לאחר מספר שנים בתחום הדרכת ספורט הקמתי את בית הכושר פלג שכיום שלוש שנים אחרי, עם 18 מדריכים, 40 שעות שבועיות, 2 אולמות סטודיו ומיתוג חזק בתל מונד משמש בית לכושר למאות מתאמנים.

ההתחלה תמיד קשה, זוכרת שהעברתי בהתחלה את רב השיעורים כדי לחסוך בעלויות, הייתי ימים כלילות כל הזמן בעסק. לילדים היה לא קל אבל כשיש בן זוג תומך התמונה נראית אחרת.

בתל מונד לא הייתי מוכרת, אך היה לי קהל לקוחות מהמושבים מסביב שהכיר ותמך והצטרף מייד כשפתחתי, כך שביום הראשון לפתיחה הייתי כבר עם 100 לקוחות!

היה קשה להגיע ליעד של 100 לקוחות שהצבתי לעצמי, הייתי בלי קול במשך כארבעת החודשים הראשונים, כי למעשה הייתי הכל בעסק: המדריכה, המנהלת, המוכרת, המשווקת, השירות לקוחות ואפילו המנקה.

עושה שרירים :)

עושה שרירים :)

השנה הראשונה הייתה מאתגרת אך צלחתי אותה בעיקר בזכות בן זוגי שיחיה שידעתי שהאוצר שלי, הילדים שלנו, בידיים הבטוחות שלו ואני יכולה להיות רגועה לקדם את העסק.

בית הכושר פלג כשמו כן הוא בית לכושר עבור לקוחות מכל גוש תל מונד שמגיעות להוציא אנרגיה שלילית ולהחדיר אנרגיה טובה בו זמנית.

בבית הכושר פלג חוגים שמתאימים לכולם: למבוגרים, לצעירים גם בנפשם, שיעורים דינמיים ושיעורי כוח והמטרה של בית הכושר היא לאפשר מגוון רחב של שיעורים ומדריכים כדי שכל אחד יתחבר ויתמיד.

קשה להתמיד, חוק פרטו עובד גם בתחום הספורט כש80% מהאנשים לא אוהבים לעשות ספורט, קשה להם וזה לא בסדרי העדיפויות, באים כי צריך. אם רק תמצאו את המדריך או השיעור שאליו תתחברו אולי גם אתם תתמכרו לספורט ותעברו לקבוצת ה20%.

זה אפשרי, יש לי מלא לקוחות שלא עשו ספורט לפני שפתחתי וכיום הם מכורים ומגיעים לפחות פעם ביום. אז הכל אפשרי והכל פתוח.

מאחלת לכולכם שתמצאו את מה שגורם לכם טוב ומזיז לכם את הגוף כי הגוף שלכם הוא המפעל שלכם.

מוזמנים להיכנס לוידאו שלי מדברת על בית הכושר פלג: https://www.youtube.com/watch?v=P_lZxoBIrSk

מוזמנים להכיר גם בסרט התדמית: https://www.youtube.com/watch?v=SNecWSkJVLs

להית’ עד הפוסט הבא.

בקי

 

 

עוד מהבלוג של pelegfithouse

תצוגה מקדימה

Be a sport, להיות ספורטיבי

נעים להכיר שמי בקי פלג, תמיד הייתי אנרגטית, בסה"כ עם אנרגיה חיובית עוד בתור ילדה זוכרת את עצמי בעיקר בחוץ במשחקי מחניים, מדרכות (זריקת כדור על המדרכה ותפיסתו), קלאס, גומי, סקטים ומה לא. בכל אופן לא היו סמארטפונים אז...

תגובות

פורסם לפני 4 weeks

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה