הבלוג של לזקק את הרגש

pazitzeidman

עדכונים:

פוסטים: 6

עוקבים: 0

החל מנובמבר 2013

בימים בהם הסמארטפונים הם הדמות שאנו רואים הכי הרבה לנגד עיננו… וביקורת ושפיטה של אנשים מצדדים בחיינו, אני בוחרת לזקק את הרגש. בוחרת להיות ניזונה מאנשים ולא כל האנשים אלא אילו שא-ני בוררת בפינצטה. אילו הגורמים לי להרגיש ומצמיחים בו טוב!

12/11/2013


שואבת את הכוחות ר-ק מהטוב שמסביבי. לפעמים לא מעכלת בכלל כמה כוח יש בי בסינון, איפוק ודחיית סיפוק. האוזניים לא שומעות בכלל את אותן המילים הרעות המנסות לפגוע, להכאיב ולהוריד את המורל. מתעלמת לחלוטין מהמרמור בעל מטרה אחת ברורה והיא לרצוח את המוטיבצייה והשמחה. לא חוששת, לא אהיה עצובה בגלל זה, את חיי אחייה בלי לפגוע באף אחד! באיזשהו מקום זה רק מחזק אותי. גורם לי לרצות ליהיות עוד יותר טובה, עוד יותר מצטיינת בכל מה שנוגעת ובפוקוס מלא על האנשים הבאים לברך! אני אחת מיני רבים ורק מסר אחד רוצה להעביר לאנשים שאני אוהבת: חיו ותנו לחיות, אל תתנו לרוע לחלחל לחייכם ואל תחזירו ברע כי “לרעים אסור לעשות רע – הם דואגים כבר לעצמם…” ואני, אני באה מאהבה :) !!!!

בחיים כמו בחיים אני  ניזונה מאנשים שעושים לי טוב על הנשמה. אנשים מעניינים הפותחים את המוח ומראים לי עוד זוית, עוד חזית, עוד נקודת מבט. מעניינים, מחזקים ומהווים עבורי מקור להשראה. החיים מזמנים לנו לעיתים כאילו  ”יהלומים” והייעוד והחוכמה היא לברור אותם בפינצטה, כי הם לא רבים. הם מיוחדים במינם והם שם בשבילך. הרבה פעמים אנו נפעמים מהטוב דווקא מהאנשים שהכי לא ציפינו, דווקא מאותם אילו שסימנו כ”לא רלוונטיים”. אז…. תיהיו פתוחים. צפו מהלא צפוי וברגע שהופתעתם ורק לטובה, תנצרו את הרגע ואם זה דואלי אז גם את מערכת היחסים הזו. את הטוב הזה אני מייחסת לאנשים שגורמים לנו להרגיש, אותם אילו המזקקים לנו את הרגש ושולפים אותנו בצורה הכי יוצאת דופן מהשיגרה ומכוח האנרצייה.

הפוסט הזה מוקדש למעטים שאני פגשתי ולרבים שעוד אפגוש.

מאחלת לעצמי לחזק ולמלא אותם לפחות כמו שהעצימו אותי!

עוד מהבלוג של לזקק את הרגש

תצוגה מקדימה

מה גורם לך לקום בבוקר?

מהי הסיבה שלך לקום בבוקר? כל אחד ואחת מאתנו ניזון מתשוקה. תשוקה, מאוד ברורה ולמגוון רחב של דברים, היא הכוח המניע אותנו קדימה. קדימה לעבר מילוי הנשמה והנפש. תשוקה...

תגובות

פורסם לפני 5 years

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 5 years
תצוגה מקדימה

לזו שלבד...

לזו שלבד... שמרגישה כל שבריר שנייה שחולף לו. כל חג. כל שבת. כל ארוע חברתי. חוזרת מהעבודה אחרי יום ארוך במיוחד. העלייה לקומה 20 נמשכת שעות.... ודלת המעלית הכבדה בקושי נפתחת. צעדייך לפתח דירתך נשמעים בווליום לא הגיוני. המפתח...

תגובות

פורסם לפני 11 months

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה