הבלוג של לזקק את הרגש

pazitzeidman

עדכונים:

פוסטים: 6

עוקבים: 0

החל מנובמבר 2013

נותנת לרכבת התחתית להוביל אותך כמו במין משחק שכזה.

כשבא לך את עולה לכיוון הפיקדילי סנטר ושם פוגשת במיליון דמויות מחויכות, נושמת את האויר הצח והקריר, המלטף את הלחיים, תחת מעטה השמש השקרנית. סופגת צחוק של ילד בווליום שלא נשמע מעולם ובמקביל מפוקסת אימים על זוג המבוגרים הצועדים יד ביד. חשה עצמך מדלגת בין נתיבי הכביש הסואן ומעולם לא חוצה במקום המיועד למעבר החצייה. את נהנית לעשות את האסור ולא מפסיקה למתוח את הגבולות של עצמך.

כשמרגיש לך, את יורדת שוב ל under ground ונותנת לרכבת להוביל אותך לנוטינג היל. כך, עם עיניים מכוסות בסרט אדום צבע אש, את חוצה את כל ה״פורטובלו מרקט״, תוך כדי שאת מריחה כל קרפ מרוח בשוקולד נוטלה עם בננות מקורמלות וצועדת ישירות לתוך עשן תבשיל פירות הים שהיספאני מאושר זה עתה הכין.

את מוצאת עצמך הולכת לאיבוד, די בכוונה, בין הרחובות עם בתי הקירות הצבעוניים ומרשה לעצמך אפילו להצטרף בריקוד למנגינה של ההומלס הגיטריסט המנגן בפאתי הדרך כאילו אף אחד לא מביט…

1331ab93-ce2d-4fc9-a76f-e9f54c9848cd

קולעת לכובעו המונח על הריצפה החמה מס׳ מטבעות של 1. Pound כאילו את במינימום בגמר של ה NBA ושוב יורדת לרכבת התחתית.

את מקפידה לנשום כל נשימה עמוק לנשמה. את מזקקת לעצמך ת׳רגש ומצפה לבאות. דלתות הרכבת נפתחות לרווחה ואת מתיישבת בדיוק לפני איש מאוד קר ושקוע בעצמו.

בדרכך המיוחדת שלך, את מוציאה אותו משלוותו וחופרת לו בשאלות אינסופיות, והוא כזה מנומס. עונה לך בענווה על כולן עד שאת מפסיקה כבר להקשיב לו. ה״סנטר ליין” מחליט לקחת אותך ישירות אל green park, שם את פוגשת באנגלי מקומי שממש רוצה לחלוק איתך את הרגע.

מושיט אלייך את האוזנייה הצמודה אליו לאייפון, ושיר של u 2 מתנגן לו ברקע. את מחייכת אליו חיוך ענקי שלא ידעת בכלל שאת מסוגלת לחייך ובחיבוק מותירה אותו עם הלבד של עצמו.

סנאי מופיע במהירות במעלה גזע העץ ואת מוצאת עצמך מחפשת מצלמה כדי לתעד את הרגע. זה רגע שבכלל מזכיר לך פרצוף מוכר, אוהב וקול מין העבר. נעים כזה. כזה שהוביל אותך פעם דרך הרכבת התחתית והראה לך את הדרך.

כזה שנתן לך ביטחון עצום כשרק הושיט לך יד. הוביל אותך בין הנתיבים של הרכבת התחתית מבלי שאת היית צריכה לשלוט בדרך. פרץ עז של געגוע ניתז מהלב. את מרגישה בצורה מאוד עוצמתית את הגעגוע העז הגורם לך להיתרכז בגרם המדרגות בדרך לשירותים של מסעדה מפוארת.

הריח שם מוכר ואהוב ופתאום את רוצה לחלוק איתו את הריח. הריח המזכיר לך את העבר. את הבית. את הרוגע. את החיבוק שאין שני לו בסוף היום. את הרכבת התחתית שעצרה לה, ולא צריך למהר לחפש נתיב אחר או את הריגוש הבא. את המרדף אחרי כלום ושום דבר.

אבל היום, את כבר לא יכולה לחלוק איתו כלום. הוא בחר נתיב אחר של הרכבת ודרכיכם לא ייפגשו עוד ❤️          

                                                                              c7682fc9-438e-475d-99b9-64b3fb9d9b9d (1)

עוד מהבלוג של לזקק את הרגש

תצוגה מקדימה

מה גורם לך לקום בבוקר?

מהי הסיבה שלך לקום בבוקר? כל אחד ואחת מאתנו ניזון מתשוקה. תשוקה, מאוד ברורה ולמגוון רחב של דברים, היא הכוח המניע אותנו קדימה. קדימה לעבר מילוי הנשמה והנפש. תשוקה...

תגובות

פורסם לפני 5 years
תצוגה מקדימה

זיקוק הרגש הוא אחד המשימות הכי משמעותיות בשבילי ביימים טרופים אילו

שואבת את הכוחות ר-ק מהטוב שמסביבי. לפעמים לא מעכלת בכלל כמה כוח יש בי בסינון, איפוק ודחיית סיפוק. האוזניים לא שומעות בכלל את אותן המילים...

תגובות

פורסם לפני 5 years

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 5 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה