הבלוג של פז

במרוץ החיים

עדכונים:

פוסטים: 8

החל מפברואר 2011

סוס אחד נכנס לבר ומזמין קולה. שואל אותו הברמן: עם קש? עונה הסוס: הרבה, הרבה קש.

מוסר השכל: תמיד עדיף לקבל שירות ממישהו שמכיר אותך, זה חוסך שאלות מיותרות.

ברחוב שלי יש סיבוב שהוא סוג של רולטה רוסית. הולך רגל שבא מכיוון אחד לא יכול לראות את הרכב שבא ממולו וצריך להסתמך על אינסטינקטים של גירית דבש אפריקאית. אז התקשרתי לעירייה והצעתי להם לשים שם מראה פנורמית, ככה הנהג לפחות יראה את מי הוא דורס רגע לפני ויוכל להכין את המצפון.

אדיבותה של המוקדנית היממה אותי, לא ליחס כזה ציפיתי ממוקד עירוני. חשבתי שיענה לי מוקדן מנומנם שיודיע לי שזה לא באחריותו ושעלי לפנות למשרד התחבורה או לשר לענייני מראות פנורמיות. כשהמוקדנית הסבירה לי שהיא רושמת את התלונה ושבשבוע הקרוב יגיע צוות על מנת לבדוק את הנחיצות נשבעתי שלעולם לא אדחה יותר את תשלום הארנונה והמים ליום האחרון.

אבל כמובן שכלום לא קרה, אף אחד לא בא ובשמונה הפעמים הנוספות שהתקשרתי לעירייה לשאול מה עם התלונה לא ממש ידעו על מה אני מדבר וביקשו ממני (אמנם באדיבות אבל גם לסבלנות שלי יש גבול) לפרט את התלונה שוב כדי שיוכלו לרשום ולשלוח צוות שיבדוק את העניין.

לאחרונה עשיתי כמה בדיקות על השירות החדש של מזרחי טפחות (בנקאות היברידית). מישהו שם מכיר כנראה את הבדיחה על הסוס ומבין שעדיף שהלקוח ידבר עם מישהו שמכיר אותו. זה יותר יעיל ללקוח וגם יותר יעיל לבנקאי וכששני הצדדים יוצאים מרווחים כולם שמחים.

אני מהעירייה התייאשתי, ומאז אני מחכה. לא שחס וחלילה אני מחכה שמישהו יידרס אלא שאם זה כבר יקרה אז אני אוכל להתקשר למוקד העירוני ולהגיד להם “אמרתי לכם!” ואולי אפילו למכור את הסיפור שלי לאיזו מהדורת חדשות שתחקור את אזלת ידה של העירייה אל מול ניסיונותיו של האזרח הקטן (אני) להפוך את העולם למקום יותר בטוח לחיות בו.

כל האדיבות המלאכותית הזו במוקדי שירות קצת עולה על העצבים. אני לא נגד חביבות אבל לא כשזה בא על חשבון שירות איכותי. אי אפשר להשליך את השירות האישי לפח ההיסטוריה כי כולנו מעדיפי שידברו איתנו מאשר אלינו, בסופו של דבר זה חוסך לנו זמן, עצבים, אנרגיה והרבה שאלות מיותרות.

אז אולי כדאי לעוד נותני שירות לשקול שירות היברידי אצלם?

עוד מהבלוג של פז

מניעת סרטן צוואר הרחם

אני רוצה לשתף אתכם בדבר שנוגע לכל אחד מאיתנו. לנו הנשים- כנשים. נשים אמהות של בנות. גברים שאכפת להן מהנשים שלהם ובנותיהם ולאלו שאכפת לכם מודעות למניעת...

מונופול. משכנתא. ריאלטי

ביום שלישי האחרון, ביום העצמאות, בין נפנוף קציצות קבב לפרגית, בחצר ביתם של חברים (כן כן, מקום הרבה יותר אידאלי ממנגל על איזו צומת באמצע הכביש..), ושילוב משחקי חברה, מצאתי בגינה כך זרוקה לה קופסת משחק מונופול, והתחלנו ככה קצת...

אישה יפה או אישה עייפה

ביום שישי האחרון קלטתי עד כמה אני עובדת בקצב מטורף, עד כמה "מטלות הבית" פשוט לא נגמרות. ואיך שהאחת מסתיימת השנייה מתחילה. 8:00: הפרדת הכביסה לצבעים והפעלת מכונה מספר 1 (מתוך 2-3 בסופ"ש) 8:15: ניקוי הבית (חיטוי שירותים+מקלחת, אבק,...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה