הבלוג של פז לייפר

paz19

בת 22 שעוסקת בכתיבת תוכן ושיווק. לא מפחדת לקטול ולהביע מה שאני חושבת.

עדכונים:

פוסטים: 33

החל מנובמבר 2013

עדן אטיאס הלך לישון ולא קם. הוא גם לא יקום בקרוב. כי הוא מת. והיום יש את ההלוויה שלו.
אני לא הכרתי אותו, מודה, שמעתי על זה הבוקר ממפקד הענף בו אני נמצאת – ענף אוכלוסייה במחוז חיפה, קטע. אני בפיקוד העורף.

מעולם לא חשתי מוגנת בישראל, יש בי פחד שקיים מהאינתיפאדה השנייה. אומנם הייתי קטנה אבל שתדעו שעד היום אני מפחדת לעלות על אוטובוסים או להיכנס לקניון. (פטתית?)
כשהייתי אזרחית בישראל אני הייתי אמורה להרגיש מוגנת כי יש לנו הרי צבא שמגן עלינו וראש ממשלה “חכם”.
עכשיו כשאני על מדים אני מרגישה חשופה – יותר פגיעה.

למה אתם שואלים? כי חיילים זאת מטרה חמה. לרצוח, להשמיד, להרוג אנחנו הרי כבשנו את פלשתינה. לקחנו להם את הארץ! אז הפתרון זה לקחת את החוק לידיים.

אותי למדו כשהייתי קטנה שהפתרון זה לא להרביץ. צריך לדבר. אבל עם מי יש לנו לדבר בדיוק? רק לפני שבועיים ביבי שחרר אסירים עם דם על הידיים חזרה למשפחות שלהם –מחבלים- שרצחו, שלקחו את החוק לידיים בדיוק כמו הנער בן ה 16 שרצח את עדן. בעצם, בדיוק כמו המחבל שרצח את עדן ובשביל מה לשחרר את המחבלים? אה נכון, למסע ומתן ששוב לא מתקדם לשום מקום.

עדן אטיאס שהתגייס בשביל להגן על המדינה שבוגדת בו נרצח הבוקר. ואני אחזור על זה שוב ושוב כמה שזה לא נתפס. נרצח רצח רוצחים!

אז איך אני אמורה להרגיש בטוחה בארץ הזאת?

עוד כמה שנים המחבל הזה יתחיל ללמוד כנראה. ועוד כמה שנים אולי שוב ישחררו  אסירים מחבלים ותיקים ואולי אפילו המחבל הצעיר הזה יהיה בניהם.

תתעוררו כבר!

עוד מהבלוג של פז לייפר

תצוגה מקדימה

מלצרית!

השם שלי הוא פז, אני בת 20, מתחילה שנה א' מתו 4 שנים של רפואה סינית נטורופטיה. מתפרנסת כ- מלצרית. בדיוק מ ל צ ר י ת. אני ממלצרת בבית קפה קטן מצליח. יש מעלי אחמש"ים אנושיים - כן אנושיים. ביום ראשון בתאריך 089\2014 קרה מקרה שלא היה...

תצוגה מקדימה

תמיכה או צביעות? צרפת

הפוסט הבא הולך לעצבן הרבה אנשים. אנשים עם בעיות לב או נשים הריוניות הפוסט הבא עלול להכיל "תמונות קשות". לא לוקחת אחריות אם יקרה לכם משהו בזמן הקריאה. מאז הפיגוע בצרפת הפיד בפייסבוק שלי מלא תמונות פרופיל של אנשים עם דגל...

תגובות

פורסם לפני 4 years
תצוגה מקדימה

בילי שוורץ!? - תוצרת כחול לבן

  אני מאוד חובבת מחזות זמר. עוד מאז שהייתי קטנה נשאבתי לקסם הזה. לראות את השחקנים על הבמה, שרים, רוקדים ומשחקים. מעורר השראה! תמיד חלמתי להיות אחת מהם. שמעתי שיש מחזמר חדש בשם "בילי שוורץ" עוד בלי לחשוב פעמיים ישר...

תגובות

פורסם לפני 5 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה