הבלוג של החיים הטובים עם יפית

pay1965

עדכונים:

פוסטים: 1407

החל מאוגוסט 2013

צהרים טובים

bbb קריון - סדנה לילדים עם צרכים מיוחדים - צלם אסף לוי (5)

גל פרידמן יניב רונן ניב קריספין ים אלגברי שף דויד אלחדף. צלם אסף לוי
מסעדת BBB בעופר הקריון
ערכה סדנאות שף
לילדים ונערים עם מוגבלויות

ילדים ונערים עם מוגבלויות הגיעו אמש למסעדת BBB בעופר הקריון, לחגוג יום הולדת לים אלגברי, אחד מחברי הקבוצה. את היומולדת חגגו בסדנת שף מיוחדת לילדים ונערים עם צרכים מיוחדים, במסגרתה למדו לבשל ולהכין את המנות שילדים הכי אוהבים: המבורגר, צ’יפס וקינוח מתוק.

הילדים, תלמידי בית ספר “צליל ים” פגשו במסעדה את שף הרשת דויד אלחדף אשר לימד אותם כיצד מכינים את המאכלים ולאחר שהם ראו כיצד הוא מכין ושמעו את הסבריו, הכינו אף הם את המנות, כפי שהשף לימד אותם, כשמסייעים להם בהכנת המנות, בהתנדבות מלאה ותוך הירתמות מושלמת, צוות העובדים והמלצרים שבמסעדה ובסוף הסדנה נהנו ממעשי ידיהם בארוחה מפוארת, בה אכלו את המאכלים אשר הכינו קודם לכן.

בסיום הסדנה כל משתתף קיבל מניב קריספין ויניב רונן מנהלי המסעדה, תעודת שף בה צוין שעבר סדנת שף במסעדת BBB וכן סינר וכובע שף ממותגים.

ניב אף ציין כי זו הפעם השנייה שילדים מבית ספר “צליל ים”, בית ספר לילדים עם צרכים מיוחדים, מגיעים לסדנה כזו והם כבר חמש שנים עושים, בהתנדבות מלאה, את הסדנאות האלו לילדים ונערים עם מוגבלויות, מבתי ספר שונים בצפון הארץ. בהזדמנות זו בקשו השניים להודות לשף ולכל עובדי המסעדה שאף הם מתנדבים מידי שנה ולוקחים חלק בהנאה גדולה מאוד, בפעילות חשובה ומבורכת זו, הנעשית כולה כתרומה מלאה למען הילדים והנערים.

עוד מהבלוג של החיים הטובים עם יפית

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...