הבלוג של שחר פרנס אדריכלים

parnas

שחר פרנס אדריכלים – הינו משרד אדריכלים דינמי, ממוקם בתל אביב, עוסק בנישה הפרטית, תכנון ועיצוב בתי יוקרה, משרדים וחללים מסחריים. המשרד הוקם בשנת 2000 ע”י אדר’ שחר פרנס, בוגר הפקולטה לאדריכלות ותכנון ערים בטכניון, חיפה. על... +עוד

שחר פרנס אדריכלים – הינו משרד אדריכלים דינמי, ממוקם בתל אביב, עוסק בנישה הפרטית, תכנון ועיצוב בתי יוקרה, משרדים וחללים מסחריים. המשרד הוקם בשנת 2000 ע”י אדר’ שחר פרנס, בוגר הפקולטה לאדריכלות ותכנון ערים בטכניון, חיפה. על תפיסת עולמנו – בכדי שפרויקט יקרום עור וגידים, תהליך התכנון ועיצוב הפנים יאופיין בחקירה וניתוח של נתוני המקום, לימוד הצרכים העקרוניים, הרצונות ונטיותיו העיצוביות של בעליו. כל זאת תוך הכוונה ויעוץ אישי באופן שיביא להתפתחותה של פרוגרמה תכנונית מגובשת, אשר תשמש ככלי מהותי להמשך התכנון ותהווה הגשמה של רצונותיו וצרכיו של הלקוח. אנו מיחסים חשיבות רבה ליחס בין החללים הפנימיים לחיצוניים. שטחי החוץ מהווים מקור השראה וחלק מן המארג התכנוני ותפיסת החלל כולו.

עדכונים:

פוסטים: 6

החל מפברואר 2019

רכשתם קרקע ייעודית לבניית ביתכם הפרטי? זה הזמן לדעת הכול על הליכי תכנון ועיצוב בתים בעידן המודרני

תכנון ועיצוב בתים פרטיים הינה משימה מאתגרת המיושמת כיום על ידי משרדי אדריכלות ועיצוב פנים העוסקים ומתמחים בנושא. כיום, בניגוד לעבר הלא כל כך רחוק במסגרתו אותם משרדים ביצעו עבורכם רק את הליך התכנוני והותירו את התכניות האדריכליות בידיהם של קבלני ביצוע, משרדי אדריכלות ועיצוב פנים מספקים לכם מעטפת של שירותים לאורך כל שלבי הפרויקט, החל משלב התכנון האדריכלי, דרך שלבי הרישוי וביצוע עבודות פיקוח על הבניה ועד לשלבי עיצוב פנים תוך הקפדה יתרה על הפרטים הגדולים והקטנים כאחד. חשוב לציין, שכל ההליך התכנוני מותאם לכל צרכי המחייה הנחוצים לכם.

מעטפת השירות המוצעת לכם כיום על ידי משרדי אדריכלות ועיצוב פנים בכל הנוגע לתכנון ועיצוב בתים פרטיים, מאפשרת לכם למעשה ליהנות מליווי צמוד ומקצועי של האדריכל המתכנן, כאשר משרד האדריכלים אמון גם אישור התכניות האדריכליות מול וועדות התכנון המחוזיות והמקומיות וגם על הליכי הפיקוח על הבנייה.

עיצוב בתים פרטיים בהתאמה אישית

אמצעי המחשה מתקדמים למטרות התכנון והעיצוב

בנוסף למעטפת השירות המורחבת המוצעת לכם כיום על ידי משרדי אדריכלות ועיצוב פנים מובילים בתחום, תוכלו ליהנות גם מאמצעי המחשה מתקדמים המאפשרים לכם לראות בתלת מימד את ביתכם העתידי. עד לפני מספר שנים, תוכנות התלת מימד הוחזקו על ידי מספר מצומצם של משרדי אדריכלות גדולים, כאשר יתר המשרדים הציגו ללקוחותיהם שרטוטים אדריכליים או דגמי קרטון במקרה הטוב.

עיצוב בתים פרטיים

כיום, באמצעות תוכנות התלת מימד המשמשות את משרדי האדריכלות ועיצוב פנים המובילים בתחומם, תוכלו לבחון את כל היבטי התכנון לפרטי פרטים עוד בשלבים המוקדמים של ההליך התכנוני ולבצע אי-אילו שינויים תכנוניים בהתאם לצרכי המחייה היומיומיים שלכם מסביבת המגורים העתידית. באמצעות תוכנות התלת מימד למטרות תכנון ועיצוב בתים פרטיים, ניתן לבחון את מכלול ההיבטים הנלווים להליך התכנון, וזאת עד לרמה של בחירת צבעים, חומרי גלם וכדומה.

התכניות האדריכליות המוצגות בפניכם באמצעות תוכנות בתלת מימד, מוחשיות יותר ולמעשה מאפשרות לכם לגבש תפיסה עיצובית בכל הנוגע לחלל הפנים כבר מהרגע הראשון.

למידע נוסף בנושא -  עיצוב בתי יוקרה

.

עוד מהבלוג של שחר פרנס אדריכלים

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 7 months
תצוגה מקדימה

עיצוב פנים משרדים – טיפים מועילים

לבעלי עסקים ומשרדים אין הזדמנות שנייה לעשות רושם ראשוני. את הרושם הראשוני מהמשרד הלקוחות מקבלים כבר ברגע שבו הם נכנסים אליו, מה גם שתופעה דומה משפיעה על סיכויי הגיוס של עובדים טובים. אם למשל בעלי עסקים קטנים רוצים לגייס...

תגובות

פורסם לפני 7 months
תצוגה מקדימה

כל מה שרציתם לדעת על עיצוב בתים פרטיים

עבור רובנו, בניית בית פרטי המעוצב במיוחד עבורנו מהווה את פסגת התגשמות כל חלומותינו. בעיצוב בית צמוד קרקע, למעצב הפנים יש חופש רב בתכנון הבית ונוכל לתכנן כבר בשלב הראשוני ביותר בליווי המעצב את הבית שישרת את צרכינו האישיים,...

תגובות

פורסם לפני 7 months

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה