תשאלו את אמא של… - הבלוג של שיר

אלומיניום 2.0

המלצה חמה לכל המשפחה: מופע מהפנט ולא שגרתי, שכולו עשוי אלומיניום

שיר

05/08/2015


מופע אלומיניום 2.0 קרדיט צילום לאון סוקולטסקי ניתן לפרסום ללא תמורה
.
יצאנו לבילוי משפחתי במוזיאון תל אביב, לבכורה של המופע החדש - אלומיניום 2.0. מופע מהפנט, מרשים ומיוחד, שלא רואים כל יום ומשלב מחול, תיאטרון, מוסיקה והומור. המופע כולו בנוי על אלומיניום: צינורות שרשור במבחר גדלים, שקיות, שרוכים ויריעות. מהרגע שנכנסנו לאולם, היינו מוקפים באלומיניום: בקצה גרם המדרגות, התפאורה, מרגלות הבמה וכמובן הרקדנים, שהיו רוב הזמן "לבושים" ומכוסים בצינורות אלומיניום. התחושה היתה שהפיחו חיים באלומיניום.
promo_long

המופע מספר את סיפורו של אסטרונאוט שנחת על כוכב לכת עתידני - כוכב אלומיניום. הוא מנסה להתחקות אחרי החיים שם ומגלה עולם חדש ולא מוכר, שכולו עשוי צינורות אלומיניום. עולם מלא קסם ומיסתורין. הוא עוקב מקרוב אחרי יצורי האלומיניום, לומד איך הם מתקרבים זה לזה ומתקשרים ביניהם. הוא צופה מהצד בסיפור אהבה, שנרקם מול עיניו ובעקבותיו את לידתו של יצור אלומיניום קטן וחמוד.

.

מופע אלומיניום 2.0 קרדיט צילום לאון סוקולטסקי ניתן לפרסום ללא תמורה (3)

צילום לאון סוקולטסקי

.

הסיפור קורם עור וגידים בלי מילים. כל אחד יכול להוסיף לעצמו דימויים ולפרש את הקורה על הבמה רק מהתזוזה המיוחדת של הרקדנים בתוך צינורות האלומיניום. הקטנה לא הפסיקה להגיד כל הזמן - מגניב. כל רגע קורה משהו חדש על הבמה. הדמויות מתחלפות, נוספים יצורים דימיוניים ובעלי חיים, שמשתלבים בצורה הומוריסטית בקטעים מוזיקליים, חלקם מוכרים וחלקם משלימים את אווירת העתידנות. כל הקסם הזה משתלב גם בתאורה, שמחליפה כל הזמן צבעים. צינורות שיורדים מהתקרה ונבלעים בה. הצינורות כל הזמן משנים גודל וצורה.

.

מופע אלומיניום 2.0 קרדיט צילום לאון סוקולטסקי ניתן לפרסום ללא תמורה (2)

צילום לאון סוקולטסקי

.

האסטרונאוט הגיבור שלנו, שלא מפסיק לעקוב אחרי המתרחש בכוכב האלומיניום, מוצא את תינוק האלומיניום אובד עצות. הוא איבד את הוריו. האסטרונאוט מצטרף אליו למסע חיפושים. במהלך המסע שלהם הם נתקלים בכוחות טבע וביצורים רעים, אבל האסטרונאוט מגן בגופו על תינוק האלומיניום ולא עוזב אותו עד שהוא מוצא את אימו.

גם אנחנו היינו בתוך סיפור המסגרת של המופע. במהלך המופע הרקדנים מעבירים צינורות מקדמת הבמה עד סוף האולם. כולנו הרמנו ידיים ועזרנו להעביר את הצינורות. לקראת סוף המופע מתחילים לזרוק מסוף האולם ומקדמת הבמה שקיות ענק עשויות אלומיניום שעוברות בין האנשים בקהל כמו כדורים, שמקפיצים באוויר. זה יוצר אווירה ממש מחשמלת ומיוחדת.

.

מופע אלומיניום 2.0 קרדיט צילום כפיר בולוטין- ניתן לפסום ללא תמורה

צילום כפיר בולוטין

.

המופע מומלץ בחום.

איפה, מתי, כמה?

אלומיניום, המופעים הבאים במוזיאון תל אביב: 5-6.8.15 בשעה 19, 7.8.15 בשעה 13, 8.8.15 בשעות 11 ו-18

מחיר כרטיס: 159 ש"ח, כרטיסים בטל': 03-6077020