פשוט להתלבש בסטייל - הבלוג של לילי רוזנקרנץ

טיפ ענק - כיצד לבנות מלתחה שתעבוד בשבילך

אחד המפגשים בסדנת הסטיילינג, שיוצר את אפקט ה –WOW   בחשיבה אצל המשתתפות הוא המפגש העוסק בבניית המלתחה היעילה, מלתחה הבנויה בחכמה, מלתחה מדוייקת, כזו שעובדת בשבילך כל ימות השנה!! מרבית הנשים טוענות "הארון מפוצץ מבגדים ואני בכל זאת לא מוצאת מה ללבוש" ,אם המשפט הזה מוכר גם לך הנה הפתרון!! מלתחה הבנויה כהלכה צריכה להכיל […]

לילי רוזנקרנץ

13/08/2015


אחד המפגשים בסדנת הסטיילינג, שיוצר את אפקט ה –WOW   בחשיבה אצל המשתתפות הוא המפגש העוסק בבניית המלתחה היעילה, מלתחה הבנויה בחכמה, מלתחה מדוייקת, כזו שעובדת בשבילך כל ימות השנה!!

מרבית הנשים טוענות "הארון מפוצץ מבגדים ואני בכל זאת לא מוצאת מה ללבוש" ,אם המשפט הזה מוכר גם לך הנה הפתרון!!

מלתחה הבנויה כהלכה צריכה להכיל 70% פרטי בייסיק  ו- 30% פריטים אופנתיים וצבעוניים. בפריטי בייסיק, הכוונה לבגדים קלאסיים על זמניים שישמשו אותנו שנים רבות עד שיתבלו (בהנחה שאין שינוי במידה שלנו) . המחשבה הראשונה העולה שזוהי מלתחה משעממת אך למען האמת זוהי מלתחה המאפשרת לנו אינספור חיבורים של מערכות לבוש ומאפשרת את הגיוון הרב ביותר!!

מהם פריטי הבייסיק הנחוצים במלתחה?

3-4 מערכות לבוש בצבעים נייטראליים. (צבעים נייטראליים בעולם האופנה הינם:לבן, קאמל וגווניו, אפור, חום, שחור, ירוק זית וכחול). בחרי לך 3-4 צבעים נייטראליים שעדיפים עלייך ומהם רצויים הפריטים הבאים: (הצעה זו תקפה חורף וקיץ-המזגן במשרד מקפיא בדר"כ).

  • חצאית/מכנסיים
  • ז'קט מחוייט/ ז'קט דמוי ג'ינס/ עליונית     (כל אחת בהתאם לסגנון הלבוש שלה)
  • חולצת כפתורים      (יכולה לשמש כעליונית כשהיא פתוחה)
  • גופיה
  • קרדיגן

אצלי לדוגמה הצבעים במלתחה הם:לבן, בז', קאמל וירוק זית. ניתן לעשות שילובים רבים בין מערכות הצבעים האלה לדוגמה: לבן עם בז'/קאמל וגווניהם, ירוק זית עם בז', ירוק זית עם קאמל ולבן וכו'  וזה עוד לפני שהוספנו צבע שאינו נייטראלי!!!

 לבן ובזשלןשה צבעי בייסיקבייסיק גינסבייסיק אפור ולבן

אותם  מערכות בייסיק משמשות לשעות הערב אך במקום גופיה רגילה רצוי לשלב גופיה מנצנצת מעט, נעלי עקב ואביזרים המתאימים יותר לשעות הערב.

 בייסיק לערבלערב1

ומה לגבי  ה-30% צבע??

ובכן את הצבע כדאי להכניס באמצעות פריטים שאינם יקרים, כי בכל עונה אופנתי צבע אחר, גופיות לייקרה/ טריקו בכל מיני צבעים, אביזרי אופנה שיקפיצו את ההופעה, ממש כמו בתמונה!!

 בייסיק וטרנדיצעיף צבעבייסיק וצבע

פריטים נוספים ש"יעבדו" עבורנו במלתחה הם כמובן חולצה, ג'קט ומכנסי ג'ינס שגם הם על זמניים!!

 גינסגקט גינס

ועכשיו לעבודה!!

פתחי את הארון, בדקי אלו צבעי בייסיק קיימים אצלך ומה כדאי להשלים לפי הרשימה שבתחילת הפוסט.

המלצה שלי- בגדי בייסיק צריכים להיות באיכות טובה מאד מאחר ואמורים לשמש אותנו במשך שנים!!  הפעילי שקול דעת ברכישת הפריטים לפי סדר עדיפות כדי לא להכביד על התקציב!!!

 

התמונות מהאתר- https://www.pinterest.com/0gqu19pks6f7d0h/colour-mixing/

להורדת המדריך – כיצד לאהוב את עצמך, להרגיש בטוחה, סקסית ואופנתית!