מעורב - הבלוג של יונית צוקרמן

וואן גוך בטעמים

לפני מס ימים לקחתי חלק בסדנה של משקה וודקה ואן גוך .הסדנה הייתה מעניינת, מהנה, לימודית ,כן לימודית! ו........לגמרי משכרת [למי שמתח גבה , אז כן,סדנה כזו היא פלטפורמה מעולה שבה אפשר לשמוע הסברים מפורטים על יסודות הוודקה.] את הסדנה, העביר בכשרון ובחן רב ובמקצועיות לעילא, זיו מנור, אומן הקוקטיילים. אך לא לפני שציין שוודקה ואן […]

יונית צוקרמן

25/08/2012


לפני מס ימים לקחתי חלק בסדנה של משקה וודקה ואן גוך .הסדנה הייתה מעניינת, מהנה, לימודית ,כן לימודית! ו........לגמרי משכרת

[למי שמתח גבה , אז כן,סדנה כזו היא פלטפורמה מעולה שבה אפשר לשמוע הסברים מפורטים על יסודות הוודקה.]

את הסדנה, העביר בכשרון ובחן רב ובמקצועיות לעילא, זיו מנור, אומן הקוקטיילים.

אך לא לפני שציין שוודקה ואן גוך בבעלות חברת לוקטור מאורלנדו ארה"ב, מיוצרת במזקקות Dirkzwager הנמצאות בעיר סכידם שבהולנד.

וודקה ואן גוך יובאה לישראל בשנת 2006 ע"י חברת ארודן.והיא כוללת מגוון של 10 טעמים של וודקה ואן גוך בבקבוקים של 750 מ"ל

ואן גוך בלו, ואן גוך קלאסית, דאבל אספרסו ,אסאי,אננס, קוקוס, קרמל, מלון, מוחיטו ורימון.

את ההכרות עם וודקה ואן גוך התחלנו מהוודקה היוקרתית BLUE.

את ה -BLUE ניתן לערבב בקוקטיילים וגם ליהנות ממנה נקייה.

אנחנו טעמנו אותה נקיה.מזוקקת,הזיקוק המיוחד יוצר טעם חלק שבהחלט מחליק בגרון ופחות משפיע על תופעת החמרמורת ה"הנג-אובר"

אני אישית אוהבת יותר את הוודקה בטעמים ולכן שמחתי  לטעום את הטעמים הבאים:

ואן גוך אננס השילוב של וודקה אולטרא פרימיום המכילה 35% אלכוהול ופרי האננס הטבעי ללא תמציות מלאכותיות או צבעי מאכל מייצר משקה ייחודי בעל טעם אננס בולט, המעניק לשותים טעם אקזוטי ומיוחד המזכיר את האיים הקריביים ומעלה ניחוחות של קיץ קסום.

ואן גוך מלון-הבסיס לטעם הוודקה הינו שילוב של שני סוגי מלון: טל הדבש וקנטלופ, שני זני מלון בעלי ניחוח וטעם מתקתק עשיר במיוחד הגדלים בספרד.המתיקות המלווה את הוודקה אופיינית למלון טרי הנקטף היישר מין השדה.

ואן גוך מלון

ואן גוך מוחיטו וודקה בעלת טעם אקזוטי מרענן המתאים לחודשי הקיץ, בעלת טעם חזקשל מנטה מן הבר וקמצוץ של סיטרון המזכיר את קוקטייל המוחיטו הקלאסי.טעמה הדומיננטי של המנטה מעניק למשקה את הרעננות המיוחדת לו.

ואן-גוך רימונים

וודקה מתוחכמת ושונה בעלת טעם מאוזן של מתיקות ומרירות כמו הרימון עצמו.הטעם הייחודי של ואן גוך רימון מתקבל מהשריה של רימון ספרדי אדום עז בשילוב שלפירות נוספים: תות, תפוז וחמוציות, המעניקים לוודקה את טעמה העמוק והמתוחכם.כידוע לרימון סגולות רפואיות רבות והוא מכיל ברזל, ויטמינים רבים ואנטי-אוקסידנטים.צבעו העז של המשקה הופך אותו למשקה חגיגי המתאים לכל סעודה מפנקת ורומנטית.

וודקה ואן גוך קוקוס מיוצר בעבודת יד בשיטת חליטה ייחודית כפולה ואלכוהול מחיטה, דגנים ו5% תירס, ליצירת הטעם הייחודי של וודקה ואן גוך. שיטת ייצור זו מבטיחה את הטעם, הארומה והניחוח הקרובים ביותר לקוקוס טרי. וודקה ואן גוך קוקוס, היא וודקה אולטרה פרימיום, המכילה 35 אחוזי אלכוהול ומיצוי קוקוס, ללא תמציות מלאכותיות, ללא סוכרים וללא פחמימות.

ואן גוך קוקוס

אישית את הטעם הזה הכי אהבתי מכולם.

חשוב לציין:כל הטעמים מבוססים על מיצוי פירות טבעי שמשולב עם וודקה ואן גוך הקלאסית (הלבנה)