יומנו של מחפש - הבלוג של Uri Rimon

אז מה באמת מסתתר מאחורי המחשבה שלנו?

שלום לכם, רציתי לפתוח ולספר סיפור אישי קטן - לפני כ-14 שנה חבר לעבודה הציע לי לבוא ולהשתתף בסמינר מיוחד אודות מסתרי המחשבה עם פטריציו פאולטי.  לא הבנתי בדיוק במה מדובר אך הסקרנות היא זו שהובילה אותי להירשם לבסוף לסמינר. במפגש הזה שהיה בן יומיים, פגשתי אדם המכיר היטב את סודותיה של המחשבה ויודע כיצד […]

Uri Rimon

21/05/2014


שלום לכם,
רציתי לפתוח ולספר סיפור אישי קטן -
360_mbpinkerz_0129
לפני כ-14 שנה חבר לעבודה הציע לי לבוא ולהשתתף בסמינר מיוחד אודות מסתרי המחשבה עם פטריציו פאולטי.  לא הבנתי בדיוק במה מדובר אך הסקרנות היא זו שהובילה אותי להירשם לבסוף לסמינר.
במפגש הזה שהיה בן יומיים, פגשתי אדם המכיר היטב את סודותיה של המחשבה ויודע כיצד ניתן להשתמש בה ביעילות, בעזרת טכניקות מיוחדות, על מנת לפרום ולפתוח קשרים בלתי פתורים.
בסמינר נכנסנו לרמות העמוקות של המחשבה וביקשנו ממנה להיות לנו לעזר, לשותף.
ההרגעות היתה המפתח להכל, להרגע לעומק, להוריד את גלי המחשבה ובכך להתחיל לראות יותר טוב, ולהיווכח בדברים שקודם לכן לא הצלחתי לשים אליהם לב.
לאחר הסמינר נפתח בפני עולם ומלואו של אפשרויות בלתי רגילות לפיתוח הפוטנציאל הקיים בי ובכל אדם באשר הוא שלא הייתי נוכח להן קודם לכן, התחלתי לבקש ולחקור עוד בנושא ופשוט להתחיל ללמוד את עצמי!
את מסתרי המחשבה שלנו, את תפקודי הגוף שלנו ואת כוחם של הרגשות שלנו, זאת כדי למפות בעזרת ההתבוננות העצמית את המבנה המורכב של המכונה האנושית, ובכך לנסות לאזן ולהביא אותה להרמוניה יותר טובה ולמיצוי הפוטנציאל שלה.
מאז אותו מפגש בשנת 2000 אני עוקב אחר הרעיונות והטכניקות הללו, בנסותי ללמוד להיות אדם יותר טוב, יותר מאושר ויותר שמח בחלקי, שיכול להודות באמת על המתנה הבלתי מובנת מאליה שקיבלתי - תקופת החיים הזו.
לנסות להפיק מכל רגע יתרון, גם אם הוא קשה ולא נעים לפעמים, הוא בוודאי יכול ללמד אותנו משהו חשוב.
אחרי הסיפור הקטן שלי אתם מבינים שאני מחויב לשתף את כל מי שרק רוצה ושואף לאותו הדבר שאליו אני שואף עם אותה הזדמנות שאני קיבלתי, בדיוק כפי שעשה חברי לעבודה לו אני חב תודה מיוחדת, על האפשרות להפיק איכות חיים אחרת, טובה יותר, מודעת ונוכחת יותר.
אז הנה זה שוב מגיע אחרי 14 שנה אותו הסמינר "מסתרי המחשבה", עם אותו האדם הבלתי רגיל שיודע ומכיר את הסודות הללו ויכול לפתוח לעוד אנשים את העיניים את הגוף ואת הלב כפי שעשה לי.מה שנותר לי זה רק להמליץ בחום ולהזמין אתכם לבוא ולפגוש ברעיונות והטכניקות הללו.
ומי שמעוניין בפרטים נוספים מוזמן כמובן לפנות אלי
בברכת ימים טובים :-)
מיומנו של מחפש
אורי
misteri della mente depliant