שמלות שעושות טוב לגוף

יש מי שמרגישות שרק שמלה צמודה היא מחמיאה ומרזה. תנו מבט בשמלות עם גזרות שאורזות נכון את הגוף. מה שבטוח מרגישים איתן נוח יותר

תוכן מקודם

26/06/2012


יש תחושת מחוך מחטבת בלבישת שמלה מבד אלסטי, שמבליט קימורים. אבל אין לכחש ששמלה שהגזרה שלה רחוקה מהגוף וגזורה באופן שמדגיש או מטשטש איברים, משדרגת את ההרגשה אפילו יותר. אספנו שמלות מוצלחות ולא צמודות לגוף, מקטלוג מותג האופנה של מיס לגוט וצירפנו נימוק - מה עובד בהן ומה מחטב. השמלות מוצגות על דוגמנית דקיקה אבל נראות נהדר גם על מרבית לקוחות המותג, שהמידה השכיחה שלהן היא 42. כל הבגדים של המותג מגיעים עד מידה 46. בגדי המותג נגזרים ונתפרים באיכות גבוהה ומבדים טובים. הבגדים מתוכננים ללוות את הגולשת לאורך שנים. לא מדובר בעיצובים עדכניים מבדים פשוטים שמוזילים את המחיר. הצבעים אינם דוהים בכביסה, הבדים נעימים ולא מסתמרטטים בכביסות והתפרים נותרים חזקים. שווה מישוש.
//

שמלה פרחונית - חגורת מתניים עבה

מה חכם בגזרה הזו? חגורת בד עבה חובקת את איזור המתניים. גזרת המעטפת באיזור המחשוף, מצרה את פלג הגוף העליון ומחמיאה לכל סוגי החזה - קטן, בינוני או גדול. הכיווצים שיורדים חגורת המותן מטשטשים את הבטן, אם רוצים להסתיר אותה ויש מספיק בד שמאפשר לשבת בשיכול רגליים נינוח ולא להיות מודעת מדי לגוף. מחיר מלא: 889 ש'. כרגע נמכרת בהנחת סוף עונה ב: 622 ש'.

..

שמלה כחולה - מחשוף חכם ובד רך

מה חכם בגזרה הזו? שוב חגורת מותן עבה שתחמיא לדקיקות וגם למי שרוצה ליצור אשליה של מתנים צרים, מחשוף מוצלח ואורך נכון של שמלה. הפעם הבד האחיד יוצר שקט בעיניים ונותן אשליה של גוף ארוך. איזור הבטן והישבן מטושטשים וצורתם האמיתית לא ניגלת מבעד לקפלי השמלה. מחיר מלא 929 ש'. כרגע נמכרת בהנחת קיץ ב: 650 ש'.

שמלה ורודה - נון שלנטית

מה חכם בגזרה הזו? צרה באיזור המחשוף ואז מתרחקת מהגוף. הרגליים יראו דקות כשהן יוצאות משמלה בגזרה כזו. לאיש לא יהיה מושג אם משתפלים אצלך צמיגי שומן כשאת יושבת בשמלה עם גזרה משוחררת כזו. מחיר: 1019 ש'.

.....
שמלה לבנה - גזרה רחוקה מהגוף..

מה חכם בגזרה הזו? זוהי גזרה צרה אבל רחוקה מהגוף - ככה הורגים שתי ציפורים במכה. השרוולים גדולים והידיים היוצאות מהן ניראות צרות. הבד מקסים וגונב את ההצגה מכל דבר אחר שלא תרצי שיביטו בו. מחיר: 1,169 ש'.


שמלת חלוק - גזרה מצרה//

מה חכם בגזרה הזו? שמלה שנוח להתנועע בה ולשכוח את הגוף ואת הרי הכי יפה כשנוח לך. קו הכפתורים במרכז יוצר אשליה של הצרת הגוף.


..
שמלת מקסי - מאריכה

מה חכם בגזרה הזו? כיווצים באיזור המחשוף הם תמיד מחמיאים. הבד רך וגורם לשמלה ליפול, אבל גזרת הפעמון העדינ, גורמת לפלג הגוף העליון להיראות גבעולי. אם רוצים להסתיר את הרגליים ולהישאר קיציים ויומיומיים, זוהי אופציה כפרית נהדרת לשמלת מקסי. מחיר: 1,199 ש'.

..

כתבה מסחרית. כל הפריטים הם מקולקציית אביב של מיס לגוט על חלקם יש כרגע 30%. כתבות החנווית באתר החברה