ללמוד ולגדול ביחד - הבלוג של publishing

חכם לעשות שינוי בבית

הבתים שלנו יכולים להיות חכמים. אם ישנם כבר שואבי אבק אשר יודעים לזהות לכלוך ועם תבנית חכמה של תנועה לנקות משטחים שלמים בעצמם בשעות מתוכנתות, אז למה שבית שלם לא יוכל לנהל את עצמו ולתפעל את כל אחד מן המכשירים הללו ולתפעל את כל אלה בצורה מתוכנתת מראש גם כן? הרי כל המכשירים הללו הם […]

publishing

21/12/2017


הבתים שלנו יכולים להיות חכמים. אם ישנם כבר שואבי אבק אשר יודעים לזהות לכלוך ועם תבנית חכמה של תנועה לנקות משטחים שלמים בעצמם בשעות מתוכנתות, אז למה שבית שלם לא יוכל לנהל את עצמו ולתפעל את כל אחד מן המכשירים הללו ולתפעל את כל אלה בצורה מתוכנתת מראש גם כן?

הרי כל המכשירים הללו הם חשמליים ורבים כבר עובדים על מערכת של חיווי אלחוטי, וכל מה שנותר הוא רק לחבר בין כל אחד מאלה לבין מערכת חכמה אחת ששולטת על כל אלה ומבצעת את ההפעלה והכיבוי שלהם באופן שהוא הרבה יותר נכון לדיירים של הבית.

לא צריכים לזכור לכבות או להדליק שום דבר, כי פחות או יותר עושים את אותו הדבר מידי יום ביומו, וכאשר עבור בית חכם מחיר הוא דבר שמציע יעילות גבוהה במחיר תחרותי, אין כל סיבה שלא להפוך את הבית למשהו חכם שמביא לשינוי הזה שלא ממש יודעים לשים עליו את האצבע.