פנטזיות מדלפק הקבלה

עבודה זמנית במלון בוטיק, גרמה לעופרי ארבל להשתוקק למדי חדרנית ולחשב מחדש את כל הפנטזיות המיניות שלה. מוכנים לשמוע?

עופרי ארבל

21/06/2012


התחלתי לעבוד בקבלה במלון בוטיק. ככה בקטנה בשביל להשלים קצת הכנסה. כל החיים שלי שמעתי שאין עבודה שלא מכבדת את בעליה וזה נכון, אבל מה שנכון הוא לאו דווקא מה שנכון, אם זה נשמע היגיוני.

בכל אופן, באחת מהמשמרות שלי נזכרתי בסרט עם ג'ניפר לופז שנקרא "יפה במנהטן" (באנגלית זה נשמע הרבה יותר טוב), ששם היא עובדת כחדרנית ובגלל שנוצרת אי הבנה, איש קונגרס נאה ביותר ועשיר ביותר, חושב שהיא אשת חברה. הם מתאהבים, הוא מגלה את האמת, מתבאס, עושה טעות, מתקן אותה והם חיים באושר ועושר. היא כבר חדרנית לא תהיה, לא שהאמנתי לרגע שג'ניפר לופז תלך להיות חדרנית. אז בזמן ישיבה בדלפק הקבלה, פינטזתי לעצמי איך גם הנה מגיע גבר עשיר וחתיך הורס, מתאהב בי ומעניק לי חיים נטולי דאגות כלכליות. הוא כמובן יהיה מקסים, מדהים ועם זין ממש גדול. אם פנטזיה, אז לפחות עד הסוף, מה שמביא אותי למה שרציתי לכתוב עליו היום: פנטזיות.

תמיד וזה אומר תמיד, גבר שאני איתו באיזשהו תהליך דייטים ישאל אותי מה הפנטזיה שלי. הוא אף פעם לא מתכוון למה הפנטזיה המקצועית שלי, האישית שלי (שלי אגב זה לאכול בלי הפסקה ועדיין להיראות כמו דוגמנית על), הוא תמיד יתכוון למה הפנטזיה המינית שלי.

אני לא סובלת את השאלה הזו. ראשית, היא טיפשית כלפי מישהו שאתה לא מכיר ושנית, אנשים שהם לא אני מרגישים צורך להיות ממש נועזים בתיאור של הפנטזיות המיניות שלהם. אורגיה ממש כבר לא נחשב, זה לגמרי אלמנטרי, כמו שמר הולמס היה אומר. תני לי משהו מאתגר.

השאלה שמגיעה ישירות אחרי שאלת הפנטזיה, זה "מה כבר עשיתי", שזו אפילו שאלה עוד יותר מטופשת וגם כאן אנשים מרגישים צורך להפליג בתיאורם, מינימום תעשיית הפורנו הפסידו שחקן מופת.

כשהייתי יותר צעירה, הרגשתי צורך להרשים, אבל זה הקטע כשצעירים, אתה פחות מודע לעובדה שמי שירצה אותך, ירצה אותך כמו שאתה, עם או בלי אורגיה ברזומה. היום אני לא מתאמצת להרשים אף אחד. אני מספיק מרשימה מבלי להתאמץ. וצנועה.

אז לשירותכם גברים, הנה עשר פנטזיות שיש כמעט לכל אישה. ככה תוכלו לדלג על הקטע שאתם מביכים את עצמכם ושואלים את אחת השאלות הכי מטופשות בעולם:

1. אורגיה עם שני גברים. זה כמו השמלה השחורה הקטנה – קלאסיקה.

2. כושי. אין מה לעשות גברים. זה גם כמו השמלה, רק שחורה וגדולה. אגב, הקלישאה לגמרי נכונה.

3. להגיע לאורגזמה כל פעם וכל הזמן. אחת ולתמיד: אנחנו לא תמיד גומרות ולזייף זה הדבר הכי קל בעולם ומי שחושב שאף אחת לא זייפה אותו חי בסרט לא רע בכלל.

4. משחקי תפקידים. אנחנו כמובן תמיד נהיה כוסיות במשחק הזה, אבל להבדיל מדה-נירו, לא ממש נתאמץ להיראות כמו התפקיד. באנגלית זה שוב נשמע יותר טוב.

5. אפרופו אנגלית, להיות עם מישהו זר. הוא תמיד יהיה אקזוטי עם מבטא אקזוטי, אנחנו נשתה איתו משקאות אקזוטיים ויהיה לנו סקס אקזוטי.

6. לא לעשות כלום, שזה אומר שהגבר יעשה את כל העבודה ולא יוריד לנו את הראש למטה כאות לזה שהוא סיים והגיע הזמן שאנחנו נתחיל לעבוד.

7. לעשות סרט. הסרט נועד למטרה אחת ומטרה אחת בלבד: כשנצפה בו ביחד הגבר יגיד דברים כמו: "איזו כוסית את" "תראי איזה מהמם את נראית" וכו.

8. הנשיקה המושלמת. גברים צריכים להבין דבר מאוד בסיסי: בלוגיקה הנשית, גבר שיודע לנשק, יודע לעשות הכול. זה אגב לא תמיד נכון, אבל אם אתם צריכים חיזוק, אנחנו נבדוק אם זה נכון.

9. שידביקו אותנו לקיר. יש משהו באגרסיביות הזו שאני צריך לעשות אותך כאן ועכשיו שעושה לנו את זה. אגב, קיר גם יכול להיות מעלית, מדרגות, דלת, שיש וכדומה.

10. הגבר המושלם. זו הפנטזיה האולטימטיבית. הגבר המושלם יאהב אותנו כמו שאנחנו, יחשוב שאנחנו הכי מהממות בעולם, יהיה מצחיק, עשיר ונדיב, חכם, מתחשב, אמין ונאמן, הוא תמיד יקשיב לנו ואנחנו תמיד נבוא מקום ראשון ויהיה לו זין ממש ממש גדול שיריח ממש ממש טוב. מושלם.

אז גברים יקרים, בפעם הבאה כשאתם שואלים אותנו מה הפנטזיה, תחשבו טוב טוב לפני אם אתם באמת רוצים לדעת, כמו שאומרים באנגלית (פעם אחרונה אנגלית שנשמעת ממש ממש טוב):

!Be careful what you wish for

>> לטורים הקודמים של עופרי ארבל