אלעזר סלע מעדכן בסלונה מה חדש באריאל - הבלוג של אלעזר סלע

אלעזר סלע - החלטה חשובה

אלעזר סלע קרא בפייסבוק משהו ממש מרגש והוא היה חייב לשתף עם הנשים שכאן. שום החלטה שקבלתי אי אז בגיל 20 לא תאמה ממילא המציאות, לא הכל תלוי בנו... החיים מזמנים הפתעות נפלאות, שווה פשוט לחיות. ישארו עימי לעולם ועצבו אותי עשרות המדינות שראיתי בשנות העשרים לחיי וגם כל מה שאנו חווים יחד. אני נכנסתי […]

אלעזר סלע

30/12/2018


אלעזר סלע קרא בפייסבוק משהו ממש מרגש והוא היה חייב לשתף עם הנשים שכאן.

שום החלטה שקבלתי אי אז בגיל 20 לא תאמה ממילא המציאות, לא הכל תלוי בנו...

החיים מזמנים הפתעות נפלאות, שווה פשוט לחיות.

ישארו עימי לעולם ועצבו אותי עשרות המדינות שראיתי בשנות העשרים לחיי וגם כל מה שאנו חווים יחד. אני נכנסתי לעולם ולאפשרות הזו של נוודות ממש בסוף שנות ה 30 שלי וכל מה שאני חושבת זה, לו רק הייתי מגלה את זה בגילך :) בדיוק מהסיבה שאת מציינת. מצחיק איך הכל יחסי וסובייקטיבי :)
ההחלטה היא כמובן פנימית שלך ובסוף למול כל העצות המקסימות שיש כאן, תצטרכי לקבל החלטה שלא יהיה לה אחריות של 100% לכאן או לכאן. החיים יובילו אותך ואת תנווטי בתוכם למסלולים שתלכי בהם ולכל היתר שבאופן טבעי לא תלכי בהם. יהיה בסדר :) לכי עם הלב ותזכרי שאפשר תמיד לשנות כיוון כשתרצי
ההזדמנות שלך לטייל בעולם לא נגמרת ברגע שאת מגיעה לגיל מסוים, נשים מבוגרות גם מטיילות.
יצא לי לפגוש בכל מיני מקומות בעולם נשים בגילאי 50-60 פלוס שהילדים שלהם כבר עזבו את הבית לאוניברסיטה ועכשיו הן חופשיות לטייל באופן עצמאי.
משפחה זה ערך עליון מציע לך לא ליפול למלכודת הזו של לחפש מישהו שיטייל איתך בעולם אלא מישהו שקרוב למה שאת רוצה לעשות בחיים לאיך שהילדים שלכם ייראו ויתחנכו
כבוד על השיתוף בלבטים. אשמח להוסיף את שני הסנט שלי, שמתיחס באופן ישיר לנושא שהעלת ובאותה נשימה להרבה פוסטים אחרים פה.
יש הרבה צורות ודרכים להתסכל על נוודות דיגיטלית:
- נוודות דיגיטלית היא לא רק לרווקים !!! יש פה לא מעט בעלי משפחות שנהנים מאד מדרך החיים הזאת
- נוודות דיגיטלית זה לא רק צעיר.ה בשנות ה-20 לחיים שסוחר/ת באמזון או מנהל/ת שיווק דיגיטלי... יש מגוון רחב של עיסוקים שכיום ניתן לעשות מרחוק ללא תלות במקום.
- לטייל לבד זה כיף, לטייל עם ילדים זה כיף, לטייל עם ההורים זה כיף, לטייל עם חברים זה כיף וכו' וכו'... אפשר לצאת מהקופסא ולראות עולם גדול מלא אפשרויות. מנסיון של שנים של טיולים עם ילדים, כולל המון טיסות ונסיעות ארוכות מאד... הכל עניין של הכנה והכרות עם הנפשות הפועלות.
- נוודות זאת דרך חיים. היא לא מתאימה לכל אחד ולא לכל מצב בחיים. יש בה פסגות ועמקים, רגעים קסומים ורגעים מאד מאכזבים. זאת שאלה מאד אישית של מה נכון לך ואיך נכון לך.

גלגלי הצלחה / אלעזר סלע

גלגלי הצלחה / אלעזר סלע

אז אלעזר סלע קרא והמשיך: קחי נשימה עמוקה ותמצאי מה נכון *לך* בכל מצב נתון. בדקי איפה תרצי להיות בעוד שנה, חמש ועשר שנים ועשי לך תכנית שתביא אותך לשם.
ב-ה-צ-ל-ח-ה !
קשה להכין מישהי שהיא לפני לחיים שאחרי את לא יודעת מה תחשבי, תרגישי או תעשי וגם אחרי תתפלאי יהיו עוד הרבה לחצים והרבה הערות על כל דבר שתבחרי או לא תבחרי לעשות. בחיים צריך מסננת גדולה וצפופה