ללמוד ולגדול ביחד - הבלוג של publishing

כיצד לבחור משחקים לילדים

אם יש לכם ילדים קטנים בבית, אתם וודאי נדרשים לרכוש להם משחקים . כיצד תוכלו לבחור להם משחקים מתאימים? הפוסט הבא ידון בנושא. חנויות צעצועים בישראל קיימות חנויות צעצועים רבות, עם מבחר גדול מאוד של משחקים. קחו את הילד לאחת מהחנויות הללו, שיבחר לו את הצעצועים המוצאים חן בעיניו. הגבילו אותו מראש לכמות מסוימת, וודאו […]

publishing

03/03/2014


אם יש לכם ילדים קטנים בבית, אתם וודאי נדרשים לרכוש להם משחקים . כיצד תוכלו לבחור להם משחקים מתאימים? הפוסט הבא ידון בנושא.

חנויות צעצועים

בישראל קיימות חנויות צעצועים רבות, עם מבחר גדול מאוד של משחקים. קחו את הילד לאחת מהחנויות הללו, שיבחר לו את הצעצועים המוצאים חן בעיניו. הגבילו אותו מראש לכמות מסוימת, וודאו כי הצעצועים שהוא בוחר מתאימים לגילו וליכולות שלו.

משחקים של ילדי מכרים

בוודאי יש לכם חברים או מכרים שיש להם ילדים, שהם פחות או יותר בגילם של ילדיכם. שימו לב: איזה משחקים ניתן למצוא אצלם בבית? בקרו אצלם, או שאלו את ההורים, כדי לקבל רעיונות. עם זאת, קחו בחשבון שצעצועים הם עניין של טעם אישי. לא כל צעצוע שיש לילד של המכר שלכם, ימצא חן גם בעיני ילדכם.

משחקי און ליין

אם הילד שלכם גדול מספיק, ייתכן וימצא עניין במשחקי און ליין. אלו משחקים שניתן לשחק ברשת האינטרנט, באמצעות מחשב אישי. הם מתאימים לכל גיל, כולל לילדים קטנים, שזה עתה רק למדו לשלוט בעכבר מחשב.