לובשת דעה - הבלוג של הדס ארנון-שרעבי

הפעם – מתנה לעצמי!

הדס ארנון-שרעבי החליטה לתת לעצמה מתנה, בעקבות ההריונות ושינוי הגוף - קורס סטיילינג במקום הכי מפנק ומקצועי בתל אביב, סטודיו 6B, וחזרה בעננים כדי לספר. ספוילר – מומלץ!

הדס ארנון-שרעבי

19/11/2017


אני  מתלבשת בהתאם  למצבי רוח, דיבייטורית של בגדים, זה אתן כבר יודעות מפוסטים קודמים. הבגדים עבורי הם עוד דרך להבעת עמדה, להתנגדות, למחאה, לתמיכה. זה המקום ה"בטוח" שלי ותמיד היה.

דווקא בגלל זה מעולם לא בחנתי את התיאוריות מאחורי הלבוש, כמו מה "נכון" ללבוש לפי מבנה גוף, איזה צבעים מאירים ומחמיאים לגווני העור השונים או מה הטריקים לייצר מראה מחמיא יותר.

רק בשנים האחרונות החל להתעורר בי העניין, אולי בעקבות השינויים במבנה הגוף בעקבות הלידות. במרבית שנותיי, הגוף היה עבורי כמו בד קנבס שאפשר לעצב ולסדר עליו בכל פעם מחדש מה שרוצים, כמעט בלי מגבלות. התעגלות והשתנות הגוף הפכה את ה"בד" להרבה פחות גמיש לעיצוב. לפתע עלי להתחשב בבחירות במה שמוכן להלבש על ידי, כבר לא הכל עולה או יפה.

החלטתי, לכן, לתת לעצמי מתנה שתחזיר לי את האפשרות לגיוון בלתי מתפשר בלבוש. החלטתי להרשם לסדנת סטיילינג בסטודיו 6B.

סטודיו 6B - במקום הכי מגניב בתל אביב.  צילום שי אפשטיין

סטודיו 6B - במקום הכי מגניב בתל אביב. צילום שי אפשטיין

בחרתי דווקא בסטודיו 6B כי מסקירה שערכתי, הבנתי שהוא אחד המובילים בתחומו, בגלל מיקומו הפסטורלי ויופיו של המקום, שמעוצב באופן מוקפד ואסתטי. כשהגעתי, גיליתי שבחרתי נכון גם בזכות בית הקפה המתוק בכניסה למקום ומעל הכל בזכות המרצה החד פעמית – שירלי גליק, אישה שמעבר להיותה מקסימה ומלאת השראה ופאשניסטת על חלל, הרי שהיא עתירת נסיון בעולם האופנה ונגעה כמעט בכל תחום הקשור בעולם זה, מדוגמנות ועד כתיבה במדורי האפנה הכי נחשבים והשתתפות במיזמי אתרים לקניות און ליין ועוד ועוד ומכירה את עולם האופנה והסטיילינג מכל קשת גווניו. אז אם כבר ללמוד סטיילינג – אז מאחת המומחיות לתחום.

שירלי גליק - האחת והיחידה!

שירלי גליק - האחת והיחידה!

"היי הגרסא הכי יפה של עצמך בכל מידה" פתחה שירלי בחיוך את השיעור ונשבתי בקסמה. "סטיילינג משמעותו לספר סיפור, האופן בו בגדים נוצרים, מעוצבים ומוצגים" המשיכה שירלי, קביעה שמיצתה לא במעט את גישתה, כפי שפרטה אותה אח"כ, שאין כוונתה ללמד מה "נכון" או "לא נכון", אלא לסייע לכל אחת לגבש, לדייק ולטפח את הסגנון שלה ולהסביר איך ניתן להפוך את תחביב הסטיילינג למקצוע רווחי.

כדי להכיר את עולם האופנה, עליכן לפגוש א.נשים מהתחום ולהכירו על כל מה שיש לו להציע, קבעה שירלי בעודה מציגה את הסילבוס מלא הסוכריות שלפנינו -  שיכלול הרצאות אורחות של נשים מובילות בתחום, נלמד על סטיילינג לטלוויזיה, להפקות אופנה, סטיילינג אישי, איך להשתמש בסטיילינג לצילומים לבלוג ועוד.

וכך, ישבנו סביב שולחן כ-13 נשים, מכל רחבי הארץ, בגילאים שונים ומרקעים שונים, כשמאחד את כולנו החיבה לעולם האופנה, ושמענו סקירה מרתקת של האפשרויות הפתוחות בעולם הזה במשך שלוש שעות שהתעופפו להן ביעף כאילו היו רבע שעה.

כשיצאתי מהמפגש ידעתי שבשבועות הקרובים, המפגש בסטודיו 6B יהווה עבורי מקום המילוט לרגע מהמציאות האינטנסיבית, למקום שכולו פאשן ופאן. שאני מתרגשת כבר אמרתי?:)

IMG-20171116-WA0006