אנג'י- אסטרולוגיה ומחשבות על החיים - הבלוג של fb_1072556784

נאחס או אנס...?

אני לא שונאת גברים. ההיפך הוא הנכון.. ובגלל זה אני רוצה לתת לכם כמה טיפים שיעזרו לכם להישאר סקסיים, מטריפים- וחופשיים. כי גבר מאחורי הסורגים זה מדליק רק ב Prison Break.. להדפיס ולשמור. בארנק, ליד הקונדום.

fb_1072556784

31/07/2010


המציאות המודרנית התקדמה בקצב כ"כ מהיר שהמציאות האנושית לא עומדת בו.
גם אם נדמה לנו שהסתגלנו, אנחנו טועים!
מע' המשפט היא דוגמא מעולה לדיליי בו אנו חיים...
לפני כעשור פחות או יותר, שופט איטלקי זיכה אדם מאונס בטענה שמכיון שהנאנסת לבשה ג'ינס- לא יתכן שהתרחש אונס כי "אי אפשר להפשיט אדם לבוש בג'ינס בניגוד לרצונו.." !!
לפני מחצית מהזמן הזה, שופט אחד מתוך שלושה סירב להרשיע אב בגילוי עריות בבתו כי לדבריו הילדה "נהנתה"....!!!!

השופטים של היום הם מהדור הישן ותפיסתם מיושנת וערכאית. הם אינם מבינים את המציאות המודרנית וקשה להם לקבל את העובדה שגם אם בחורה הלכה עם גבר זר, מרצונה, עלתה אליו הביתה, שתתה עימו משקה, פלירטטה והתמזמזה ובשנייה האחרונה- מסיבותייה שלה- שינתה את דעתה ואמרה "לא"- זו זכותה המלאה וגבר שיתעלם מסירובה הוא אנס. לכל דבר. ולא משנה כמה הוא מאוכזב, כמה ציפה, כמה קשה לו להתאפק עכשיו, כמה זה מבלבל אותו והוא מעדיף להבין את ה"לא" כ"כן" כי זה יותר נוח לו.  אין דבר כזה "לא יכול לשלוט בעצמו". עובדה שאף בחור לא תוקף או אונס בחורה באמצע היום ליד כולם- גם אם היא ממ-ש פרובוקטיבית ומזמינה.. אף בחור לא יוכל להמשיך באקט מיני כלשהו בזמן שאמא שלו מתפרצת לו לחדר כי הוא שכח לנעול...! ועם זאת, גם המציאות החברתית מקדימה בענק את התובנות והתפיסות עליהן גדלנו ואליהן חונכנו. חברתית מקובל "לתפוס זיון" עם אדם זר בשירותים הציבוריים במועדון אך בתכל'ס יש הרבה בחורות וגם בחורים שמתקשים ליישם את זה והולכים על זה רק כי זה נחשב מגניב.. ואח"כ מתחרטים. לכן כדי להימנע מלהגיע למצבים שקשה להיחלץ מהם, כל בחור שחושש למצוא את עצמו נחקר בחשד לאונס, מוטב שיקח כמה מקדמי ביטחון ויוודא שהבחורה עימה הוא שוכב אכן מודעת למעשיו, מכירה בהם ורוצה אותם! וזה לא קשה כפי שזה נשמע..

להלן דוגמאות למצבים מעוררי סיכון:

*לקחת אליך הביתה בחורה שתוייה מידיי שאינך מכיר מספיק- סיכון.

*למזמז בחורה שתגובותייה הופכות קפואות וקטטוניות, היא אינה מגיבה, לא יוזמת, לא משמיעה קולות של הנאה, מתנשמת בכבדות או עוצרת את הנשימה- סיכון.

*להתעסק עם בחורה שיש לכם חשד שנראית צעירה ממה שהיא אומרת- סיכון.

*לשכב עם בחורה שאומרת "לא" וזה לא משנה אם היא צועקת, לוחשת, דורשת או אפילו משחקת במשחק ההיפך ורוצה להלהיב את עצמה ע"י שהיא כביכול מסרבת והוא ממשיך- סיכון.

*לשכב עם בחורה 'יבשה'- סיכון.

*לשכב עם בחורה שנוהגת לקרוא לך 'אבא' ולא כהעמדת פנים...! - סיכון.

ולמה?

בחורה שתוייה- אם היא לא חברה שלך, לך תדע. אולי היא כבר לא מודעת לעצמה? אולי היא לא רגילה לשתות? אולי היא שיכורה עד כדי כך שהיא לא מצליחה לסרב למרות שהיא מאוד רוצה...?

בחורה קפואה- לפעמים מכל מיני סיבות בחורות מקבלות קיפאון כלומר נקלעות לסיטואציה שמאיימת עליהן אך במקום להתנגד או לברוח הן מקבלות שיתוק. כמו חתול שנתפס באמצע הכביש באורה של מכונית דוהרת ובמקום לברוח הוא עומד קפוא ונדרס.. במצב כזה אדם (ולאו דוקא אישה) לא מסוגל לבטא את רצונו לא במילים, לא בשפת גוף, לא בקולות.. לפעמים הקיפאון אינו כ"כ עמוק או שהבחורה חוששת שהבחור יכעס או יתאכזב או לא ירצה יותר לצאת איתה יותר והיא חוששת נורא לסרב לו אך עדיין, אינה מעוניינת במין ומתקשה לתאם בין הניגודים הללו. זה משונה אך היא מקווה שהוא יבין שלא טוב לה ויפסיק. בד"כ בחור חרמן לא מבין. בחור חרמן עם מודעות- מבין גם מבין.

בחורה צעירה- גם אם היא אומרת שהיא חיילת, או אפילו טוענת שהיא "כבר בת 16"  (-ווואו. ממש בוגרת..) אבל מתעורר בכם חשד מוצק וסביר שבפיצוצייה הקרובה יסרבו למכור לה אלכוהול- אל תסתבכו. היא לא שווה את זה. באמת שלא. קנו לה ארטיק ושילחו אותה הביתה... אל תתפתו להאמין לה. גם אם היא מ-ה-מ-מ_ת-תתתת!!!!1!1!

בחורה שאומרת "לא"- מילת הקסם. אל תתעלמו ממנה א-ף פ-ע-ם!!!!! You never know. כי 'כשאת אומרת לא' אפשר להבין את זה בכל מיני דרכים, ותמיד תמיד תמיד, גם אצל זוג שנשוי כבר שנים, ששניהם רוצים נורא ונלהבים וחרמנים, גם אצלם קורה לפעמים שבאמצע האקט בטעות הבחור לוחץ לה על הרגל או מושך בטעות את השיער וזה כואב. וכל זמן שזה לא ישתנה הבחורה לא תוכל להנות מהמין אז היא מבקשת "לא". או "רגע." או "די"..  אם אדם מבקש הפסקה או מסרב, אף פעם אל תתעלמו מבקשתו. יש לו סיבה. גם אם זה יקטע את הרצף, גם אם זה יהרוס את המהלך. תעצרו, תוודאו שהיא בסדר, שהיא מעוניינת, ואם אתם בטוחים ב 100% שהיא רוצה- תשחזרו. החרמנות מתאוששת מהר. בחורה אחרי אונס- לא.

בחורה 'יבשה'- עזבו את זה שגם לכם זה הרבה פחות נעים.. בחורה שאינה מעוניינת, לא יכולה להרטיב. מה לעשות. כמו שהפה מתייבש לנו במצבי לחץ כך גם שם למטה. כמו שבחור עצבני או בסטרס לא יכול להעמיד את המה-שמו.. אם היא יבשה- תעצרו. תבררו. הכל בסדר? את מרגישה נוח? את רוצה להמשיך? אולי את צריכה יותר פור-פליי? אולי את בכלל לא מעוניינת..? ?

לשכב עם הבת שלך- יש גבול לדברים שצריך להסביר.. כן?

בשביל מין טוב צריך שניים. פרטנרית שמתלהבת, שמביעה עניין, שמשתפת פעולה ויוזמת.. שמפגינה סימני הנאה.. אני מסכימה לחלוטין שהיום המציאות מתעתעת מאוד. בחורות נענות בקלות מעוררת השתאות למין מזדמן בשירותים ומתחרמנות עם זרים בפומבי בלי מצמץ..

ועדיין. תמיד יכול להיות פער בין מה שהיא רוצה למה שהוא.

יתכן והבחורה רוצה להתחרמן ו- זהו. יתכן שהיא לא ממש יודעת ומבינה את הגבולות.. כי החברה משדרת שמותר הכל אבל היא עצמה לא ממש מוכנה לזה עדיין..

מה לעשות. אם הבנות לא מספיק אחראיות ועושות שטויות, אל תהיו אתם הקורבן של העניין.

שתעלב, שתחשוב שאתה לא "גבר", שתתבאס עליך ותגיד שאתה נאחס.. So what? זה עדיף מאשר שיקראו לך אנס. לא?

ואגב, גם אם אתה אשם וגם אם לא, ל'חברים' בכלא יש רק דרך אחת לטפל במי שהורשע באונס... :-(