אמצע הלילה בכפר

האם הראל מויאל התחרפן כי הוא הרגיש בחוץ, או כי הראל סקעת שר מולו ב"רוקדים עם כוכבים"? הדר לוי ממשיכה ללוות את המפורסמים האבודים של הישרדות VIP

הדר לוי

13/05/2012


מה קרה להראל מויאל? האם באמת מדובר בהתקף שיגעון? האם אנחנו עדים לריאלטי היחידי בטלוויזיה שבו המתמודדים מבקשים כדורים ולא נותנים להם? יכול להיות שמדובר בהתקף קנאה על כך שהראל סקעת שוב גונב לו את ההצגה ומופיע בדיוק באותו רגע ב"רוקדים עם כוכבים"? או שאולי הכל אסטרטגיה, ובעצם כבר במשחק הטולולולם נשתלו רמזים. ה- דחה טולולום א-גו גברי טולולום מ-תי הנאמבר שלי ואיפה מיטלמן טולולום.

אבל רגע, שניה. נחזור לזה בהמשך. טולולום.

משימת החושך. כולם עצומי עיניים, לא יודעים לאן ללכת. אין סוכנת, אין יחצ"ן, אין מנהל אישי. זה רק אתה והקול של ענת הראל. במקרה של ענבל גבריאלי מדובר בתרחיש נורא: 1. לקבל הוראות. 2. מאישה. במקרה של אנה ותורג'י זו הזדמנות. עיניים עצומות, גוף נוגע בגוף, אחד תלוי בשני. אינטימיות. עזבו אתכם דלי של תירס - יש פה אהבה נרקמת. האמת שכל שנייים שהיו מצמידים, רוב הסיכויים שהיו הופכים לזוג ,אפילו עזאם עזאם וענבל גבריאלי. בשביל מה צריך לצאת לבר, לשתות, ולעבור את בירורקרטיית שבירת הקרח - זה היה הבר של הישרדות. קצת אינטימיות ואנה מאוהבת. איזה מזל שזה במקרה במלך הכיתה.

הבקתה או "כוחו של ליצ'י"

עסקאות נסגרות בחכמה. אושרי, נציג שבט דאנג, יודע מה הוא צריך. כמו אחד שהולך  לעזוב את הפסיכולוגית/ מכון הכושר/חוג פילאטיס. הוא הולך ומלמל לעצמו- לא פחות מחצי, לא פחות מחצי. מה קורה? נכון. גבריאלי מנצחת ואושרי מפסיד את התחתונים. אפילו טעימה מהשוקולד למריחה שבאופן מאוד חשוד מזכיר נוטלה, הוא לא קיבל, אפילו לא לק בזרת. כשענבל גבריאלי אמרה שכל השוקולד כבר אצלה גוף, היא התכוונה שהיא בדיוק מרחה איתו את אושרי.

אבל אושרי לא יודע את כל זה. הוא מתייצב מול המצלמה שיכור מכח, וודקה וליצ'י, ואומר: "עשיתי עסקה מצויינת". הוא לא משקר, הוא באמת מאמין לזה. למה, אתם שואלים? או. כי כדי לשרוד בעולם הבידור, אתה חייב כשרון ומזל  וכו' וכו' אבל גם ובעיקר יכולת שכנוע עצמי. "פסטיגל? בחיים לא, אני לא כזה, זה לא מתאים לי, זה לא המיצוב שאני רוצה. כמה אתם משלמים? לשבוע? אני מת על פסטיגל, ילדים זה החיים שלי, זה יעשה לי טוב, אני חייב להיות נסיך הפוקפוקן". עסקה מצויינת.

"בחברווווות"

אבל מי אנחנו שנבאס? הרי הכל באווירה חברית. המו"מ חברי. אנחנו חברים, באנו לכאן בחן וחסד וברחמים, אנחנו באהבה, אנחנו בכיף. זה לא אירוע ההתרמה השנתי לעמותת לתת? זה לא שנטיפי? מתי יעלה להופיע  מוש בן ארי? לא עכשיו, כולם אומרים להראל מויאל שהתחיל לדבר על הדחות, לא עכשיו.  תן קצת להינות מזה שאנחנו על אי ולא אכלנו שבוע.

מויאל הוא הראשון שמדבר אסטרטגיה. נכון, הוא עושה את זה בצורה קלאמזית, לפנים, בלי פילטרים, בלי סאבטקסט: ממש כמו המילים של "אמצע בלילה בכפר" - אבל לפחות הוא עושה את זה. איך זה יתכן שאיש לא התייחס לבריתות והדחות לפניו? הרי הם כבר שבוע שם. לאלוהי העריכה הפתרונים. בכל מקרה הראל עשה טעות כשפתח את הפה בקול רם מדי כאילו היה זה הגמר בניצנים, אבל טעות הגדולה כנראה היתה לראות יותר מדי פרקים של הישרדות, לפחות על פי משנתו של תורג'י. אחי, אתה דפוק מה ראית הישרדות? היית צריך לראות "בחדר של חני", את הפרק עם הזחל המעופף. אחלה פרק.

שני זכרי האלפא של טי-ניום נקלעים למריבה חסרת שליטה: "אחי, אני לא מבין אותך", "אחי, אתה משוגע", "אבל אחי, אני לא יכול לסבול אותך", "אחי, מה יש לך?", "אבל אחי, אני רואה את זה מפה ומפה ומפה". תקשיבו רגע אחים שלי, שניכם איבדתם את זה. הראל החמוד מרגיש בחוץ, אז הוא יוצא מפרופרציות ואיתי מרגיש שהראל לא משחק בצורה חברית, זה מגעיל אותו ולכן מעכשיו זה גם מה שהוא הולך לעשות. הגיוני. אל תחפשו צדק חברתי בתאילנד, בקושי בכיכר רבין מצאנו אותו.

בולעת ויורקת

אחת המשימות המוזרות והסקסיטיות  שנתקלתי בהן: עליכם לבחור 4 אנשים רזים (זאת אומרת בנות) עם יכולת בליעה ויריקה (ואם זה לא מספיק נשים להם גם כרית שתגביר להם את הציצי) ויאללה סקס פור פרי. הנה פלטורמה לבדיחות מילואים - היא יורקת, היא בולעת, לה יש גרון עמוק. "אז מה אם אני דוגמנית?" לא מגיע לי שיתייחסו אלי כמו לכונפה?", תוהה דדון. והנה אושרי כבר מנסה לקלוע ומצליח. שנים של אימוני יום שישי במשחק פוצ'יבלי או איך שלא קוראים לפעילות הזאת עם שלום מיכאלשווילי, השתלמו. הוא מעולה בזה.

אנה, לעומת זאת,  רק מנסה לקלוע. אבל אנה מוכשרת המון פוטנציאל פעם היא תצליח אם ירצה הגורל. רגע, יכול להיות שאנה לא קולעת כי משהו עמוק בפנים היא יודעת? לעולם לא נדע. רק הרגע בו היא התיישבה ליד תורג'י והוא אמר לה: "הרגת אותי שם". צחקוק קל. רגע מסגיר.

הצחקוק הזה היה קצר מדי. כי גיא זוארץ בדיוק עוזב את הפסדובלה ומכריז: "חברים, מישהו יודח עכשיו". עכשיו? אוף אבל מוש בן ארי עוד לא הופיע. למה לבאס?

עתידות

אנה תתאהב באיתי. זה מקסים. זה טבעי. כמו שפעם היא התאהבה בליאור מילר ב"רוקדים עם כוכבים" ,שזה גם מקסים. אני רק מודאגת כי שמעתי שהפרויקט הבא שלה הוא להנחות את "נפגשים בשישי" עם יענקל'ה מנדל. שיהיה בהצלחה.

משה פרסטר ירחיב את משחקי התיאטרון וימשיך לנסות לשתף את עזאם עזאם. בשבוע הבא נשחק את משחק האילתורים "איך כל דבר מזכיר לי את הכלא המצרי?".

ענבל גבריאלי צריכה לעזוב את כל התוכנית הזאת ולהתחיל לנהל משא ומתן עם אבו מאזן. "אדוני אין  לך מה לעשות עם ירושלים, אנחנו ניקח את ירושלים ואתה תקבל ליצ'י, מתה עליך, אבו".

נשלח מהאיי פון שלי אתמול בלילה: