לאהוב ת'עבודה - הבלוג של גלית שול מאמנת עסקית

אמא , כבר נורא מתגעגעת

  אמא , מצחיק לכתוב לך בבלוג או בפייס, כי כשאת הלכת לא היה אף אחד מאלה. בעידן ההוא של האנציקלופדיות והספרים , את היית הגוגל של הבית וכל מה שרצינו לדעת על העולם הגדול שאלנו אותך. רונה שלי לא הכירה אותך והבנים כבר לא זוכרים. אבל אני בשנה האחרונה ממש ממש מתגעגעת. מוצאת את […]

גלית שול מאמנת עסקית

27/09/2014


אמא ועבודה גלית שול

www.art.com

 

אמא ,

מצחיק לכתוב לך בבלוג או בפייס, כי כשאת הלכת לא היה אף אחד מאלה. בעידן ההוא של האנציקלופדיות והספרים , את היית הגוגל של הבית וכל מה שרצינו לדעת על העולם הגדול שאלנו אותך.

רונה שלי לא הכירה אותך והבנים כבר לא זוכרים. אבל אני בשנה האחרונה ממש ממש מתגעגעת. מוצאת את עצמי לא פעם תוהה מה את היית אומרת על דברים שאני עוברת.

והנה שוב מגיע הזמן הזה בין ראש השנה ליום כיפור שתמיד מזכיר אותך. וכשאני נזכרת בך אני חושבת בעיקר על הסוף, על אותם ימים עצובים בהוספיס.

היו בך המון כישרונות שלא תורגמו לעשיה משמעותית. עבדת כל חייך במשרד ממשלתי וחיכית לפנסיה. היית חלק מהדור ההוא שעובד בעבודה אחת קבועה ויציבה. כמה השתנה מאז. היום הסימן הכי טוב לקריירה מוצלחת זה דווקא מעבר בין ארגונים. כשסוף סוף הגיע התור שלך לממש את כל התוכניות המפנקות שהיו לך עבור עצמך , התגלתה המחלה.

היום אני יודעת שאסור לחכות.

 מאיצה בלקוחות שלי להתחבר לכישרון שלהם, להיות במימוש עצמי לבטא את עצמם להכיר את עצמם. ברור לי שכנושא התעסוקה פתור וממומש הכל מסתדר – הזוגיות המשפחה הבריאות.

ואני ?

הכי מאושרת להעביר אימון טוב , ללמוד וללמד משהו חדש,

ולעשות את מה שאת הכי אהבת – לקרוא ספר טוב.

ז' תשרי שוב מגיע.