ללמוד ולגדול ביחד - הבלוג של publishing

מזכרת שכולן אוהבות

הארגון של מסיבת הרווקות הוא כזה אשר מעיר את כל החברות ממקום רבצן ומכניס אותן אל האווירה המיוחדת הזו שמספרת להן כי עוד חברה טובה מצאה לעצמה זיווג וכעת ממשיכה לה הספירה לאחור לקראת היותן רווקות שזקנות בעוד שנה ללא החתן המיועד. מה יכול להוות תעסוקה נהדרת מכל אותן מחשבות מאוד טורדניות? להתעסק בכל מה […]

publishing

26/06/2017


הארגון של מסיבת הרווקות הוא כזה אשר מעיר את כל החברות ממקום רבצן ומכניס אותן אל האווירה המיוחדת הזו שמספרת להן כי עוד חברה טובה מצאה לעצמה זיווג וכעת ממשיכה לה הספירה לאחור לקראת היותן רווקות שזקנות בעוד שנה ללא החתן המיועד. מה יכול להוות תעסוקה נהדרת מכל אותן מחשבות מאוד טורדניות? להתעסק בכל מה שצריכים להכין לקראת היום המיוחד של המסיבה של החברה הכי טובה. אבר. נקודה.

איך עושים את זה הכי פרטני שאפשר? על ידי יצירה של קבוצת ווטסאפ שבה מחפשים יחד אחר המקום שבו עורכים את האירוע, האביזרים שאיתם מקשטים את המקום שנבחר עבור האירוע, הבנות שמגיעות לאירוע, הכסף שאותו צריכים לאסוף עבור המפעילה לאירוע, המפעיל לאירוע, העוגה המעוצבת לאירוע, רכישה של מתנות למסיבת רווקות לחברות שמגיעות לאירוע והתאריך שבו כל הפריטים האלה מצטרפים לכדי מסיבת רווקות עתירת הורמונים נשיים שיכולים לבלוע כל גבר ברדיוס של מאה מטר מן האזור עצמו. ואיך כולם אומרים? שיהיה בקרוב אצלכם.