הבלוג של אביב יעוץ עסקי - הבלוג של אביב יעוץ עסקי

גיוס אשראי לעסקים קטנים

גיוס אשראי לעסקים קטנים גיוס אשראי לעסקים קטנים -  ראשית חשוב שנעשה הפרדה בין גיוס אשראי לעסקים פעילים והקיימים עם פעילות של מספר שנים לבין עסקים אשר בתחילת דרכם, חדשים או בשלבי הקמה. זאת כיוון שמדובר באופציות שונות למתן אשראי עסקי. כי  חברה פעילה ועובדת הספיקה לצבור לעצמה לקוחות קבועים והיא יכולה להציג נתוני עסקאות […]

אביב יעוץ עסקי

08/11/2016


גיוס אשראי לעסקים קטנים

גיוס אשראי לעסקים קטנים -  ראשית חשוב שנעשה הפרדה בין גיוס אשראי לעסקים פעילים והקיימים עם פעילות של מספר שנים לבין עסקים אשר בתחילת דרכם, חדשים או בשלבי הקמה. זאת כיוון שמדובר באופציות שונות למתן אשראי עסקי. כי  חברה פעילה ועובדת הספיקה לצבור לעצמה לקוחות קבועים והיא יכולה להציג נתוני עסקאות ומכירות, יכולת צמיחה והון עצמי של החברה. לעומת זאת, ההחלטות של מתן אשראי לחברה שנמצאת בהקמה תימדד על פי קריטרין אחר כגון היסטוריה עסקית, פיננסית ואישית, ההון העצמי של בעלי החברה, מטרת השימוש בתקציבים הספיים של הלקוח, תוכנית עסקית, מינוף החברה ועוד.

הלוואות לעסקים

גיוס אשראי מהלוואות מטעם מדינת ישראל

גיוס אשראי בערבות מדינה זו הדרך  המבוחרת, המועדפת והטובה ביותר לעסקים קטנים לגיוס אשראי. מדוע?  וכיצד ניתן לבצע את ההלוואה? במאמר הנ"ל נחדד את הנושא לעמוד...

אם ברשותך עסק קיים או חדש תוכל לקבל הלוואה של עד כ 750 אלף ש"ח לטובת מימון הון חוזר, השקעה בעסק שלך לצורך מינוף ושיווק,  הקמת של עסק חדש או על מנת שתוכלו להרחיב את העסק הקיים שלך, לייצא ולשפר בכל צורה. היתרון המשמעותי בגיוס אשראי מסוג זה, הוא מיעוט הביטחונות הנדרשים. כי בניגוד לשאר ההלוואות הקיימות בשוק המדינה נותנת ערבות גבוה מאוד, ואתם כעסקים חדשים או קיימים זוכים ויכולים למנף את העסק בצורה יותר בריאה ונכונה, עם אפשרות של החזר חודשי להלוואה בגרייס של 6 חודשים (משתנה בהתאם לסוג ההלוואה) ואילו המדינה נותנת אחוז גבוהה במיוחד של ערבות וכך פוחת משמעותית הביטחונות הנדרשים שצריך להביא היזם או בעל העסק. כמו כן, ניתן לקבל פריסת החזרים נוחה מאוד של עד חמש שנים, תוספו את זה לתקופת ה grace  שתעמוד לרשותכם ותבנו את עתידכם בצורה יותר בטוחה, משמעותית להלוואה רגילה אשר הייתם מבצעים במידה והייתם ניגשים להלוואה מהבנק באופן עצמאי. רוב הקרנות בערבות המדינה מציעות שיעורי ריבית נמוכים יחסית לשוק וניתנת האפשרות לפרוע את ההלוואה בשלב מוקדם עם מינימום עמלה.

מה ההבדל בין הלוואה בנקאית לבין הלוואה בערבות מדינה?

ישנם כמה הבדלים בולטים בין הלוואה בנקאית לבין הלוואה שהיא בערבות מדינה.

  • תנאי החזרת ההלוואה – כאשר לקוח פרטי נוטל הלוואה סטנדרטית מהבנק, פריסת התשלומים וגובה הריביות לא יהיו בהכרח מותאמים ללקוח למרות הרצון הטוב של הבנק- יש להם המגבלות שלהם. אך כאשר מדובר בהלוואה של לאומי הלוואות שהיא ניתנת בערבות המדינה, פריסת התשלומים נוחה מאוד בהתאם לעסק וכן גובה הריביות סבירות לגמרי. כך שהלוואה מעין זו מתאימה ומסייעת מאוד לעסקים או ליזמים המעוניינים לפרוץ דרך בעולם העסקי.
  • גובה הערבויות והביטחונות – בהלוואה בנקאית נדרשים להציב ביטחונות וערבויות כמעט כגובה ההלוואה. כאשר מדובר בהלוואה שהיא בערבות המדינה, גובה הביטחונות הינן באחוז נמוך מאוד של כשלושים אחוזים מגובה ההלוואה, כאשר המדינה לוקחת על עצמה את היתר.

לכן נוח פי כמה ליטול הלוואה של לאומי הלוואות שהיא בערבות המדינה כך ניתן להתמודד עם כל התנאים ביתר קלות. אז אם גם אתם חשים שהעסק שלכם תקוע, או שאתם סתם רוצים להשקיע קצת בשיפוץ המקום או ברכישת ציוד חדיש, אך הכסף הוא זה שעוצר אתכם, פנו אל בנק לאומי, ותקבלו הלוואה נוחה במיוחד והעסק שלכם יתחיל לרוץ קדימה!

חברת אביב יעוץ עסקי נותנת מענה לגיוס הלוואות בערבות מדינה, מקרנות ועוד, עם ניסיון רב בתחום ההלוואות לעסקים קטנים ובינוניים, הלוואות לחקלאים, הלוואות ליצואנים, יבואנים ועוד, חייגו או שלחו מייל עוד היום לקבלת פרטים נוספים: טלפון: 08-9167070  | מייל. [email protected]