sorone - הבלוג של sorone

ביהיפ שיווק רשתי

ישנן המון חברות שעובדות בעולם השיווק הרשתי. זאת אומרת שהכנסותיהן בנויות על זכיינים עצמאיים שמוכרים בבלעדיות את מוצרי החברה ובאפשרותם לצרף עוד אנשים שיהיו מתחתיהם ברשת ויקבלו עמלות ממכירותיהם של אלה. לחברות האלה יצא שם רע מאוד שלא בצדק בגלל הדמיון לתרמיות פירמידה כאלה ואחרות.  חברת ביהיפ, הקיימת מאז 2007 ובשנים האחרונות גם בישראל, לא שונה בגורלה […]

sorone

10/12/2017


ישנן המון חברות שעובדות בעולם השיווק הרשתי. זאת אומרת שהכנסותיהן בנויות על זכיינים עצמאיים שמוכרים בבלעדיות את מוצרי החברה ובאפשרותם לצרף עוד אנשים שיהיו מתחתיהם ברשת ויקבלו עמלות ממכירותיהם של אלה. לחברות האלה יצא שם רע מאוד שלא בצדק בגלל הדמיון לתרמיות פירמידה כאלה ואחרות.

 חברת ביהיפ, הקיימת מאז 2007 ובשנים האחרונות גם בישראל, לא שונה בגורלה מגורלן של רוב חברות השיווק הרשתי. החברה סופגת אש תקשורתית מבלי שאנשים מבינים באמת מה קורה מאחורי הקלעים שלה. החברה שבמרכזה עומדים מוצרים מעולם הבריאות, תחום שגדל בקצב מסחרר בעולם.

כשמאחורי צמיחתו עומד הצימאון של החברה האנושית להרגיש בריאים יותר, צעירים יותר ולהצליח להספיק יותר בחיינו הקצרים.

ביהיפ מאפשרים למעשה לכל אחד להפוך להיות סוכן של החברה ולהרוויח כסף מממכירה של המוצרים שלה ומגיוס אנשים שימכרו את המוצרים.

בשונה מפירמידה שבה המרכז הוא גיוס סוכני מכירות נוספים למערך כשאין כל מוצר אמיתי בבסיס החברה.

הבדלים בין שיווק רשתי (ביהיפ) לבין תרמית פירמידה:

מוצר – בראש ובראשונה וההבדל הכי חשוב בין שיווק רשתי לגיטימי לבין פירמידה הוא המוצר.

המוצר או השירות שחברת השיווק הרשתי מספקת קריטי להתקדמות החברה ולקיומה כחברה שמציעה עסקים הוגנים לחלוטין.

המוצר שמספקת החברה חייב להיות מוצר אמיתי ומועיל, כזה שאנשים באמת צריכים ושהחברה יכולה לעמוד בזמנים כדי לספק אותו.

הרי שאם אין לחברת השיווק הרשתי מוצר דגל או כמה מוצרי דגל שאותם היא מוכרת, התרמית תהפוך ברורה מאליה, אי אפשר למכור לכמות גדולה של אנשים. יתרה מכך אי אפשר להחזיק ולהצדיק קיום של חברה במשך שנים על סמך מוצר שאינו קיים.

המוצרים שנמכרים בביהיפ ישראל הינם האינדיגו – משקה אנרגיה טבעי וקפסולות פרפל העשויות מתמצית טבעית.

אנשי מכירות – בשיווק הרשתי, האפשרות להביא עוד אנשים ולבנות לעצמך עסק המרוויח מפעילותם היא עובדת בונוס. זו ההמלצה שסוכני ביהיפ נותנים לך אבל זו בהחלט לא המטרה. אתה יכול באופן עצמאי למכור את המוצר פשוט ולהרוויח כסף רק ממכירתו.

כמובן שגיוס אנשים נוספים למערך המכירות שלך יכול ויגדיל את ההכנסה שלך.

בפירמידה כאמור, לשם ההשוואה, המטרה היא להביא כמה שיותר אנשים שיעבדו תחתיך וישקיעו כסף בקניית מוצרים פיקטיביים מהחברה ושהם יביאו עוד אנשים כדי שראשי הפירמידה יוכלו לגזור את הקופון מכולם.

נוצר מצב בפירמידה, שתמיד צריך להביא את השכבה הבאה של האנשים כדי להחזיר את ההשקעה של הקבוצה האחרונה שנרשמה. בגלל שאין דבר מועיל במוצרים שמציעה פירמידה, אין אדם נורמלי שיקנה את המוצרים ויחזיר את ההשקעה בדרך אחרת שהיא לא גיוס סוכנים חדשים.

למידה-  בחברה כמו ביהיפ ישנה האופציה ללמוד מאנשים בעלי ניסיון שמוכרים את אותם מוצרים שאתה מוכר ובנוסף יש להם אינטרס שגם אתה תצליח. שכן הם מקבלים כסף על ההצלחה של מצטרף חדש.

זה מוביל למצב מאוד מעניין, שכן האנשים באופן פרטני הם מתחרים, הם למעשה מוכרים את אותם המוצרים (מוצרי חברת ביהיפ) אבל יש להם עניין בהצלחה אחד של השני.

בחברת ביהיפ מדובר בעסק עצמאי לכל דבר, רק שאצלם ההשקעה הכספית היא לא קרובה אפילו להקמה של עסק אחר. ונמצאים בביהיפ אנשים בעלי ניסיון בעולם השיווק שמטרתם היא לעזור למצטרפים לקדם את העסק שלהם ולהרוויח כסף.

3

לסיכום- בבסיס עסק של שיווק רשתי, כמו ביהיפ, קיים מוצר ייחודי וחזק המאפשר את הקיום המתמשך של העסק.

בנוסף, מטרת החברה היא למכור את המוצר, בדרך היעילה ביותר והיא לא מתמתקדת בגיוס סוכנים חדשים.

בביהיפ קיימת האפשרות ללמוד את העולם העסקי מאנשים שכבר שנים נמצאים בתחום,

אנשים שלהם אינטרס הצלחה משותף עם המצטרפים החדשים, דבר שלא קיים בעולם העסקי כמעט.