limorgrif - הבלוג של לימור גריף

אז למה לי אורגזמה עכשיו?

משהו קורה לנו בסביבות גיל 35. משהו משתנה. אנו זקוקות ליותר יחס, רוצות להגשים שאיפות, להרגיש מוערכות. פחות או יותר הבנו כמה ילדים אנו מתכננות להכיל בעולמנו, ואם עדיין לא סיימנו, אז השלישי/רביעי כבר בתכנון. יסלחו לי הרווקות - אני מדברת אל ליבן של הנשואות ביננו, אלה שכבר סגרו למעלה מעשור תחת טבעת ובריח. הנשיות […]

לימור גריף

17/09/2015


משהו קורה לנו בסביבות גיל 35. משהו משתנה. אנו זקוקות ליותר יחס, רוצות להגשים שאיפות, להרגיש מוערכות. פחות או יותר הבנו כמה ילדים אנו מתכננות להכיל בעולמנו, ואם עדיין לא סיימנו, אז השלישי/רביעי כבר בתכנון. יסלחו לי הרווקות - אני מדברת אל ליבן של הנשואות ביננו, אלה שכבר סגרו למעלה מעשור תחת טבעת ובריח.

הנשיות עוברת טלטלה, ואף אחד לא מכין אותך לזה. משהו מתעורר, הצורך, החשק, הרצון באורגזמה, תן לי את זה כאן ועכשיו, מבלי להיות במקום של "נו טוב, תסיים עם זה כבר ונלך לישון, יש לי יום קשה מחר...". בקיצור, הבנתן? אנחנו רוצות למען עצמנו, רוצות אולי יותר.

יוצא לי לפגוש לא מעט נשים שמדווחות על ויתור עצמי, דווקא כזה ויתור שמקביל לצורך בהגשמה. אני אסביר מתוך אפקט ה - win win. את רוצה את הסקס הכי טוב שלך. את רוצה ושואפת אל האורגזמה הכי חזקה שלך, את לא באמת רוצה לוותר על עצמך, אך מכיוון שבתוך ליבך, מחשבותייך ודעותייך את יודעת ומודעת שזה לא ממש יקרה, בשילוב חומות ההגנה שיצרת סביבך, הגבולות הזוגיים וכמובן הפרטנר שלך, את מוותרת מראש על הנאה שהיא חלקית, בינונית, שאינה מושלמת, בדיוק כמו שאת רוצה.

limorgrif3

קונפליקט? ביג טיים

את נותרת מתוסכלת, בעלך מתוסכל, ועל פי הסטטיסטיקות והנתונים, בציר שבין גילאי 35-40, מתרחשות כל הבגידות ובנות דודותן. את מרגישה שעברת שליש מחייך? מרגישה את ההתעוררות עוטפת אותך? זה הזמן להיכנס אל המסע הזה שנקרא עצמך. המסע שבו תרשי לעצמך להתרגש, להיות מי שתמיד חלמת, ליהנות ולהנות את ועם בן/בת זוגך כפי שטיב דעותייך מייצר. והכי חשוב - תרשי לפנטזיות שלך להיות. עשי להן מקום בחייך. לא משנה באיזו דרך תבחרי, להקדיש אל מול הזוגי שלך או להביט מהצדדים, הכי חשוב - אל תוותרי על עצמך.

אורגזמה היא כלי

אני רוצה לספר לכם קצת על אורגזמות בטבע. דמיינו את הנמר הטורף בסוואנה החמימה, גלים ואדי החום מטשטשים את ראייתו בשילוב הרעב שתוקף אותו. הוא מתקרב אל עדר איילות, מזהה מתוך העדר את זו החלשה מכולן, מתביית עליה ויוצא למרדף. האיילה רצה בכל כוחה ומפגינה נשיות קורנת, מדלגת, מקפצת, דוהרת, עד אשר נשימתה מתעייפת, היא נעצרת תחת טרף כפיו של הנמר שנראה מאיים יותר ויותר. הוא לא טורף אותה, הרי הוא גבר גבר, הוא מושך אותה אל מקום מסתור, בדר"כ המערה שלו, על מנת לקרוא לאהובתו הנמרה ולשלושת גוריהם המהממים. האיילה על פי חוקי הטבע, מעמידה פני מתה, מתוך המחשבה שמא הנמר לא יסתפק בפגר בעבור משפחתו היקרה. הנמר נוטש ורץ לקרוא לחבר'ה. בינתיים האיילה מזהה שהסכנה חלפה. תארו לכם מה הדבר הראשון שהיא עושה? בטח קולכם הפנימי זועק - לברוח, לברוח, לברוח.... ברור, אבל בשניה הראשונה שהאיילה מצליחה לעמוד על ארבעת רגליה, היא מתנערת, מתנערת מן החוויה הקשה שעברה, מנערת מעל עצמה את כל משלי האיוב שדבקו בה, היא כבר לא ארוחת צהריים מדושנת עונג ועתירת שומן, היא ראויה לחופש ולעצמיות שלה. היא איילה.

עצם הניעור, המשול לאורגזמה בטבע, האיילה ניערה מעל עצמה וניקתה את הסיטואציה המאוד לא נעימה שחוותה. גבירותיי - זוהי האורגזמה שלנו. היא מהנה, חושנית, מטריפה ומעוררת, לרוב גורמת לנו להתעלף מותשות מבלי להוציא הגה מהפה (בפרט אם צווחנו את נשמתנו באנקות של הנאה). אז שנוותר עליה? וממה בכלל אנחנו צריכות להתנער? או.... כאן כבר לא חסרות הסיבות, מהבוס המעצבן, מהבעל שהתנהג בצורה קטנה וילדותית, מהחברה שעצבנה, מהחמה הרוטנת, מהברקס הנוראי שהציל ממש במקרה את חייך היום בבוקר, כשהנהג החצוף שלצידך סטה ממסלולו מבלי להניד עפעף. אנו לא באמת עוצרות, מתנערות, מנקות מעל עצמנו סיטואציות לא נעימות. מסכימה שאין לנו זמן לזה, וגם לא תמיד מקום סבלני או מודע לבצע את החוויה הכה נהדרת. אבל יש לנו אורגזמות!!!!! אז למה שנוותר עליהן? למה שנוותר על עצמנו?

זכרי כי דעיכה אינה יפה לך. השמש תזרח מחר בין אם תחווי אורגזמה היום או לא. זכרי כי האורגזמה משחררת מאיתנו מועקות ומחזקת בנו אמונה. מובילה אותנו אל תחושת הערכה עצמית נפלאה. ומי לא רוצה להרגיש יפה, נשית ונחשקת, ובכלל - למה לוותר על כזו הנאה?