יעל אוריאלי -חיה בצבע - הבלוג של יעל אוריאלי

5 דברים שבלעדיהם לא אשרוד על אי בודד

אני חובבת אתגרים, בעיקר כאלו שפותחים מגירות בנפש שלא מעסיקות אותנו ביום יום, כאלו שלא מעסיקות אותנו בכלל. בסלונה זרקו כפפה, תכתבי מה הם חמשת הדברים שבלעדיהם יעל אוריאלי היא איננה יעל אוריאלי, מה יגידו עליך אלו שמכירים אותך מקרוב קרוב.. הדבר הראשון שעלה לי בראש..יעל אוריאלי היא: דב שינה. בלי שמיכת פוך וכרית רכה […]

יעל אוריאלי

03/11/2013


אני חובבת אתגרים, בעיקר כאלו שפותחים מגירות בנפש שלא מעסיקות אותנו ביום יום, כאלו שלא מעסיקות אותנו בכלל.

בסלונה זרקו כפפה, תכתבי מה הם חמשת הדברים שבלעדיהם יעל אוריאלי היא איננה יעל אוריאלי, מה יגידו עליך אלו שמכירים אותך מקרוב קרוב..

הדבר הראשון שעלה לי בראש..יעל אוריאלי היא: דב שינה. בלי שמיכת פוך וכרית רכה חיי אינם חיים.

שיש בצהרים בין השעות 14:00-19:00 אין עם מי לדבר..היחידה שמידי פעם מצטרפת אליי היא הבת שלי...חוץ ממנה זה רק אני, הפוך והחושך.
שבת בבוקר? קובעים עם חברים? תמידה מעדיפה שיגיעו לצהרים או אחה"צ..כי בכל זאת מתעוררת רק ב 12:00.:-)
אמצע השבוע, חברים רוצים להיפגש עם הילדה..שניה רגע, תנו לנו להתעורר מהשנ"צ ולהתאושש.

הדבר השני שבלעדיו קרוב לוודאי אתשגע לי באי..ארון חנות היצירות שלי

יש לי בבית ארון שירות רגיל, כשפותחים את הדלתות הוא נראה כמו חנות לחומרי יצירה..תמצאו שם דפים,צבעים,דבקים,מכחולים,בדים, כפתורים, נוצות,חרוזים,חוטים ועוד מיליון הפתעות.
כל מי שמכיר אותי יודע שאם יגיע עם ילדים והם יתלוננו שמשעמם, מיד יפתח הארון והילדים יהיו עסוקים לפחות לשעה באיזושהיא עבודת יצירה.
חנויות יצירה הן כמו חנויות ספרים, אסור להיכנס אליהן אפילו בטעות.
אם נחה עליי הרוח בשבת רגועה או מישהו הרגיז ואני רוצה להירגע, נפתחות דלתות הארון יוצאים החוצה כל החומרים ובסופו של יום יהי תלוי עוד מובייל במרפסת, אכין לי שרשרת או חולצה, או ציור על הקיר.

שלישית בתור היא מצלמת הקנון שלי

"אמא די כבר לצלם"- אם המשפט הזה מוכר לכם אז כנראה שגם אתם כמוני לא נפרדים מהצלמה לרגע..אני אוהבת לתעד פיסות של חיים..בטלפון ובמצלמה הגדולה תמצאו את כל ילדי המשפחה והחברים, עצים, נוף וכל מה שנקרא בדרכי ונראה לי מעניין..פעם אפילו פתחתי לי דף בפייסבוק ולשם העליתי את כל התמונות שאני מצלמת..קראתי לעצמי "הצלמת".אפילו שאני רק חובבת:-)

רביעי בתור אצלי הוא השיער שלי- מסכן שכמוהו אין לו דקה אחת של מנוחה.:-)

וואו חזרת לבלונד? את שוב עם חום? תלוי מתי פגשתם אותי ואם נחה עליי הרוח. כל מה שאני צריכה הם צבעי שיער, זוג מספריים ואני מסודרת.
אני לא חושבת שהצלחתי להחזיק מעמד יותר מחצי שנה שלמה עם אותו הצבע בשיער, ותסרוקת.
כשהייתי בת 17 היה לי שיעור חופשי בבי"ס, ניצלתי אותו בשביל לקפוץ עם חברה אליה הביתה לקחת מכונת תספורת ולקצר את השיער מאורך המותן
לקרחת מפוארת של 3 מ"מ..

אחרון חביב שבלעדיו אל תקראו לי יעל אוריאלי,החבר הכי טוב שלי ב 15 שנים האחרונות, יש לו תשובות לכל השאלות שלי- המחשב שלי!

בכל זמן ובכל מקום, אני יכולה לסמוך עליו שיהיה שם בשבילי, בזכותו הכרתי את חברי הטוב ביותר EBAY:-), בזכותו מצאתי עבודה שעושה אותי מאושרת ומאפשרת לי את סגנון החיים עליו תמיד חלמתי..

אני חייבת לציין שהיה לי מאד קשה למצוא רק 5 דברים, כי יש לי עוד מיליון...אולי אכתוב עליהם בפוסט הבא..מיליון הדברים שבלעדיהם חיי אינן חיים.:-)