בלוג NLP ודמיון מודרך - הבלוג של איריס טנא

תסכול בתחפושת

מי אתה חושב שאתה מר אדון תסכול? היש לך ישות משל עצמך? או אתה לבוש בתחפושת ומופיע דווקא כשהכי לא מזמינים אותך. אמור לי מר אדון תסכול האם אתה יודע שכשאתה מופיע אתה תופס את המקום של כלםםםם ולא מתחשב באיש. הגיד לי בקשה האם זה המקצוע שלך?

איריס טנא

16/03/2014


תסכול בתחפושת

מי אתה חושב שאתה מר אדון תסכול?

היש לך ישות משל עצמך? או אתה לבוש בתחפושת ומופיע דווקא כשהכי לא מזמינים אותך. אמור לי מר אדון תסכול האם אתה יודע שכשאתה מופיע אתה תופס את המקום של כלםםםם ולא מתחשב באיש. הגיד לי בקשה האם זה המקצוע שלך? או יש לך איזו מכסה או איזו נורמה כמו בקטיף בפרדס, שאתה חייב להגיע אליה?  או כמו אותו פקח ש"דופק" רפורטים?

אז הסכת ושמע לך תסכול אווילי,

אם רעב אתה? אכול כפי יכולתך, ומצידי  תתפקע! והמשך הלאה לדרכך.ברדלס בתחפושת

אם סובל ממחנק בגרון? אז תבכה לך כאוות נפשך עד שיבשו דמעותיך.

אם אתה סתם משועמם? חפש לך חבר בארץ אחרת....

אם מאוכזב אתה, שלא קבלת בדיוק את מה שרצית? אגלה לך, שאין מושלם! ואתה הרי בעל ניסיון וותיק במקצוע אז מה הבעיה? תתמודד... אתה כבר גדול!

אם אמרו לך לא! זו ההזדמנות שלך "טמבל קטן", לייצר מהלא דווקא את הכן! למד מהמקרה וצור מצב חדש משוכלל יותר כשאתה משתמש בניסיון שצברת, לטובתך. קולט?

בקצור, עזוב אותי לנפשי ולך לדרכך,

אני צופה בך עכשיו וכבר נראה, שהפכת לענן צמרי ואפור, וכעת אני נושפת עליך ואתה שט לך עם הענן וכבר בקושי נראה, וכבר מתרחק ומתרחק... ואת מקומך שנותר ממלאים שמים כחולים והנה מעל ראשי התנקו השמיים, נעלם הענן ומעלי רק כחול וכחול, שמיים נקיים ושמש וים של כחול מעלי ומסביבי,  בהירות נהדרת, ושקט, שקבלתי לעצמי.

שלכם,

איריס טנא

מומחית בטפול אישי

באמצעות דמיון מודרך ו-N.L.P