ללמוד ולגדול ביחד - הבלוג של publishing

מקושט לכבודו

לא חייבים לעשות הפקה גדולה עבור יום ההולדת שלהם. נכון, הם קטנים וחמודים נורא, אבל רוב הסיכויים הם שהקטנטנים האלה לא ממש יזכרו את היום המיוחד הזה של יום הולדת שנה, אבל לכבודם ולכבוד המאורע הזה שהוא ממש סימן דרך בסיפור ההולדת שלהם ממש כדאי להשקיע קצת מחשבה יצירתית. לא חייבים להזמין אומן אורח, לא […]

publishing

05/02/2017


לא חייבים לעשות הפקה גדולה עבור יום ההולדת שלהם. נכון, הם קטנים וחמודים נורא, אבל רוב הסיכויים הם שהקטנטנים האלה לא ממש יזכרו את היום המיוחד הזה של יום הולדת שנה, אבל לכבודם ולכבוד המאורע הזה שהוא ממש סימן דרך בסיפור ההולדת שלהם ממש כדאי להשקיע קצת מחשבה יצירתית.

לא חייבים להזמין אומן אורח, לא צריכים לערוך רשימה של מוזמנים מהגן, לא חייבים להזמין עוגה מעוצבת ולגמרי לא צריכים להכין דבר מלבד קישוט שולחן ליום הולדת לפי הסגנון שבא לכם לערוך. המגוון עבור כל מה שהופך את שולחן יום ההולדת לחגיגי ומתאים ליום הולדת ראשון הוא לגמרי רחב, ומה שצריכים הוא רק להחליט לגבי תקציב מפני שהפיתויים בחנויות הללו הם ממש רבים ומגיעים בשלל של פריטים מקסימים.

עם זר מקסים ליום הולדת, בגדים חגיגיים במידות קטנטנות והרבה אוכל טעים כל הקישוטים הללו ייראו בצורה נהדרת והאווירה הטבעית של המסיבה תאיר את כל הסלון שבו החלטתם לערוך יום הולדת ראשון ומיוחד בדיוק כמוהו.