ללמוד ולגדול ביחד - הבלוג של publishing

אומרים שלום לשמש

כמה פעמים אפשר כבר לשבת בחצר של הבית שעליה אתם משלמים סכום ניכר של כסף במשכנתא החודשית, מבלי שתקבלו פיסה קטנה של צל נעים וצונן? אומנם עכשיו אנחנו בשיאו של החורף והמחשבות לגבי שמש חמימה לגמרי לא עושות את החשק לשבת בצל קריר, אבל זה הזמן המדויק שבו חייבים לתכנן מראש את ההתקנה של פרגולה […]

publishing

01/02/2017


כמה פעמים אפשר כבר לשבת בחצר של הבית שעליה אתם משלמים סכום ניכר של כסף במשכנתא החודשית, מבלי שתקבלו פיסה קטנה של צל נעים וצונן? אומנם עכשיו אנחנו בשיאו של החורף והמחשבות לגבי שמש חמימה לגמרי לא עושות את החשק לשבת בצל קריר, אבל זה הזמן המדויק שבו חייבים לתכנן מראש את ההתקנה של פרגולה מעוצבת למקום בו תהיו במשך שעות ארוכות של הקיץ.

למעשה, אם תיכנסו אל עונת הקיץ מבלי לתכנן מראש, תגלו כי אתם כבר בעיצומו של הקיץ שמגיח בצורה מתפרצת ומסלק את כל העננים בבת אחת, והכמות של המתקינים שזמינים לעבודה שאתם רוצים עבור פרגולות ברזל מעוצבות לא ממש יהיו זמינים ועמוסים בהזמנות קודמות.

אז כדי שבקיץ הקרוב תנופפו לשמש לשלום כאשר אתם נמצאים מתחת למחסה הנהדר של הפרגולה הנהדרת שלכם, בדקו מראש כמה הצעות של מחיר והתחילו לשים כסף בצד עבור תשלום נוח של העלות על מנת שלא ייגרר התשלום למשך חודשים ארוכים מידי.