עורך דין יעקב שקלאר - הבלוג של עו"ד יעקב שקלאר

מהם סוגי הרשלנות הרפואית שצריך להכיר? - יעקב שקלאר

תביעות בגין מקרים של רשלנות רפואית בישראל הופכות ונעשות נפוצות יותר ויותר משנה לשנה. לדברי עורך דין יעקב שקלאר, כיום בתי המשפט בישראל מבחינים בבירור בין שלושה סוגים עיקריים של רשלנות רפואית ומתייחס לכל אחד מהם באופן שונה. שלושת הסוגים הם: התרשלות בטיפול עצמו, היעדר הסכמה מדעת ופגיעה באוטונומיה. קצרה היריעה מלהרחיב בפירוט על כל […]

עו"ד יעקב שקלאר

10/02/2014


תביעות בגין מקרים של רשלנות רפואית בישראל הופכות ונעשות נפוצות יותר ויותר משנה לשנה. לדברי עורך דין יעקב שקלאר, כיום בתי המשפט בישראל מבחינים בבירור בין שלושה סוגים עיקריים של רשלנות רפואית ומתייחס לכל אחד מהם באופן שונה.

שלושת הסוגים הם: התרשלות בטיפול עצמו, היעדר הסכמה מדעת ופגיעה באוטונומיה. קצרה היריעה מלהרחיב בפירוט על כל אחד מהסוגים ועל המאפיינים המיוחדים לו, ולכן מומלץ ביותר בכל מקרה של הגשת תביעה לפיצויים להתייעץ עם עורך דין מומחה בתחום. עו"ד יעקב שקלאר מציג סקירה ממוקדת של כל אחד מהסוגים הנ"ל.

לקריאת הפוסט המלא לחצו עורך דין יעקב שקלאר

יעקב שקלאר - עורך דין פלילי , בעל משרד עו"ד עצמאי משנת 1995, מומחה למשפט הפלילי, ומייצג בתיקים החמורים והקשים בתחום.

לעו"ד יעקב שקלאר ניסיון של מאות הופעות וערעורים בבית המשפט העליון. תקדימים משפטיים רבים נקבעו בתיקים בהם הופיע עו"ד יעקב שקלאר כסנגור, ומשמשים חומר לימוד חובה בבתי הספר למשפטים.

צרו קשר עם עורך דין יעקב שקלאר:

טל': 03-6091873, 03-6091764

פקס: 03-6912618

נייד: 052-2575298

אבן גבירול 57, תל אביב

דוא"ל: [email protected]