עשי לבד: תסרוקת מנצחת לסילבסטר

שמלה כבר יש. נותר רק ליצור בבית תסרוקת שתוציא משגרה ותותיר את העורף חשוף לליטוף. הסבר ב-3 שלבים

כתבה פרסומית

26/12/2011


מי שיודעת לחגוג, תצא לציין את הסילבסטר כשהיא חגיגית מכף רגל ועד ראש ותיתן לכל פרט בהופעה שלה, להוציא אותה מהשיגרה.

סילבסטר הוא חג הנשיקות וכדי למצות את הרגע הזה עד הסוף, קבלו המלצה לתסרוקת שתתן את התפאורה הנכונה לרגע המכונן בחצות – תסרוקת הבננה ליפט. לא בננה ספליט אבל לא פחות מרשים ובלתי נשכח.
//

עומר אסף, מעצב השיער הראשי של נטורל פורמולה, מבטיח שאת תסרוקת הבננה  תוכלו לייצר לבד, בלי שיידרש ביקור במספרה. היא מומלצת כי משאירה את העורף פנוי וחשוף לליטוף מרגש, מרחיקה את השער מתווי הפנים ומדגישה אותם, מביאה אלגנטיות נוסטלגית של שנות השישים ותהפוך כל מראה לאצילי.

ההשראה למראה ה- Elegant Shine היא תצוגות החורף העולמיות האחרונות שהביאו למסלול דוגמניות עם תסרוקות אלגנטיות נוסח שנות ה-60 שהתכתבו עם בגדים עשירים מבחינת מרקמים והדפסים.

שני מוצרים דרושים כדי ליצור בננה ליפט בבית מול המראה: מוס  לבניית נפח וספריי המעניק ברק.

שלב א' – מייבש שיער ומוס

שיער חלק או גלי - הכל תופס. העיקר שלא יהיה רטוב. לפני הייבוש עם מייבש שיער, מומלץ למרוח על השיער מוס להענקת נפח שיגמיש את השיער וייתן לו מראה מלא. המוס מאפשר שליטה בתסרוקת ויש בו חוחובה ופרוטאין משי שהופכים את השיער לקל לסידור ומשאירים אותו קליל ולא כבד (27.99 ש').

שלב ב' – חלוקת השיער לשניים

מחלקים את השיער לשתי קבוצות שיער שימתינו ליד העורף. קבוצה אחת קושרים באמצעות גומייה דקה לקוקו נמוך. את הקוקו מרימים לכיוון הקודקוד ומקבעים אותו לקרקפת באמצעות סיכות דקות ונסתרות.

שלב ג' – הקוקו הנוסף

בעזרת קבוצת השיער שנשארה עוטפים את הקוקו לכל אורכו ע"י סיכות ראש כך שנוצרת מעין מעטפה. ניתן להשאיר שוונצים מחוץ לקוקו למראה מרושל. לסיום מתיזים

ספריי מעניק ברק ואז הבננה הופכת למלאת חיים ומרשימה. הספריי מכיל פרוטאין משי, יש בו רכיבים טבעיים והאפקט שלו נשאר לשעות ארוכות (39.99 ש').

בהצלחה!

לעוד מידע וטיפים, כנסו לאתר נטורל פורמולה