מופעים - הבלוג של בלוג בידור של אליאנה

מאלומה בישראל: החלה מכירת הכרטיסים. כמה יעלה?

מאלומה בישראל: החלה מכירת הכרטיסים להופעה של מאלומה בישראל. הזמר הלטיני יגיע ביוני 2018 לפארק הירקון בתל אביב. כמה יעלה כרטיס? כרטיסים למאלומה יעלו בין כמה מאות שקלים. כאשר יהיו שלושה מתחמים שונים יהיו במופע: רגיל, גולדן וVIP. מכירת הכרטיסים החלה ומידע נוסף על מכירה ורכישת הכרטיסים תוכלו למצוא באתר הבא. הזמר הלטיני המצליח ביותר […]

בלוג בידור של אליאנה

07/03/2018


מאלומה בישראל: החלה מכירת הכרטיסים להופעה של מאלומה בישראל. הזמר הלטיני יגיע ביוני 2018 לפארק הירקון בתל אביב. כמה יעלה כרטיס? כרטיסים למאלומה יעלו בין כמה מאות שקלים. כאשר יהיו שלושה מתחמים שונים יהיו במופע: רגיל, גולדן וVIP.

מכירת הכרטיסים החלה ומידע נוסף על מכירה ורכישת הכרטיסים תוכלו למצוא באתר הבא.

הזמר הלטיני המצליח ביותר בעולם מגיע להופעה יחידה בארץ כחלק מסיבוב ההופעות העולמי שלו "F.A.M.E".  מפיקי המופע: מרסל אברם וטאלנט מיוזיק איוונטס בע"מ.

מאלומה, הזמר הקולומביאני, הנחשב לאחד המוזיקאים הצעירים והלוהטים בעולם המוזיקה הלטינית. רק בן 24 עם למעלה מ-31.6 מיליון עוקבים באינסטגרם ונבחר לשפוט בתכנית The Voice Kids בקולומביה ובמקסיקו, לצד פאני לו ואנדרה ספדה.

את הקריירה המוזיקלית שלו החל בשנת 2010, ובזכות הסינגל "Farandulera",חברת Sony Music קולומביה החליטו להחתים את הזמר ולהקליט את אלבומו הראשון.

שם הבמה, מאלומה, נוצר מאותיות שנלקחו משמות בני משפחתו: אמא מארג'י, אביו לואיס ואחותה מנואלה. שמו המקורי הוא חואן לואיס לונדוניו אריאס.

מאלומה בכלל תכנן קריירה ככדורגלן. מגיל 8 עד 16 הוא התאמן ושיחק בקבוצת הנוער של אתלטיקו – מועדון הכדורגל הקולומביאני המוביל בדרום אמריקה.
בת זוגו היא הדוגמנית נטליה ברוליץ'. היא לא רק דוגמנית אלא גם שחקנית, רקדנית מקצועית ותקליטנית.

היא השתתפה בקליפ של הזמר הלטיני, ורקדה גם בחלק מסיבוב ההופעות שלו ברחבי העולם. הם הצליחו לשמור את הזוגיות שלהם פרטית ויציבה עד לפני מספר חודשים לפי פרסומים. מאלומה בישראל מגיע לאחר שהופיע לפני כחצי שנה בארץ.

לאורך השנים הניבה הצלחתו של מאלומה שיתופי פעולה מוזיקליים עם האמנים הגדולים בעולם:
שאקירה, ריקי מרטין, אניטה, טליה, פלו ריידה ועוד.

השיר "Vente Pa Ca" שהוציא עם ריקי מרטין, עומד על מעל 1.3 מיליארד צפיות
https://www.youtube.com/watch?v=iOe6dI2JhgU
שיתוף הפעולה עם שאקירה בשיר "Chantaje", הקליפ עומד על מעל 2.1 מילארד צפיות
https://www.youtube.com/watch?v=6Mgqbai3fKo

בין להיטי אלבומו החדש ניתן למנות את:
Felices Los 4"" הסינגל הצליח להגיע לצמרת מצעד השירים הלטיניים וליותר ממיליארד צפיות בyoutube.
https://www.youtube.com/watch?v=t_jHrUE5IOk

במהלך הקריירה זכה מאלומה במספר פרסים, הבולטים שביניהם: פרס המוזיקה של MTV אירופה למופע העולמי הטוב ביותר ובזכות הסינגל "La Temperatura" נכנס לצמרת העשירייה הפותחת במצעד השירים הלטיניים של בילבורד.
כשרונו של מאלומה מתפרש מעבר לתחום המוזיקה. בנובמבר האחרון הוציא סרט קצר על חייו ומשתמש בסקס אפיל המופרע שלו בצורה חכמה וכובש את מעריצותיו.