life etc. - הבלוג של catwoman

על קמפינג בים וביקור במסעדה נפלאה

לפני שחופשת פסח הגיעה היו לי די הרבה תכניות לגביה: ניסע לטייל בצפון, אולי לכנרת, אולי לאילת... אבל בסופו של דבר אכשהו מצאנו את עצמנו כל יום בבית, רודפים אחרי הארוחות, הניקיונות, הביקורים המשפחתיים וכל מה שהחג הזה מזמן לנו. הסופ"ש הזה החלטתי שדי, הגיע הזמן לעשות משהו מיוחד עם הילדים. בעלי הסכים ולאחר מחשבה […]

catwoman

20/04/2014


לפני שחופשת פסח הגיעה היו לי די הרבה תכניות לגביה: ניסע לטייל בצפון, אולי לכנרת, אולי לאילת... אבל בסופו של דבר אכשהו מצאנו את עצמנו כל יום בבית, רודפים אחרי הארוחות, הניקיונות, הביקורים המשפחתיים וכל מה שהחג הזה מזמן לנו. הסופ"ש הזה החלטתי שדי, הגיע הזמן לעשות משהו מיוחד עם הילדים. בעלי הסכים ולאחר מחשבה קצרה החלטנו ללכת על קמפינג. לא רצינו להרחיק יותר מדי (בכל זאת, פקקים...) אז סגרנו על נחל אלכסנדר (חצי שעה מהבית).

הגענו בשעות הצהריים המוקדמות ובזמן שאייל הקים את האוהל אני הייתי עם הילדים בים. נכנסנו למים, שיחקנו בחול ואפילו עשינו שרשראות מצדפות. בערב אכלנו ארוחת ערב שעשיתי על גזיה (שקשוקה שיצאה ממש לא רע!) ובלילה ישנו כולנו באוהל. האמת שלהפתעתי הרבה די עבר חלק כל העניין והילדים ממש נהנו. בבוקר קמנו לארוחת בוקר קטנה ויצאנו למסלול של נחל אלכסנדר שעם עצירות ארך משהו כמו שעתיים (שזה המון, אבל לקחנו ת'זמן..)

קמפינג

לקראת הצהריים המאוחרות לפני שחתכנו הביתה החלטנו לעצור באחת המסעדות בדרך כי לא היה לי כוח להכין והילדים היו רעבים. בשיטוט קצר בגוגל דרך האייפון ראיתי שלא רחוק משם בצומת פרדסיה יש המלצות טובות על מסעדת ביסטרו ברוש. המסעדה הייתה על הדרך אז החלטנו לנסות.

מהרגע שנכנסנו האווירה הייתה מאוד נעימה. מלצרית חמודה קיבלה אותנו בחיוך רחב, המקום היה חמים והאנרגיות היו חיוביות. קיבלנו תפריטים וראיתי שאייל פוזל לכיוון הבירה המקומית של המקום "בירה ברוש". פרגנתי לו ואמרתי לו שאני אנהג בחזור, עבר עליו גם ככה יום לא קל והוא השתדל ממש שהכל ילך כמו שצריך.

ראינו שיש טאבון מקומי למקום אז החלטנו לפתוח את הארוחה עם לחם אש לכל המשפחה. הלחם היה טרי ובא לצד מנה של ציזיקי. תוך דקה כבר לא נשאר כלום מהלחם ולמרות שהילדים רצו עוד רציתי שישאר להם מקום לשאר המנות בתפריט.

IMG_1857

נועה הבעייתית באוכל קפצה על המציאה של "פסטה בלי כלום" בתפריט. והדגישה את זה שוב ושוב מלצרית "שלא יהיה כלום כלום כלום על הפסטה". האמת שזה היה נחמד לראות מסעדה שמבינה את הראש של הילדים. סוף סוף לא אצטרך להסביר למלצר ולשלם סתם על מנת פסטה רגילה (תמיד זה עיצבן אותי).

לי התחשק משהו חם וביתי (כי מתי יש מישהו שמכין לי?!) אז הזמנתי "אונטריב" שזה תבשיל בקר שמוגש על אורז צהוב. היה לי טעים טעים. הבקר היה רך והאורז היה מתובל בדיוק כמו שאני אוהבת.

IMG_1855

אייל ביחד עם הבירה הזמין שתי נקניקיות עגל. לקחתי ביס בלי חרדל והן היו מעולות! יואב הקטן הזמין פיש אנד צ'יפס וכולנו טעמנו מהמנות של כולם (חוץ מנועה). הצלחות הריקות העידו בעד עצמן. אני לא יודעת אם זה בגלל שהיינו ממש רעבים, אבל אין ספק שנחזור למקום המקסים הזה , במיוחד שהחשבון יצא נמוך ממה שאנחנו משלמים בדרך כלל..

IMG_1978

IMG_1975

IMG_1982

את הדרך חזרה עשיתי לבד כשכולם רדומים. רק אני והרדיו. חשבתי לעצמי שזה נחמד לשבור את השגרה מדי פעם. כיף לצאת עם חיוך על הפנים מיום כזה. לפעמים אני רואה משפחות שעושות דברים ולא כ"כ נהנות ממה הן עושות. אני מאושרת שאצלנו זה אחרת לטובהJ