רכילות השבוע: היורש של חתיכי

הריון, אירוסין, מריבות, ניחוחות והרבה מאוד אומץ. אתר Eonline ליקט עבורכן את כל הדברים שהכי הכי עשו לו את השבוע

Eonline

08/12/2011


הכי מפתיע: איגי וקסמן בת ה-39, ועתי שולברג בן ה-27, שחולקים זוגיות צמודה כבר חמישה חודשים (ומגורים משותפים כחודשיים), הפתיעו את כולם כשנודע שהם הולכים לחלוק בקרוב גם ילד משותף. יאפ, וקסמן בהריון מחתיכי.

עתי ואיגי. אז תישא אותה בבקשהההה לאישה. צילום: ג'קי יעקב

.

הכי קלאסה: אחרי ניו יורק, ברצלונה, מוסקבה וברלין, הגיע גם תורה של תל אביב והשבוע הושק בה הבושם החדש מבית ESCADA, בנוכחות הפרזנטורית של בית הבושם - בר רפאלי. להשקה הנוצצת הגיעו מפורסמים רבים כעמית מכטינגר, דורית בר-אור, דודי בלסר ועוד, וכן האורח סקוט ליפס, נשיא סוכנות הדוגמנות הניו יורקית one וכוכב הריאלטי החדש של ערוץ !E, "איך יוצרים דוגמנית", שישודר בימי שישי ב-16:45, החל ב-30.12. ניחוח של חו"ל (ושל בושם) נישא באוויר.

דורית בר-אור ובר רפאלי. ריחניות. צילום: סיון פרג'

.

הכי מצאו את החצי השני: מנחת הטלוויזיה רוזי אודונל (49), שהיא גם לסבית מוצהרת, הודיעה השבוע כי היא התארסה לבת זוגה מזה שנה, מישל רואנדס (40). גם אן האת'ווי התארסה לבן זוגה, אדם שולמן. עונת החתונות בפתח.

אן ואדם. בקרוב חתן וכלה. צילום: Getty Images

.

הכי יריבות: ואפרופו האת'ווי, למרות השמחה על האירוסין, בימים אלו היא עסוקה בעיקר בלהתעצבן על השחקנית ג'סיקה ביל. ביל לא מפסיקה להתלונן שהיא לא זוכה בתפקידים בהם היא מעוניינת, ונקבה בדוגמאות שכולן תפקידים שהאת'ווי נבחרה לגלם, וכביכול גזלה ממנה. האת'ווי לא נשארה חייבת והעבירה לביל את המסר שהן כלל לא באותה הליגה בכל הנוגע למשחק, אז שתפסיק להתלונן. אאוץ'.

ג'סיקה ביל. קנאית. צילום: Getty Images

.

הכי אמיץ: ג'וליאנה רנסיק, מנחת חדשות ערוץ !E (מדי יום ב-21:30) הנאבקת בסרטן השד, הודיעה כי בשבוע הבא היא עתידה להיכנס לחדר הניתוח ולעבור כריתת שד כפולה, ומיד בצמוד לה ניתוח שחזור. עובדה זו לא גורמת לרנסיק להסתגר בביתה, נהפוך הוא - היא ממשיכה לעבוד במלוא המרץ ולהתראיין בנושא, על מנת להעלות אותו למודעות.

ג'וליאנה רנסיק. אמיצה. צילום: Getty Images

.

הכי קליט: ולסיום - בטח שמתם לב שטום קשתי, הרץ למיליון עם בת זוגו עד לאחרונה, אדל, לא מפסיק להגיד בתוכנית את המשפט "שלא נדע מטומאה". עכשיו, הקאצ'-פרייז הזה הופך לסטיקר רשמי. קשתי נרגש והמעריצים המבסוטים כבר משריינים מקום על שמשת המכונית. אנחנו צופים סטיקר תגובה בלשון "שלא נדע מטומ-אה".

שלא נדע באמת

.

לחדשות ולעידכונים נוספים, עיקבו אחרינו גם בפייסבוק E! Israel