אסיה - הבלוג של אסיה

גמדים ופיות? כן!!!

גם היום בני האדם כאלה, ועוד הפכנו את זה למשהו מסתורי וקסום. מה קרה לנו? שמא משהו ישתנה במצב הקיים? . . .

אסיה

08/08/2010


האם יש גמדים ופיות? האם הם אכן קיימים או שזאת המצאת האדם כתוצאה מחלומות בהקיץ שמא משהו ישתנה במצב הקיים?. . . מה קרה לנו בני האדם שחפצים כל כך שמלאכתנו תיעשה על ידי אחרים?. . . ועוד הפכנו את זה למשהו מסתורי וקסום.

אומרים שירדנו בכוחותינו הרוחניים מדורנו הקודם, או כמו שנאמר: "מדור לדור ה' ישמור", אולי יש בזה משהו?! . . . הרי ידוע שבני ישראל היו רוחניים מאוד עד כדי שיכלו לראות את צבעי הקולות שבמעמד הר סיני. ועוד בזמן שקיבלו את מזונם המן שירד מהשמיים, כל מי שהיה חיובי אותו מן שאכלו כל יום היה לו טעם אחר מיום האתמול. הייתה להם עוצמה רוחנית ויכולת לברוא את מציאות חייהם. היה להם הכול ויחד עם זאת לא היה להם כלום. הם השתמשו בראייתם באופק צר במקום בראייה רחבה.

היה להם קל יותר לבכות על מר גורלם מאשר לראות את כוחם והפוטנציאל הטמון בהם על ידי חשיבה וראייה רוחנית וחיובית. גם היום בני האדם כאלה ועוד בעידן של ימנו, הראייה הרוחנית נחשבת "לנדירה" והיא כביכול נחלת יחידי סגולה. אין כך הדבר, שכן לכל אחד ואחת יש את חלקת אלוקים הקטנה וכל אחד יכול לפתח כישור זה. אז כן, ישנן פיות וישנם מלאכים והם נמצאים בכל אחד מאיתנו. ויש ביכולתנו לעשות קסמים והכול טמון ברמת הרצון ועוצמת המחשבה והרגש שלנו. היום קוראים לזה "הסוד", רק שהסוד הוא לא כל כך סוד, כי גלוי וידוע הוא עוד מלפני 5,000 שנה ויותר.

היו הגמדים והפיות של עצמכם, העירו אותם מהתרדמת ותנו להם מקום לבטא עצמם על ידי הגשמת בקשותיכם, חלומותיכם וכל אשר הינכם רוצים. בני האדם הינם מגנט המושך דברים שעליהם הם חושבים, לכל מחשבה יש תדר, מחשבות שולחות אנרגיה מגנטית ומושכות חזרה אנרגיה תואמת.

מחשבה = תדר שמלווה ברגשות חזקים טובים או רעים המאיץ את תהליך היצירה. אתם יכולים להתחיל להרגיש את הדברים שאתם רוצים אפילו אם הם לא שם ממש ברגע זה. הדבר שעליו אתם מתמקדים עם מחשבה ורגש הוא מה שתמשכו לתוך החוויה שלכם, שנו את מודעותכם. מה שאתם חושבים, מרגישים ומה שמתגשם, תמיד תואם ללא יוצא מהכלל. אתם יוצרים את חייכם בזמן שאתם מתקדמים. אתם יכולים לשנות את הרגשתכם מיידית אם תחשבו על משהו שמח, או תיזכרו בחוויה משמחת. זיכרו שבתוככם נמצאים גמדים ופיות שתמיד יהיו מוכנים למלא כל בקשה שלכם אם רק תרצו בה באמת.