גיתית הלוי - הבלוג של gitithalevi

קידום בגוגל

מהן אפשרויות הקידום בגוגל   כולם מדברים על גוגל! גוגל..גוגל...גוגל...!!! רוב האנשים שאני מדבר איתם מאוד מבולבלים, הם לא מבינים איך אפשר לקנות מקום בגוגל ואיך זה שאחרים אומרים להם שאין דבר כזה - בצורה נחרצת! הסתירה כאן בנאמר היא קיצונית ומשאירה בעלי עסקים רבים מאוד מבולבלים?!?!?! אם כך אני כאן בשביל לעשות לכם סדר […]

gitithalevi

19/11/2016


מהן אפשרויות הקידום בגוגל

 

כולם מדברים על גוגל! גוגל..גוגל...גוגל...!!! רוב האנשים שאני מדבר איתם מאוד מבולבלים, הם לא מבינים איך אפשר לקנות מקום בגוגל ואיך זה שאחרים אומרים להם שאין דבר כזה - בצורה נחרצת!

הסתירה כאן בנאמר היא קיצונית ומשאירה בעלי עסקים רבים מאוד מבולבלים?!?!?! אם כך אני כאן בשביל לעשות לכם סדר אחת ולתמיד. אז בקיצור, מהן אפשרויות הקידום בגוגל שיש לנו...

אפשרויות הקידום בגוגל

האפשרות הראשונה לקידום בגוגל היא פרסום ממומן בגוגל  פרסום ממומן PPC - Pay Per Click

פרסום ממומן מתבצע באמצעות מערכת הפרסום של גוגל - גוגל אדוורדס בה יש מילים המתאימים לעסק שלך וכל מילה מתומחרת בעלות לכל קליק, המחיר הוא שונה בין המילים ונקבע על פי התחרותיות של אותה מילת מפתח.

האפשרות השניה היא קידום אתרים אורגני SEO  כאן בעצם גורמים לביטויי האתר שלנו לעלות בתוצאות האמיתיות של גוגל - אלו שהוא בוחר לשים כתוצאה 1 או שניה וכן הלאה.

 

איזו אופציה עדיפה לקידום בגוגל

 

אם אתה צריך עבודה באופן מיידי אז כדאי להתחיל עם קידום ממומן או בשמו פרסום בגוגל.
אם אתה יכול להשקיע לטווח ארוך, מומלץ מאוד לבחור בקידום אתרים אורגני בגוגל משום שהוא מכניס הרבה יותר עבודה והוא משתלם מאוד כהשקעה לטווח ארוך. את הקידום האורגני לא עושים לבד משום שזהוא תחום מאוד מקצועי ודינאמי ולכן בדרך כלל פשוט שוכרים חברת קידום אתרים לקידום האתר בגוגל בתוצאות האורגניות, כלומר האמיתיות בגוגל.