ריכוז בהפרעה - הבלוג של Edri Maya

כשעיפרון השפתיים עבר לעיניים

הטיפ שלי לשימוש מפתיע בעפרון שפתיים - דווקא לעיניים. לא תאמינו איך לא ניסיתן את זה קודם

Edri Maya

20/10/2016


* הפוסט נכתב בשיתוף “קרליין”

מאז שאני ילדה אני אוהבת איפור. בעיני, יש באיפור משהו מרתק ואת היכולת הקסומה לרענן את מראה הפנים בן רגע. את האהבה שלי לאיפור שכללתי דרך סרטים וסדרות משום שלצערי הרב אמי ז"ל לא אהבה להתאפר מלבד באירועים מיוחדים. למרות שהיה לה מדף איפור עמוס בסמקים וצלליות למיניהן, היא השתמשה במעט סומק ותו לא. לשמחתי הרבה, דודתי רחל דווקא כן אהבה להתאפר וביחד עם בת דודתי שלפנו מדי פעם את השפתונים והצלליות מתיבת העץ שלה ועשינו ניסיונות ראשונים ומגוונים.

בכלל, כל דודה במשפחתי, מצפון ועד דרום, ידעה שתוכל תמיד לשכנע אותי לנשיקה אילו רק תעניק לי שפתון מתנה או שתיתן לי לחטט לה בתיק האיפור ולהתרשם מן המוצרים השונים תוך התנסות בהם.

maya_1

 maya_2

איך מאפרים עיניים ירוקות

אחד הדברים האהובים עליי ביותר הוא למצוא שילובי צלליות אשר יהלמו את עיניי הירוקות. אני מתעדכנת בגוונים אשר מאפיינים את העונה הקרובה, אך תמיד נשארת נאמנה לטעמי האישי ולמצב הרוח שלי ביום בו אני מתאפרת. רוב הזמן, אני מתאפרת עם אייליינר ומעט סומק. אם אני מוותרת על האייליינר, אני אשתמש בצלליות טבעיות להדגשת העיניים, מסקרה וסומק בגוון טבעי.

בהמלצתה האדיבה של זיוית יקיר מנהלת תחום האיפור של קרליין ניסיתי להפוך את עיפרון השפתיים הסגלגל לצללית עיניים. כאחת שאוהבת לנסות ולהתנסות באיפור לקחתי את המלצתה לגבי עפרון השפתיים וניסיתי זאת על עיניי הירוקות. בעיני, התוצאה פשוט מדהימה ואימצתי אותה כשגרה כשגיליתי שעיפרון שפתיים יכול בקלות להפוך לצללית משגעת ומחמיאה.

 maya_3 20161013_104827

מראה העיניים (בתמונות) ליווה אותי בעמידות מרשימה לאורך כל היום. הצללת איזור העפעף העליון עם העיפרון העניקה לעיניים מראה מתוחכם שמתאים גם לפגישות בבוקר וגם לבילוי בערב.