הורים ברשת - הבלוג של הורים ברשת

5 חברות שפיתחו מוצרים להורים וילדים מדהימים!

לא כל סטראט-אפ חייב להיות טכנולוגי, במיוחד שהוא מיועד להורים או לילדים. יחד עם זאת הדור של היום הוא הרבה ביותר מתוחכם ממה שאנחנו חשבנו שנהייה אי פעם כך שכדי שהשימוש במוצרים יהיה אטראקטיבי, כדי שיתאים גם להם. חמש חברות סטארט-אפ מעניינים שפיתחו מוצרים לילדים או להורים שכדאי להכיר. PiggyBackRider כל מי שיש לו יותר […]

הורים ברשת

20/01/2015


לא כל סטראט-אפ חייב להיות טכנולוגי, במיוחד שהוא מיועד להורים או לילדים. יחד עם זאת הדור של היום הוא הרבה ביותר מתוחכם ממה שאנחנו חשבנו שנהייה אי פעם כך שכדי שהשימוש במוצרים יהיה אטראקטיבי, כדי שיתאים גם להם. חמש חברות סטארט-אפ מעניינים שפיתחו מוצרים לילדים או להורים שכדאי להכיר.


PiggyBackRider
כל מי שיש לו יותר מילד אחד מכיר את התחושה הזו, שתי ידיים זה כבר לא מספיק והמנשאים אינם עושים חסד עם הגב. ה- PiggyBackRider מנשא גב בעמידה החל מגיל 2.5 שנים ועד 28 ק"ג מאפשר לכל הורה לסחוב ילד אחד על הגב, בצורת עמידה פשוט וגאוני שמעניין שלא חשבנו עליו קודם. במיוחד אנחנו הישראלים מרובי הילדים.piggyback-rider
Zoobean
שוק הספרים והאפליקציות לילדים מוצף ולא פעם, כהורים אנחנו מוצאים את עצמינו מבולבלים ולפעמים לא יודעים במה לבחור בעבור הילדים שלנו. הפלטפורמה של Zoobean מאפשרת לכם למצוא איזה ספר או "תוכנית לימודים" שלמה שמתאימה גם לסדר היום של הילד, או את האפליקציה מתאימה הכי לילד שלכם.

embedded by Embedded Video

YouTube Direktzoobean

BeanStockLabs
 בעבר וגם היום, אנו דואגים לתעד את התפתחות הילד שלנו , בפנקס מעקב בקופת החולים, באינסטגרם, פייסבוק ועוד.BeanStockLabs  עלו על הדבר הכי פשוט, כמעט כל ההורים, מתעדים את הגובה של ילדהם, ובדרך כלל הקיר. השאלה עכשיו היא, איך לחדש? החברה הזו תאפשר להורים לעשות זאת במגוון צורות, ללא תלות רק בקיר אחד. אלא בשילוב של גובה הילד, יחד עם תמונות. הם בשלבי גיוס באמצעות מימון המונים, היישום יכול להיות פשוט ולא מסובך והרעיון מקסים.
{youtube}00nnQHPWWc8{/youtube}
Roominate
מיזם מעניין שעובד על הרעיון לפיתוח מיומניות STEM שהם Science, Technology, Engineering, and Math, ומתמקד בעיקר בפיתוח מיומנויות אלו אצל בנות מגיל צעיר. זאת לאחר שהיזמים (צוות שבעיקרו מורכב מנשים) גילו שרק 15% מהנשים לומדות מקצועות מדעיים. Roominate, רוצים לתקן את המצב, על ידי פיתוח החשיבה המדעית וזאת על ידי יצירת משחקים שמאתגרים לפתרון בעיות, חיזוק הביטחון העצמי והכרת תחום החשמל והכל "בעטיפה" ורדרדה.
roominatetoy.com
ChildsOwnStudio
כמעט לכל ההורים שאנחנו מכירים יש אוסף של ציורים של ילדהם המוכשרים תלויים על המקרר, בלוח במשרד או באיזה תקייה כלשהי שביום מן הימים כשאחד מהם יגיע לגדולות, אנחנו נוכיח לו שזה התחיל כבר בגיל 6.
"הסטודיו האישי  של הילד שלך" בתרגום חופשי לעברית, לקח את יצירות האומנות צעד אחד קדימה ואיפשר לציורים האלו להתעורר לחיים בעזרתה של היזמית שהיא אמנית ומייצרת בובות. מדהים לראות איך מיזם שהוא לא טכנולוגי מביא עמו ייחודיות לעולם הילדים וההורים כאחד ואפילו רווחים.
childown
יש לכם רעיון למיזם, או לפיתוח מוצרים לילדים או להורים– הצטרפו אלינו לחממת היזמות החדשנית לפיתוח מוצרים לילדים והורים