ללמוד ולגדול ביחד - הבלוג של publishing

מה אתם יודעים על בסיס המיטה שלכם?

כאשר אתם מתכוונים לבצע רכישה של מיטה חדשה עד כמה אתם באמת מבינים מה המוכר מוכר לכם ומה צריך לדעת מבחינת האיכות של העץ? יש לא מעט פעמים שבהם השימוש עבור עץ אמיתי נעדר מן הבסיס של המיטה שהוא החלק הכי חשוב עבורכם מכיוון שעליו מונח המזרון שצריך את היציבות המירבית עוד לפני שגם אתם […]

publishing

23/03/2016


כאשר אתם מתכוונים לבצע רכישה של מיטה חדשה עד כמה אתם באמת מבינים מה המוכר מוכר לכם ומה צריך לדעת מבחינת האיכות של העץ? יש לא מעט פעמים שבהם השימוש עבור עץ אמיתי נעדר מן הבסיס של המיטה שהוא החלק הכי חשוב עבורכם מכיוון שעליו מונח המזרון שצריך את היציבות המירבית עוד לפני שגם אתם נשכבים עליו. תמיד חשוב לבחור בעץ מלא על פני חומרים אחרים כמו סיבית דחוסה, מלמין או MDF מכיוון שאנחנו מעוניינים שהמיטה הזאת תחזיק מעמד לאורכן של שנים רבות ולא נצטרך בכל פעם שאנחנו רוצים לשכב לישון לשמור על חוסר תזוזה בשל החריקות של בסיס מיטה שלא הורכב מעץ מלא וחיבורים איכותיים.

בחרו בעץ מלא לפחות עבור חלק זה כאשר הטובים מגיעים ביבוא מחו"ל מארצות כמו פינלנד שמציגות סוגים שונים של עץ אורן פיני חזק המתחלק לרמות שונות של צפיפות עץ, כמובן שעדיפה הרמה הגבוהה ביותר. מלבד זאת גם עץ מסוג מייפל, בוק, אלון ואבוני רק יש לזכור כי ככל שמדובר בעץ איכותי ומלא יותר כך המחיר יטפס עוד יותר מעלה.