הגיגי אופנה - הבלוג של אלישבע כספי

שבוע האופנה NY - מייקל קורס

מייקל קורס מייקל קורס, מעצב פופולארי בתעשיית האופנה האמריקאית, חביב התקשורת (בפרט מאז כיכב כשופט בתוכנית "פרויקט מסלול") ואהוד מאוד על מגוון סלבס, אשר הצטופפו בשורות הראשונות של התצוגה שלו. קורס מתמחה ביצירת זוהר אמריקאי במינון מדויק: נקי, ספורטיבי, סקסי אך מעודן וקלאסי כאחד. קולקציה חורפית במיוחד הציג קורס לסתיו 2012, אבל בהחלט מחממת. למרות […]

אלישבע כספי

17/02/2012


מייקל קורס

מייקל קורס, מעצב פופולארי בתעשיית האופנה האמריקאית, חביב התקשורת (בפרט מאז כיכב כשופט בתוכנית "פרויקט מסלול") ואהוד מאוד על מגוון סלבס, אשר הצטופפו בשורות הראשונות של התצוגה שלו.
קורס מתמחה ביצירת זוהר אמריקאי במינון מדויק: נקי, ספורטיבי, סקסי אך מעודן וקלאסי כאחד.
קולקציה חורפית במיוחד הציג קורס לסתיו 2012, אבל בהחלט מחממת. למרות שילובים בלתי אפשריים לכאורה, של מעילי צמר שמיכתיים משובצים, חצאיות מפוספסות באורך אמצע השוק, שכמיות עם פסי אורך ועם פרנזים, שנלבשו גם הפוך כחצאיות, שמלות ומעילי עור, סריגי צמר עבים וגסים עם חצאיות תחרה והמון פרוות דרמטיות, כל אלה בפלטת צבעים שנעה מכתום עז, דרך אפור, קאמל ושחור, נוצר שילוב הרמוני של שיק כפרי מחוספס, עם האלגנטיות הזוהרת שמאפיינת את חתימת ידו.
תזוזה עצבנית נרשמה בקרב הסטייליסטים אשר גדשו את התצוגה (כמו רייצ'ל זו ובראד גורסקי, אם להזכיר את שתי הצ'ילבות המפורסמות – הוא עבד אצלה כסטייליסט מתחיל והופיע בתוכנית הטלוויזיה שלה, אח"כ עזב ולקח איתו חלק מלקוחותיה הנאמנות, הסיפור הרגיל...) כאשר בסוף התצוגה הציג קורס שמלות ערב זוהרות בנוסח הוליוודי ישן, אשר סחטו אנחות התפעלות מהקהל. ערב האוסקר הקרוב, בחירת השמלות מסתיימת לפעמים ברגע האחרון ממש, וכל סטייליסט חפץ לשים ידיו על השמלות הזוהרות ביותר לכוכבות שהוא מלביש.
המותג של קורס חזק מאוד גם בתחום האביזרים, וגם בתצוגה הנוכחית היו לא מעט אקססוריז לוהטים כמו כובעי פרווה ותיקי פרווה, תיקי "רופא", נעלי מרי ג'ין ומגפי פרווה גבוהים.סלבס בתצוגה של מייקל קורס: ג'סיקה אלבה, אמבר הארד, פולה פטון, דברה מסינג ואנג'ליקה יוסטון (היו עוד רבים)