סיפורי שרומבה - הבלוג של sharoomba

זמן לשקט

בואו אני אסביר לכם מה עובר על אחות שאח שלה נמצא בעזה. מה עובר עליה מבחינת שמועות, מבחינת וואטסאפ (ההמצאה המחורבנת ביקום כרגע מבחינתי) מה עובר עליה בציוצים בטוויטר,מה עובר על ההורים שלה, על אחיה הגדול. תופת, זה מה שעובר עליה. ועל כל מי שיקיריהם נמצאים שם. מעניין לי את התחת, אבל ממש מעניין לי […]

sharoomba

21/07/2014


צנחנים

בואו אני אסביר לכם מה עובר על אחות שאח שלה נמצא בעזה. מה עובר עליה מבחינת שמועות, מבחינת וואטסאפ (ההמצאה המחורבנת ביקום כרגע מבחינתי) מה עובר עליה בציוצים בטוויטר,מה עובר על ההורים שלה, על אחיה הגדול.

תופת, זה מה שעובר עליה. ועל כל מי שיקיריהם נמצאים שם.
מעניין לי את התחת, אבל ממש מעניין לי את התחת שיש לכם מידע שלנו אין, אתם מפרסמים שמועות ברמזים בטוויטר, לעתים בפייסבוק, ולמה? כדי להראות שאתם יודעים? כדי להראות שאתם מקושרים? יש לכם מושג מה עובר על האדם שקורא אתכם באותו רגע? את הרמז ההו כה מקושר שלכם?
אז קודם כל הלב שלו צונח מטה, ואז הוא מתחיל להזיע, ואז לעשות טלפונים וסמסים ולברר יותר לעומק עם אנשים שהוא מכיר, ואז הוא יכול לדאוג יותר או פחות, תלוי באיזו יחידה נפגעה, והצער הוא כבר שם גם ככה, וככה זה כל היום, טלפונים ושמועות ולמה וכמה. וזה נורא. תשמרו על הפה שלכם, אתם יודעים דברים? גם אני יודעת, מהבוקר אני יודעת, לא צייצתי על כך דבר, ולו רק בגלל האחריות שאני לוקחת על כך שיש לי כמעט אלף עוקבים בטוויטר ועוד חברים בפייסבוק, ולהרבה אנשים יש יקירים שם, אם זה לא פורסם, אם יש צנזורה- כנראה שיש סיבה. מאתרים את המשפחות, מאתרים את האחים והאחיות, חלקם מטיילים בעולם ואת חלקם לא תופסים, לא סתם לא מפרסמים את זה.
וברור שכל מי שעסק במלאכה המפוקפקת של לפרסם דברים שהוא יודע לפני שיש הודעה רשמית בתקשורת- עף לי מהפיד בלי לחשוב פעמיים או הושתק. ועדיין- אתם עושים נזק בל יתואר, קצת אחריות וקצת כבוד לאנשים שנלחמים כדי שתוכלו לישון בשקט. חוסר האונים המחורבן גם ככה כאן, אין לנו מושג מה עובר על האהובים שלנו שם, ואנחנו מתפללים ומקווים להתחזק, אז לבקש רחמים? טיפה תרחמו עלינו, בסדר? ולא, אני לא יכולה לעצור את הדמעות יותר ואין לי שום פאסון יותר. תהיו בריאים.