אמא טבע - הבלוג של לילך

משחקים משמחים, שיספקו לילדים שעות רבות של משחק והנאה בחנוכה

חברת "ב.ש. צעצועים", המתמחה בייבוא ושיווק צעצועים, השיקה לכבוד חג החנוכה את המשחקים החדשים: "קסם של שרשרת", "3 בריבוע" ו"סליידר", מבית המותג SMART TOY, המשחקים מפתחים את הזיכרון, הזריזות, הדימיון, הדינמיקה החברתית והמוטוריקה, ויספקו לילדים שעות רבות של משחק והנאה! "קסם של שרשרת" יצירת שרשראות בעיצוב אישי משחק יצירתי ומהנה הכולל מתקן מיוחד שמייצר שרשראות […]

לילך

14/12/2019


חברת "ב.ש. צעצועים", המתמחה בייבוא ושיווק צעצועים, השיקה לכבוד חג החנוכה את המשחקים החדשים: "קסם של שרשרת", "3 בריבוע" ו"סליידר", מבית המותג SMART TOY,

המשחקים מפתחים את הזיכרון, הזריזות, הדימיון, הדינמיקה החברתית והמוטוריקה, ויספקו לילדים שעות רבות של משחק והנאה!

"קסם של שרשרת" יצירת שרשראות בעיצוב אישי

משחק יצירתי ומהנה הכולל מתקן מיוחד שמייצר שרשראות בעיצוב אישי! מכניסים לתוך העמודות שבמתקן טבעות בצבעים שבוחרים, לוחצים על הכפתורים והוקוס פוקוס... יוצאת מהמתקן שרשרת!

צילום: סטודיו דאוטון.

צילום: סטודיו דאוטון.

הטבעות מתחברות זו לזו בתוך המתקן, ועם הוצאת השרשרת  - באורך ובצבעים שבחרנו - אפשר להכין ממנה מגוון תכשיטים: שרשראות, צמידים, עגילים, סיכות, טבעות ועוד. המשחק מכיל, בנוסף לטבעות במגוון רב של צבעים, גם תליונים וסוגרים שונים להכנת תכשיטים (הטבעות רב פעמיות וניתנות לשימוש חוזר).

מתאים מגיל 4 שנים.

"סליידר": משחק אינטראקטיבי מאתגר

המתאים למשחק אישי או למשחק תחרותי של כמה משתתפים. המשחק משמיע בעברית הוראות ומהלכים שיש לבצע. על השחקן להזיז את הקוביות הצידיות שבמשחק בזמן קצוב, כך שיהיו תואמות בצבעיהן לקוביות המרכזיות המהבהבות. המשחק כולל 4 אפשרויות – מהירות, שלבים, זיכרון ומשחק רב משתתפים.

צילום: סטודיו דאוטון.

צילום: סטודיו דאוטון.

המשחק תורם לחידוד הזיכרון החזותי, ושיפור מיומנויות מוטוריות.

מתאים מגיל 6 שנים.

"3 בריבוע": משחק חשיבה תחרותי ומאתגר

במשחק 3 בריבוע, יש לסדר את 9 הריבועים הצבעוניים שבלוח המשחק, באופן זהה ל-9 ריבועים בקופסת הקוביות – כפי שסודרו באופן מקרי לאחר ערבובן. יש להזיז את הקוביות שבלוח למעלה, למטה ולצדדים, עד שמצליחים ליצור תצורה זהה של הצבעים - כמו זו שבקופסה. הראשון שמסיים לסדר את הריבועים – מוריד את המסגרת על הריבועים ומכריז על הניצחון!

ב ש צעצועים - משחק -  3 בריבוע  צילום - סטודיו דואטון

הקטע במשחק הזה שהוא מהנה בכל גיל.

אצלנו בבית גם הילדים וגם המבוגרים מיהרו להציג לראווה את "היכולות" שלהם (ברור שהילדים ניצחו אותנו...)

המשחק מכיל: קופסת קוביות, 48 ריבועים צבעוניים, לוח משחק, 2 שקיות בד (לאחסון הריבועים הצבעוניים).

מתאים מגיל 6 שנים.

להשיג ברשתות ובחנויות הצעצועים ברחבי הארץ.