טיפטיפהבלוג - הבלוג של Ninja Girl

להגיע למסלול הרכיבה בהצלחה

אוהבים לחרוש את דרכי הארץ לאורכה ולרוחבה ברכיבת אופני שטח? במידה שכן, נראה שנתקלתם כבר במושג "מנשא אופניים לוו גרירה", המשמש פתרון לרוכבי אופניים רבים המבקשים להתחיל את מסלול הרכיבה שלהם במקום מרוחק מהבית. מה שאתם צריכים כדי להגיע למסלול הרכיבה בהצלחה לא תוכלו למצוא פעילות כיפית כמו סופשבוע עתיר רכיבת אופניים, תחת קרני השמש […]

Ninja Girl

24/06/2018


אוהבים לחרוש את דרכי הארץ לאורכה ולרוחבה ברכיבת אופני שטח? במידה שכן, נראה שנתקלתם כבר במושג "מנשא אופניים לוו גרירה", המשמש פתרון לרוכבי אופניים רבים המבקשים להתחיל את מסלול הרכיבה שלהם במקום מרוחק מהבית.

מה שאתם צריכים כדי להגיע למסלול הרכיבה בהצלחה

לא תוכלו למצוא פעילות כיפית כמו סופשבוע עתיר רכיבת אופניים, תחת קרני השמש המלטפות, ובליווי פרחים צבעוניים וצמחים בשפע קיצי או אביבי. הטבע יודע להעניק לכם את אהבתו האינסופית, כאשר מה שמוטל עליכם הוא רק לצאת עם האופניים ולהתחיל את המסע המופלא הבא שלכם. אם אתם אוהבים "לאכול" שטח ברכיבה על אופניים על שבילי ישראל, נותר לכם לאתר פתרון מתאים להובלת האופניים לנקודת ההתחלה של מסעכם.

כל ילד בגן יודע שמערך התחבורה הציבורית בארץ (ואין זה משנה אם מדובר ברכבת, אוטובוס או אחר), אינו מאפשר מענה נוח לעניין הזה, כך שנשיאת האופניים ברכבכם היא מחויבת המציאות. רצוי לרכוש מנשא אופניים איכותי, מתוך סוגים שונים של מנשאים קיימים. בהמשך המאמר נסקור באופן בסיסי ביותר מנשאי אופניים הזמינים לכם בשוק, במטרה לאפשר לכם למצוא את מה שהכי מתאים לכם.

מנשא אופניים ווו גרירה – מה הקשר?

מנשא אופניים המתאים לוו גרירה נחשב מהמוצרים היקרים יותר בעולם זה של מוצרי אופניים; הסיבה? תהליך היצור המורכב ואופן הרישוי המיוחד שנדרש להתקנתו. המנשא כולל לוחית רישוי וגם מערכת תאורה נוספת, ואילו השוני הברור בין המנשאים בא לידי ביטוי באופן בו האופניים מתחברים אליהם. דרך החיבור משפיעה על היעילות והמהירות בהן אפשר לבצע את החיבור, וכן על הנוחות והמחיר. למרות המשקל והמימדים של המנשא לעומת מנשאים אחרים זמינים – הוא נחשב כמנשא די יעיל, הן בשל תצרוכת דלק נמוכה וכושר נשיאה טוב והן בשל הקלות בה אפשר לנתקו כאשר אינו בשימוש.

מנשא אופניים לגגון – חושבים שאתם יודעים הכל?

בניגוד למוצרים אחרים בעולם מנשאי הרכב, סוג זה של מנשא נחשב בטוח למדי, שכן אין הוא פוגם בראיית הנהג ומאפשר לו שדה ראייה נקי. אם ברשותכם גגון – המנשא יותקן על בסיס החיבורים.

לחצו כאן לפרטים נוספים אודות חברת טולה